Land Cruiser Owners Club Poland – nasz nowy profil na Facebo

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Land Cruiser Owners Club Poland – nasz nowy profil na Facebo

Post autor: hashid »

Kochani. Nie jesteśmy korpo ale zależy nam na czytelnej komunikacji z otoczeniem. Dlatego postanowiliśmy dokonać zmian w obrębie naszego profilu na Facebooku aby zmienić nazwę - w tensposób łatwiej można nas będzie odnaleźć w gąszczu społęczności. Niestety FB to jest korpo dlatego też zmiana równa się utworzeniu nowego profilu z nową nazwą i ponownym „gromadzeniu” kontaktów.
„Migracja” naszych fanów nie nastąpi w żaden zautomatyzowany sposób – po prostu musicie nas na nowo „zalajkować” i przekazać to info kolejnym fanom Toyoty 4x4.

https://www.facebook.com/pages/Land-Cru ... 5760733504" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: Land Cruiser Owners Club Poland – nasz nowy profil na Fa

Post autor: Kwieczor »

a nie jest to trudne - po krótkiej komunikacji z dzisiaj mamy już 72 polubienia nowego profilu

będzie jeszcze lepiej, jak zaczniecie profil uzupełniać Waszą treścią

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Land Cruiser Owners Club Poland – nasz nowy profil na Fa

Post autor: hashid »

Warto znaleźć chwilkę wieczorem i z poziomu Facebooka wysłać znajomym zaproszenia do polubienia.

Awatar użytkownika
proto
Posty: 761
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:50

Re: Land Cruiser Owners Club Poland – nasz nowy profil na Fa

Post autor: proto »

Dałem lajka na próbę, mam nadzieję że stronka LCOCP będzie żywym ambitnym tworem, czymś więcej niż tylko miejscem do wstawiania linków z YT i nic nie wnoszących wrzutek z innych stron które maja tylko sztucznie generować codzienny ruch na stronie i wymuszone odwiedziny :wink:

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Land Cruiser Owners Club Poland – nasz nowy profil na Fa

Post autor: hashid »

proto pisze:Dałem lajka na próbę, mam nadzieję że stronka LCOCP będzie żywym ambitnym tworem, czymś więcej niż tylko miejscem do wstawiania linków z YT i nic nie wnoszących wrzutek z innych stron które maja tylko sztucznie generować codzienny ruch na stronie i wymuszone odwiedziny :wink:
Ale jesteś Kamilu uszczypliwy ;), jednak odczytuję to jako życzliwą motywację dla Kolegów - bazując na jednej z naszych rozmów na Yocie :)- wierzę, że tak jest. Wspomniana treść "rozrywkowa", rządzi się swoimi prawami mediów społecznościowych - wydaje nam się to interesujące, fajne - udostępniamy wpisy i ciekawostki. Nie mamy dostępu i praw do bazy zdjęć reklamowych toyoty, więc nie możemy ich kopiować ani przetwarzać - tym nie błyśniemy ;). Nie mamy też parcia na ilość lajków na FB bo nas klient z tego nie rozlicza :).
Po prostu sobie jesteśmy, robimy jak mamy czas i ochotę, bez strasznego parcia na wynik i statystykę.
Postaramy się zasilać profil również ambitnymi treściami mając nadzieję na Twój wkład w takie wpisy - w końcu masz fajne projekty na koncie, prawda?

Awatar użytkownika
proto
Posty: 761
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:50

Re: Land Cruiser Owners Club Poland – nasz nowy profil na Fa

Post autor: proto »

hashid pisze: Ale jesteś Kamilu ''uszczypliwy''
Jestem szczery Prezesie 8)
hashid pisze:Po prostu sobie jesteśmy, robimy jak mamy czas i ochotę, bez strasznego parcia na wynik i statystykę
Wypisz, wymaluj opis Forum TLC :mrgreen: , mam nadzieję że na FB będzie inaczej...

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Land Cruiser Owners Club Poland – nasz nowy profil na Fa

Post autor: hashid »

Ale z Ciebie maruda Kamilu :mrgreen:, ale to urocze ;).
Doceniam szczerość. Szacunek.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Land Cruiser Owners Club Poland – nasz nowy profil na Fa

Post autor: kylon »

proto pisze:Dałem lajka na próbę, mam nadzieję że stronka LCOCP będzie żywym ambitnym tworem, czymś więcej niż tylko miejscem do wstawiania linków z YT i nic nie wnoszących wrzutek z innych stron które maja tylko sztucznie generować codzienny ruch na stronie i wymuszone odwiedziny :wink:
Zatem Kamilu prześlij jakiś fajny tekst techniczny z fotkami. Do piątku dasz radę. Wrzucaj bezpośrednio na forum a my na fejsie podlinkujemy. Dasz radę. Może być ewentualnie opis fajnej Toyki. To tak też na próbę :mrgreen:

Awatar użytkownika
proto
Posty: 761
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:50

Re: Land Cruiser Owners Club Poland – nasz nowy profil na Fa

Post autor: proto »

W co ty mnie Krzysiu chcesz wkręcić :?: Żebym robił za "naganiacza" na FB lub Forum :lol:
Absolutnie nie odczuwam potrzeby chwalenia się tym co sobie rekreacyjnie dłubię, "tisze idiesz, dalsze budiesz" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Land Cruiser Owners Club Poland – nasz nowy profil na Fa

Post autor: Addams »

No i cuś kręcisz :wink:
Ty nie będziesz pokazywał, a inni powinni bo powinni...
Oj Kamil, Kamil :D

Parcia na wynik u nas nie wzbudzisz choćby nie wiem co :D

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Land Cruiser Owners Club Poland – nasz nowy profil na Fa

Post autor: kylon »

No właśnie. Nic od siebie tylko pobór :mrgreen:. Zatem będziemy się starać spełnić Twe oczekiwania bo nam się chce dzielić z innymi wiedzą i pasją :wink:

Awatar użytkownika
proto
Posty: 761
Rejestracja: 18 lis 2012, 15:50

Re: Land Cruiser Owners Club Poland – nasz nowy profil na Fa

Post autor: proto »

Dziewczyny, dobrze wiecie o co mi chodzi. Po co się napinać na nową stronę na FB która będzie wtórna/oddtwórcza. Nie o to chodzi.
Wszyscy położyli lachę na publikowanie na Forum ze względu na brak zachęt i ułatwień do takiego działania.
Polecam powrót do korzeni sprzed Forum nasze a nie wasze gdy każdy opublikowany wpis w dziale "Moja Toyota" prowokował następnych do pochwalenia się swoim cackiem. Odgrzebałem swoje stare wpisy, i co? Zdjęcia wyparowały a bez nich tematy są ''łyse". Jedno zdjęcie jest jak 1000 słów. Zadbajcie koledzy o to co już zostało zgromadzone ,niech nie niszczeje, a potem szukajcie nowych wyzwań...
Gdzie się podziały " konie pociągowe " z tego Forum, które kiedyś tu pisały ? Dziś publikują na FB odciągając ludzi od Forum.
Ktoś pamięta jeszcze o starych kolegach- np Kamesie ? Czy nie czas żeby znów go zaprosić na Forum.
Każdy niech przypomnie sobie o jednym takim koledze który odszedł z tego grajdołka i dlaczego to zrobił...

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Land Cruiser Owners Club Poland – nasz nowy profil na Fa

Post autor: Addams »

Muszę przyznać, że przy każdym takim temacie mam kupę ubawu :wink:
Nie będę się natomiast rozpisywał dlaczego.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Land Cruiser Owners Club Poland – nasz nowy profil na Fa

Post autor: kylon »

zasponsoruj serwer i informatyka na etat. Potem zadbaj aby dobrze pracował bo będziesz przecież go wynagradzał. Będzie miał on też w obowiązku tłumaczenie na info linii jak postawić przecinek na forum czy wkleić zdjęcia bo nie ważne że napisane jak to zrobić.
A to my teraz forum o górach prowadzimy?
Menopauza chyba albo co :shock: :shock:
Jedni patrzają na Facebooka a inni co trzy minuty odświerzają portale ogłoszeniowe z samochodami :mrgreen:

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: Land Cruiser Owners Club Poland – nasz nowy profil na Fa

Post autor: MaxLux »

Opowiadasz Kamil,

Looknij na kilka pierwszych z brzeguaktywnych tematow - dale sie dzieje i nie siej defetyzmu
http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=12552" onclick="window.open(this.href);return false;
http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=12915" onclick="window.open(this.href);return false;
http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f=8&t=12915" onclick="window.open(this.href);return false;
http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f=35&t=10158" onclick="window.open(this.href);return false;
http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f=46&t=12924" onclick="window.open(this.href);return false;

I to wszytko aktywne watki w Lutym ;)

albo sie pracuje jak Kylon, Rokfor i paru innych albo sie narzeka jak Ty - to twoj wybor i nie szukaj wymowek

A zdjecia padly bo duzo wisialo na imageshack, ktory stal sie platny :(

A co z Kamesem sie stalo ze go trzeba specjalnie zapraszac ?

ODPOWIEDZ