13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: hashid »

STACHU pisze:Hilux właśnie wyjechał ze szpachlowania i szlifu... Jutro lakier i montaż detali po blacharzu :mrgreen:
no to jak pójdzie to będziesz musiał zmienić podpis :wink:

Awatar użytkownika
STACHU
Posty: 429
Rejestracja: 14 maja 2009, 18:41
Auto: HILL D4D, '08
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: STACHU »

hashid pisze:
STACHU pisze:Hilux właśnie wyjechał ze szpachlowania i szlifu... Jutro lakier i montaż detali po blacharzu :mrgreen:
no to jak pójdzie to będziesz musiał zmienić podpis :wink:
eee, Szczególarz :D

Awatar użytkownika
Magnus
Klubowicz
Posty: 985
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:34
Auto: aktualnie bez auta, kiedyś HZJ73, HDJ80
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: Magnus »

ja na licytację przekażę autograf Peterhansela na zdjęciu zespołu Mitsubishi o wymiarach około 10x20 cm.
Zdobyty na imprezie Mitsubishi na Torwarze chyba w 2005 roku.
Ramkę muszę tylko kupić co by elegancko było i wartość podnieść :wink:
zachęcam do licytacji :D

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: Kwiatec »

Magnus pisze:ja na licytację przekażę autograf Peterhansela na zdjęciu zespołu Mitsubishi o wymiarach około 10x20 cm.
Zdobyty na imprezie Mitsubishi na Torwarze chyba w 2005 roku.
Ramkę muszę tylko kupić co by elegancko było i wartość podnieść :wink:
zachęcam do licytacji :D
a kto to??

Awatar użytkownika
STACHU
Posty: 429
Rejestracja: 14 maja 2009, 18:41
Auto: HILL D4D, '08
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: STACHU »

Kwiatec pisze:
Magnus pisze:ja na licytację przekażę autograf Peterhansela na zdjęciu zespołu Mitsubishi o wymiarach około 10x20 cm.
Zdobyty na imprezie Mitsubishi na Torwarze chyba w 2005 roku.
Ramkę muszę tylko kupić co by elegancko było i wartość podnieść :wink:
zachęcam do licytacji :D
a kto to??

poeta Kfiatku i liryk :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: Kwiatec »

STACHU pisze:
Kwiatec pisze:
Magnus pisze:ja na licytację przekażę autograf Peterhansela na zdjęciu zespołu Mitsubishi o wymiarach około 10x20 cm.
Zdobyty na imprezie Mitsubishi na Torwarze chyba w 2005 roku.
Ramkę muszę tylko kupić co by elegancko było i wartość podnieść :wink:
zachęcam do licytacji :D
a kto to??

poeta Kfiatku i liryk :mrgreen:
super liryk to tak jak ja prawie :mrgreen:

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: hashid »

1. Czy ktoś ma generator prądu ze stabilizacją - do podłączenia nagłośnienia. Ok 2kW.
Potrzebujemy zapasowy - jeden mamy od Stacha.

2. Potrzebujemy 1 osobę do komisji zliczającej kasę ze zbiórki - zależy nam na osobie z forum nie z klubu.
Istotne jest to, że trzeba zostać do końca imprezy jak już wszyscy dorzucą do puszek - nie da rady zwiać po przejechaniu roadbooka. Komisja to 3 osoby(2są) - liczą wspólnie wszystkie pieniądze z puszek, robią pisemny protokół, podpisują i przekazują go razem z kasą do szefa sztabu czyli mła.

3. Nadal jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące rzeczy do licytacji. Nie muszą to być wielkie kosztowności.

W tym roku nie będzie wyszynku - ani bigosiku, ani grochówy - optymalizujemy koszty aby jak najwięcej kasy zebrać do puszki. W związku z tym "catering" przyjmuje formę imprezy typu "domówka" - zabieracie co lubicie, będzie ognich więc bierzcie kiełbachy i sprzęt do jej pieczenia, dziewczyny pieczcie placki, chłopaki róbcie smalec. Mamy nadzieję, że takie rozwiązanie będzie sprzyjać integracji... a ja chętnie posmakuję domowych wypieków. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: Kwieczor »

co do generatora - dam znać w sobotę, czy mi szwagier pożyczy - ok?

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: Norick »

Tuco pisze:Sprzedany na Campie.
No właśnie a do mnie taka informacja nigdy nie dotarła...było by miło wiedzieć kto, co , za ile...nieważne
Kibicuje Wam wszystkim ale nie dam rady się pojawić. Muszę być dzień wcześniej w drugim koncu Polska ("Fronczewskiego chcą ze mnie zrobić"...again :P )
Życze udanych licytacji i pozdrówka dla wszystkich

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: Addams »

Myślałeś Norick że został zdefraudowany :mrgreen:
Poszedł za jakąś fajną kwotę, walczyłem jak lew ale mi kieszeń wyschła :mrgreen:
Kasa poszła jak wiesz na fajne cele, też musiałeś Campa dla Polańskiego porzucić to nie widziałeś :wink:

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: hashid »

Kwieczor pisze:co do generatora - dam znać w sobotę, czy mi szwagier pożyczy - ok?
ok

Awatar użytkownika
JaroFix
Klubowicz
Posty: 903
Rejestracja: 16 mar 2009, 21:04
Auto: Nissan Patrol GU4
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: JaroFix »

hashid pisze: 2. Potrzebujemy 1 osobę do komisji zliczającej kasę ze zbiórki - zależy nam na osobie z forum nie z klubu.
Istotne jest to, że trzeba zostać do końca imprezy jak już wszyscy dorzucą do puszek - nie da rady zwiać po przejechaniu roadbooka. Komisja to 3 osoby(2są) - liczą wspólnie wszystkie pieniądze z puszek, robią pisemny protokół, podpisują i przekazują go razem z kasą do szefa sztabu czyli mła.
A kto został jak do tej pory wybrany do liczenia kasy, bo niby zgłaszałem swoją kandydaturę, ale czy została zaakceptowana. Powiedzcie, bo nie wiem czy focha strzelić. :mrgreen:

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: hashid »

FIX pisze:
hashid pisze: 2. Potrzebujemy 1 osobę do komisji zliczającej kasę ze zbiórki - zależy nam na osobie z forum nie z klubu.
Istotne jest to, że trzeba zostać do końca imprezy jak już wszyscy dorzucą do puszek - nie da rady zwiać po przejechaniu roadbooka. Komisja to 3 osoby(2są) - liczą wspólnie wszystkie pieniądze z puszek, robią pisemny protokół, podpisują i przekazują go razem z kasą do szefa sztabu czyli mła.
A kto został jak do tej pory wybrany do liczenia kasy, bo niby zgłaszałem swoją kandydaturę, ale czy została zaakceptowana. Powiedzcie, bo nie wiem czy focha strzelić. :mrgreen:
Esoooo, czyta dokładniej w klubowej części :mrgreen: - stoi Fix i Lena Tucowa - przeczytaj resztę z listy żebyś wiedział co jeszcze naobiecywałeś :wink:

Awatar użytkownika
śpioch
Posty: 110
Rejestracja: 05 lut 2010, 09:43
Auto: zjep
Kontakt:

13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: śpioch »

Wstrzymywałem się z info do momentu otrzymania paczki. Dotarła, więc:
dzięki firmie App http://app.com.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; przekazuję na licytację kilkadziesiąt tzw areozoli technicznych http://app.com.pl/products/?grid=57&gridn=9" onclick="window.open(this.href);return false;
Będą to m.in. odrdzewiacze, białe smary, silikony i inne
Myślę, że przydadzą się każdemu majsterkowiczowi

Awatar użytkownika
Cooder
Klubowicz
Posty: 1572
Rejestracja: 08 gru 2008, 09:38
Auto: piechot?
Kontakt:

Re: 13.01.2013 - TLC Pomaga WOŚP 2013

Post autor: Cooder »

Norick pisze:
Tuco pisze:Sprzedany na Campie.
No właśnie a do mnie taka informacja nigdy nie dotarła...było by miło wiedzieć kto, co , za ile...nieważne
Banknot wisi u mnie w chacie w eksponowanym miejscu. Trafił do domu miłośników Machulskiego :D

ODPOWIEDZ