X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: wista-wio »

...witam nikt przyjeżdżający w piątek nie będzie zawadą czy przeszkadzaczem ...wieczorkiem oglądniemy na rzutniku filmiki zdjecia także prosze swoje przywieść i oczywiście przygotować się na opowiadanie . Co do spanka to tak namiot jak najbardziej jest siano i też tam można spać (wersja dla niepalących) ... w ekstremalnych warunkach jest do dyspozycji góra leśniczówki i materace wojskowe . Kuchnia polowa działa od 17-18 ... będzie bigosik kiełbacha z patyka kawa herbata . powinno w piątek zjechać około 10 animatorów naszej zabawy (przed kawaleryjką jest nas 60 osób :mrgreen: ) ... atmosfera zawsze jest superasta ...ale jak wiecie ją sami tworzymy
pozdrawiam

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: wista-wio »

Witam
Fobos Consigliero miejsca dla wszystkich wystarczy i wszyscy są mile widziani ... w piątek zbieramy się zawsze w gronie przyjaciół , sa troszkę - nie chciałbym być źle zrozumiany :| ale lekko kopnięci jest to zbiorowisko przeróżnych indywiduów jest sztygar , dyrektor jakiegoś działu na grubie czyli kopalni, jest manager , informatyk komputerowy , grafik, ogrodnik, stolarz i jeszcze wiele innych profesji ...skupia ich wszystkich miłość do przyrody podróży wypraw i oczywiście do mojej leśniczówki hahahaa :mrgreen: . Jeśli ktoś chciałby pokazać nam swój film zdjęcia lub opowiedzieć przygodę z wyprawy to SUPER projektor będzie :lol: . Co do aprowizacji to prosze sie nie martwić kuchnia polowa zaserwuje mam chyba bigos , ale tego nie bardzo wiem (tajemnica) będzie kiełbasa z patyka (samemu trzeba upiec) chleb ze smalcem kawa herbata a na śniadanko jajecznica ...chyba?????? :mrgreen:
co do spania jest miejsce na rozbicie namiotu lub postawienie auta w celu spanka czy tak! sianko też wchodzi w grę (wersja dla nie palących ) miejsca nad stajnią sporo ... moich znajomych bedzie około 10 osób z Poznania Iwna Siemianowic Tychów Katowic zresztą sam nie wiem skąd (po cichu [powiem że gro z nich jeździ LR wiec jest z kogo i czego się pośmiać a tak swoją drogą to ja jestem obiektem wielu kpin a moje autka nazywają kapliczkami :mrgreen: )
pozdrawiam

Remiołek
Posty: 2200
Rejestracja: 16 paź 2009, 00:25
Auto: VW T4 Syncro- Osio?ek, ale jak w domu si? czuj?
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: Remiołek »

wista-wio pisze:... a moje autka nazywają kapliczkami :mrgreen: )
pozdrawiam
I w zaciszu duszy proszą dobrego Stwórcę o takie same :wink: .

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: fobos »

To my rezerwujemy miejsce na sianku :D .
Proszę również naszykować dla nas front robót. Chętnie pomożemy.

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: fobos »

Jak by ktoś pytał, to my nadal twardo jedziemy w piątek 8) .
A z tego co wiem, to nie wystąpimy w roli forumowych sierotek :D .

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: consigliero »

My też w piątek i mamy namiot którego nie zawahamy się użyć . Jednak ze względu na obecność kobiety z chęcią zajęlibyśmy jedno miejsce w leśniczówce. Dla nas dwóch natomiast miejsce na sianie byłoby perfekcyjne. Rozglądając się za ewentualnym miejscem w hotelu, okazało się że w okolicy jest bardzo szeroka oferta skierowana do ........... psów 8)
PozdrawiaM

Dziku1
Posty: 76
Rejestracja: 28 maja 2010, 11:36
Auto: J95
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: Dziku1 »

No i kolejny raz jestem sam sobie winny za brak czasu na dokładne wertowanie forum. O Twojej imprezie przeczytałem dopiero teraz :-( I z braku wolnego dzisiejszego wieczoru nie mogę (wzorem Fobosa i Consigliero) uczestniczyć w ognisku i opowieściach.
Jako, że mam do Ciebie wyjątkowo blisko chętnie spakowałbym dzieciaki i podjechał przynajmniej popatrzeć z boku na jutrzejszą gonitwę. Czy jest to wogóle możliwe? Nie chciałbym przeszkadzać tylko postać z boku i popatrzeć...

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: wista-wio »

Dziku1 pisze: .
Jako, że mam do Ciebie wyjątkowo blisko chętnie spakowałbym dzieciaki i podjechał przynajmniej popatrzeć z boku na jutrzejszą gonitwę. Czy jest to wogóle możliwe? Nie chciałbym przeszkadzać tylko postać z boku i popatrzeć...


witam
Dziku1 nikt nie będzie przeszkadzał , a tym bardziej dzieci ...przybywaj miejsce się znajdzie na wozie lub przyczepie ...można pojechać w kolumnie własną terenówka :roll: a potem przy ognisku z patykiem i kiełbaską w dłoni... kuchnie polowe też coś upichcą ZAPRASZAM SERDECZNIE

-pokaz jazdy konnej w damskim siodle rozpoczniemy około 11 , o 12 wyjazd kawalkady w teren czyli do lasu około 13,30-14 szukanie liska przez dzieci w lesie gonitwa za lisem około godziny 15 ...przy leśniczówce ....

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: endurance »

jednak przy maksymalnym sprężeniu zawsze się wszystko uda :)
...do zobaczenia, wyjeżdżam w dniu dzisiejszym po "fabryce"

obecny
wojciech endurance
http://www.polkasteam.pl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: fobos »

My też zaraz startujemy. Po drodze jeszcze tylko muszę wjechać do 3 klientów i mam weekend :D
Planujemy dojechać ok. 17-tej.

Również obecny

Fobos :wink: :mrgreen:

Dziku1
Posty: 76
Rejestracja: 28 maja 2010, 11:36
Auto: J95
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: Dziku1 »

No... widzę, że jednak całkiem pokaźna delegacja forum się zjawi. Wojtek - obiecane albańskie winko będzie :D Może zatem wpadnę już dzisiaj wieczorkiem coby Wam podczas opowieści dać skosztować albańskich procentów... ;-)

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: consigliero »

Byłeś może, bo idziemy już spać

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: fobos »

My już w domu. Dziękujemy Gospodarzowi za gościnę ( było na bogato :D 8) ).
W życiu nie widziałem tyle koni na raz ( choć w zasadzie pod maską mam więcej :wink: :mrgreen: ).
Bardzo fajne relacje z Gruzji, Maroka i Krymu.
Jak zawsze fajnie było pogadać przy ognisku.
Jakoś tak zapomniałem aparatu, więc tylko 2 zdjęcia zrobione telefonem.
1.jpg
2.jpg
PS. już byłem grzeczny i do domu wróciliśmy asfaltem :wink: :mrgreen:

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: consigliero »

Mnie się trafiło kilka gruntówek, teraz szykujemy żar na ziemniaki, w Ratajach. Dziękujemy za gościnę .
PozdrawiaMy

Awatar użytkownika
tomekc
Klubowicz
Posty: 164
Rejestracja: 22 kwie 2012, 20:32
Auto: KZJ70
Kontakt:

Re: X Święto Konia w Leśniczówce Smolnica

Post autor: tomekc »

A ja niestety z powodu zobowiązań rodzinnych nie miałem szans dzisiaj, ale zajrzeliśmy wczoraj na chwilkę. Przesympatyczni gospodarze, fajne miejsce, super atmosfera, a relacje z wypraw - bajka :-) . Aż wstyd, że mam tak blisko, a nigdy nie byłem :oops: .
Podrawiam :-)
PS. A namiotowicze nie zamarzli w nocy?

ODPOWIEDZ