Mazowieckie Barwy Jesieni 2011 (DAWNIEJ HILUX ONLY)

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4388
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Mazowieckie Barwy Jesieni 2011 (DAWNIEJ HILUX ONLY)

Post autor: Kwiatec »

Słuchajcie więc jest tak. W związku z zaistaniałą sytuacją ogólnej rozpierduchy spotykamy się w sobotę rano. robimy jakąs traskę widokowo terenową. na obiadek robimy jakieś ognisko (kazdy bierze co uważa ze chciałby zjeść i wypić) potem dalsza część jazdy do wieczora i wedle uznania albo robimy drugie piknik z ewentualnym noclegiem w terenie lub robimy ognisko i znów biesiadujemy lub znajdujemy jakąś fajna knajpkę gdzie zsiądziemy na kolacyjkę :) (wyjdzie w praniu i weług uznania na miejscu)
są dwie opcje spotkania:
1. Jezlei zadeklarują sie załogi z polski spotykamy się w Białobrzegach nad pilicą pod starym mostem nad brzegiem pilicy do godziny 8:00 i wyjazd na traskę. Traska wielka improwizacja plus parę roadbooków które ktoś tam gdzies posiada :)
2. jeżeli bedą same załogi (a tak sie zapowiada) z wawy to startujemy ze stacji shella w Piasecznie obok vw i już polnymi dróżkami staramy się jechać w kierunku warki, itd.
Spotkanie typowo lajtowe bez napinki a mające na celu integracje ogólną i pogaduchy w doborowym towarzystwie :) weźcie to co byście chcieli zjeść, jeżeli bedziemy jechać przez białobrzego to ja zorganizuje wyroby własne z pewnego źródełka lub dojedziemy do nich tylko ja je dla nas zarezerwuje.
z wiadomych osób jadą:
Irko,
Kwiatec,
Stachu,
dopisujcie dzieci anarhii

Awatar użytkownika
STACHU
Posty: 429
Rejestracja: 14 maja 2009, 18:41
Auto: HILL D4D, '08
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: STACHU »

Kfiatku - gratuluję diecezji i ogarnięcia temata :mrgreen:

Superaśnie - koncepcja z łofrołdem od stacji w kierunku..... przypomina mi stare czasy improwizacji z CzarkiemN, Siwym i Yonkiem - kiedy spotykaliśmy się w nocy na poligonie w S....ówku (było to jakieś 12lat temu :shock: )
Jestem w 100% za i siem potwierdzam, znaczy nie sam bo z Karolem jak zwykle :mrgreen:

si ja on saterdej!

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1833
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: irko »

->

Kwiatec, dzieki za incjatywe :D :!:

Czy jest tak:

Miejsce spotkania
-> BIAŁOBRZEGI -> pod starym mostem nad brzegiem Pilicy
-> lub pod Wawą jeśli autka będa tylko z tych okolic i dalej bocznymi dróżkami pojedziemy wszyscy.

Termin
-> 29.10.2011 (sobota)

Trasa
- ogólna improwizacja :D
- mozemy skorzystać z propozycji na http://podroze.auto-swiat.pl/mazowsze/" onclick="window.open(this.href);return false;

Plan spotkania

7.30 - 8.00 -> Spotykamy się w miejscu wyznaczonym przez Kfiatka
8.00 - 13.00 -> traska widowiskowo - terenowa
13.00 - 14.00 -> obiadek w terenie

- ognisko
- każdy bierze to co chciałby zjeść i wypić

14.00-18.00 -> dalsza część trasy
18.00-??? -> kolacja

- ognisko?
- spotkanie w restauracji??
- ustalimy na miejscu


- Spotkanie typowo lajtowe bez napinki a mające na celu integracje ogólną i pogaduchy w doborowym towarzystwie
- Każdy bierze to co chce zjeść,
- jeżeli bedziemy jechać przez Białobrzegi to Kwiatec zorganizuje wyroby własne z pewnego źródełka (będą czekały zarezerwowane i odbierzemy je po drodze)

Dla osób z daleka proponuje hotel pod Białobrzegami:
- http://www.hotel.jagiellonski.eu/kontakt.html" onclick="window.open(this.href);return false;
- miejsca są na pewno na piątek, z soboty na niedzielę może być rożnie


Uczestnicy
1. Kwiatec
2. Stachu z Karolem
3. Irko z Bartkiem


Pozdr
IR

PS. Patryk, jesli Twoje osobiste sprawy sie wyjaśnią -> wpadnij, masz blisko :)

->

Jj
Posty: 30
Rejestracja: 07 sty 2011, 22:26
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: Jj »

Co to znaczy trasa terenowo-widokowa? Przerzucać na MT czy da radę na HT?

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4388
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: Kwiatec »

to znaczy cholera wie co bedzie. Kwestia naszej fantazji.
Aha i ja mam propozycje zeby ta popierdolka nie byla tylko dla hiluxow tylko dla chetnych. Zrobmy ja pt. Mazowieckie barwy jesieni. Bo ta pedalierkowatosc hiluxow mnie meczy. Licza sie ludzie nie auta

Awatar użytkownika
irko
Posty: 1833
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:53
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: irko »

Jj pisze:Co to znaczy trasa terenowo-widokowa? Przerzucać na MT czy da radę na HT?
Ja jade na zwykłych, innych nie mam (a wziąłbym )
Ale załóż te MT-ki. Będzie bardziej bojowo :)
Kwiatec pisze:[...] ja mam propozycje zeby ta popierdolka nie byla tylko dla hiluxow tylko dla chetnych.
Ojciec założyciel czyli Norick był za tym zeby to było Hilux ONLY
Uczcijmy pamięć jego Hiluxa i pozostawmy jak było
:mrgreen:

Jako się rzekło robią się pamiątkowe wdzianka (koszt dla Was 0,00 zł ;)) .
Wprawdzie pogoda nie T-shertowa ale ... przyda się :D
Będzie 30 szt ( w tym dziecięce :)) reszta pójdzie na WOŚP

Pozdrawiam
IR
Załączniki
K1.jpg

Awatar użytkownika
Oleska
Posty: 26
Rejestracja: 13 cze 2011, 18:43
Auto: Toyota
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: Oleska »

eee a już miałam nadzieję że jednak "inni" chętni też się załapią :oops:

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: Norick »

Udzielam Wam Kfiatuszku pochwały za poświęcenie i uratowanie wiary w człowieka
Trzysekundowa pochwała wzrokowa :mrgreen:
Jestem mobilny, mam avensisa w kombiku ale nie chcę kalać świętej idei spotkania jakże niegodnym wizerunkiem samojazdu nieprzystającego do powagi chwili. I jeśli ktoś mnie zgarnie z miejsca gdzie moge porzucić go bezpiecznie to chętnie dołącze...powinienem mieć już fotki :mrgreen:

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: Addams »

Dzięki Kwiatek, muszę FJkę gdzieś objeździć po ostatnich upgrejdach przed Obwodem Kaliningradzkim :wink:

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: fobos »

Kwiatec pisze:.........
Aha i ja mam propozycje zeby ta popierdolka nie byla tylko dla hiluxow tylko dla chetnych. Zrobmy ja pt. Mazowieckie barwy jesieni. Bo ta pedalierkowatosc hiluxow mnie meczy. Licza sie ludzie nie auta
Już miałem szukać roadbook'ów, a tu masz :
irko pisze: ......
Ojciec założyciel czyli Norick był za tym zeby to było Hilux ONLY
Uczcijmy pamięć jego Hiluxa i pozostawmy jak było
:mrgreen:
......
Pozdrawiam
IR
:(

W sumie, to może do soboty zdążę kupić jakiegoś Hilux'a. Nie jest to co prawda LC, ale posiadacze Hilux'ów to ostatnio jedyna aktywna grupa na tym forum :? ( że o Klubie ( o przepraszam, Stowarzyszeniu ) nie wspomnę :evil: ).

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4388
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: Kwiatec »

fobos pierdziel tetryków i wpadaj trza sie integować a nie lansować. Adams też dawaj.... jest impreza i koniec. hiluxowe nygusy niechaj nie pitolą....... bo jak narazie to mało z nich chce jeździć....
Norick nawet hila nie ma a bedzie !!!!
Koledzy zapraszamy jak kto chce. nie ważne są koszulki i naklejki ważna jest zabawa w doborowym towarzystwie tymbardziej że my kompletnie sie nigdzie spotkac nie mozemy poza yotą, campem i wigilią.
EEEE hiluxy nie protestować mi tu.... jedziemy toyotami... będzie fajnie..... nie dyskutujmy już na ten temat. kto chce ten jedzie prosze się dopisywać a ustalimy pewnie ostateczne miejsce spotkania w białobrzegach pod mostem :)))

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4388
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: Hilux Only, Second Edition 29-30 październik 2011

Post autor: Kwiatec »

Norick pisze:
Kwiatec pisze:fobos pierdziel tetryków i wpadaj trza sie integować a nie lansować. Adams też dawaj.... jest impreza i koniec. hiluxowe nygusy niechaj nie pitolą....... bo jak narazie to mało z nich chce jeździć....
Norick nawet hila nie ma a bedzie !!!!
Koledzy zapraszamy jak kto chce. nie ważne są koszulki i naklejki ważna jest zabawa w doborowym towarzystwie tymbardziej że my kompletnie sie nigdzie spotkac nie mozemy poza yotą, campem i wigilią.
EEEE hiluxy nie protestować mi tu.... jedziemy toyotami... będzie fajnie..... nie dyskutujmy już na ten temat. kto chce ten jedzie prosze się dopisywać a ustalimy pewnie ostateczne miejsce spotkania w białobrzegach pod mostem :)))
Norick nie ma Hiluksa ale jak mnie wkurzysz to przyjade potłuczonym ryzykując utratę dowodu.
Adamsa prawdopodobnie zgarnę ja, Fobos możesz dojechać do mnie i pojedziemy razem plaskatym i tam się potasujemy.
Kwiatku jest wiele innych imprez gdzie się wszyscy mogą wyszaleć, taczki to jednak taczki. Przypominam że przy pierwszy spotkaniu nie ograniczałem typu pojazdów, ale taka była wola. Dlatego dojadę gdziekolwiek by dalej jechać w haluksie
I ja Ci dam pedalierkę :evil: ...i teraz mnie nie denerwować, jest camp family adventure i inne imprezy w których ja nie będę brać udziału nigdy....nie dobijaj mnie bo się w sobie zamknę i nie bedzie fotek :lol:
daj spokój sie hilae zebrac nie mogą jak mają być trzy to lepiej coś fajnego w doborowym towarzystwie toyekk zrobić. a hile też sie spotkają. mnie już meczy sam podzaił na toyoty i reszte swiata a wy tu jeszcze podgrupy tworzyta :))

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Mazowieckie Barwy Jesieni 2011 (DAWNIEJ HILUX ONLY)

Post autor: Addams »

My już z Norickiem mamy wstępny plan, potwierdzamy go jutro i hajda :D
Oczywiście przyodziać koszulkę Hilux Only będzie dla mnie zaszczytem :wink:

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: Mazowieckie Barwy Jesieni 2011 (DAWNIEJ HILUX ONLY)

Post autor: Norick »

Kasznicie Waść, sam fakt że taka podgrupa powstała i się chce jest dobrym znakiem. Dzięki Ci kfiatku za ogarnięcie tematu...ale ja tam tylko do Hiluxa się nadaje. I Dlatego ta grupa powstała by nie uprawiać pedalierki tylko coś robić. Mogą to być Mazowieckie barwy jesieni czy też xnasta kampinoska jesień. Ale proszę..nie wypaczaj tak miłej ideii. to tak jak z Campem. Czekam na telefon od Addamsa jutro i dam znak :mrgreen: ale me serce mówi nie dla wszystkich w gejchromach i perłowych lakierach :cry:

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4388
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: Mazowieckie Barwy Jesieni 2011 (DAWNIEJ HILUX ONLY)

Post autor: Kwiatec »

Addams pisze:My już z Norickiem mamy wstępny plan, potwierdzamy go jutro i hajda :D
Oczywiście przyodziać koszulkę Hilux Only będzie dla mnie zaszczytem :wink:
brawo chłopaki... jak bierzecie czerwonego potwora to rozlewisko pilicy jest mega ciekawe :)))) aby tylko snorkla nie zabrakło :))

ODPOWIEDZ