Zlot strony Chermolowej

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

maniek
Posty: 28
Rejestracja: 13 kwie 2007, 01:31

Zlot strony Chermolowej

Post autor: maniek »

heloł . czy ktoś z braci toyociarskiej wybiera się na zlot next weekend ?. Z tego co wiem to Marek tylko, ktoś jeszcze ?

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Chopie my zaraz na Rumunię jedziemy :wink: a za tydzień jeszcze Bad Kisingen :lol: .

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Post autor: fobos »

Do Łasku mam 10 km, ale chyba tylko podjadę plaskaczem zobaczyć co się dzieje, bo Toyotka będzie pewnie jeszcze w warsztacie przygotowywana do Rumunii.

Kwiatec

Post autor: Kwiatec »

kylon pisze:Chopie my zaraz na Rumunię jedziemy :wink: a za tydzień jeszcze Bad Kisingen :lol: .
ty a to nie jest w tym tygodniu we czwartek ??

maniek
Posty: 28
Rejestracja: 13 kwie 2007, 01:31

Post autor: maniek »

kylon pisze:Chopie my zaraz na Rumunię jedziemy :wink: a za tydzień jeszcze Bad Kisingen :lol: .
ja nie jadę ani na targi ani do Rumunii (niestety) dlatego na zlot się wybieram i zapytuję. żeby uniknąć sytuacji jak na Bojanowie z MaxLuxem :D

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Post autor: MaxLux »

spoko :) - troche tez mojej winy w tym jest ... zeby stojac kolo legendarnego unbreakable nie zagadac cos o TLC .... heheheh

Awatar użytkownika
Beherit
Posty: 15
Rejestracja: 29 maja 2007, 20:49

Post autor: Beherit »

[quote="fobos"]Do Å

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Post autor: fobos »

Beherit pisze:Gitz ja do łasku takze mam niewiele bo 17km ( w sumie za min tam jade:P) mam nadzieje cie spotakac na łaskich wydmach, moze ktos podac dokładną date?
W sobotę impreza będzie w różnych miejscach, ale w niedzielę całość ma się odbywać na tzw. "torfiance" i właśnie tu się pojawię. Co prawda przyjadę TOYOTĄ, ale jako widz. Jak się wczoraj okazało, do warsztatu idzie we wtorek, ale przyszły :( .

Tu są wszystkie informacje na temat zlotu:
http://www.rajdy4x4.pl/terminy/index/1212.html&rodzaj=

A swoją drogą to dobrze się kolega Beherit ukrywa, że takiej ślicznej czerwonej Toyotki do tej pory prawie pod własnym domem nie wypatrzyłem :wink: .

Awatar użytkownika
Beherit
Posty: 15
Rejestracja: 29 maja 2007, 20:49

Post autor: Beherit »

tym bardziej ze od około stycznia po łasku i okolicach jezdziłem niemal codziennie:), ta na zdjęciu to nie moja, co prawda model ten sam i kolor w sumie tez ale moja ma orurowanie jeszcze czarne (ozdobne, jak narazie nic w niej nie zmieniałem)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Post autor: kylon »

Zdjęcie takie mocno katalogowe 8)

Awatar użytkownika
Magnus
Klubowicz
Posty: 985
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:34
Auto: aktualnie bez auta, kiedyś HZJ73, HDJ80
Kontakt:

Post autor: Magnus »

Ja będę HDJtem, ale jako widz, chyba, że ktoś mnie przygarniena balast. Moja Toyka jeszcze ma kilka felerów i nie jest przygotowana do taplania w błocie. W razie czego mój HDJ jest ciemnoszary z naklejką forumową i Wertep Klubu na klapie, a ja mam 2 m wzrostu, więc może klubowicze mnie namierzą :D

Awatar użytkownika
Beherit
Posty: 15
Rejestracja: 29 maja 2007, 20:49

Post autor: Beherit »

Ok troche sie zgubiłem ale nie wiem gdzie jest ta torfianka, czy to sa tak zwane wydmy łaskie czy ten tor w anielinie czy jeszcze cos innego?
(w sumie czy przyjade to jeszcze roznie moze byc bo dzien wczesniej tj sobota jest w lasku festyn a na festynie jest piwo, zobaczymy czy bede mogl przyjechac na drugi dzienXD, jak co moze mame wyciagne ona jezdzi TLC j9

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Post autor: fobos »

Jeśli nic się nie zmieniło, to "torfianka" czyli "za petrochemią" (obecnie stacja LOTOS) lub "za meblówką" jest za petrochemią lub jak kto woli meblówką :wink: .
A tak poważnie to jedziesz z Łasku w kierunku na Łódź, mijasz szpital i za nim jest przejazd kolejowy ( niestrzeżony, pojedynczy tor prowadzący do jednostki wojskowej ). Albo od razu za torami skręcasz w lewo i jedziesz wzdłuż nich polną drogą i po ok 300 m po prawej stronie zobaczysz fajny teren do pojeżdżenia. Albo jedziesz dalej asfaltem ok 200 m i skręcasz w lewo za stacją LOTOS i komisem samochodowym. Dalej polną drogą ok 200 m i już. Zresztą pewnie samochodów będzie tyle, że wystarczy że się podłączysz do jakiejś terenówki a na pewno trafisz. :wink:
A tak apropo, to nie jestem pewien, ale "Łaskie Wydmy" to już chyba nie istnieją, bo nadleśnictwo wszystko wyrównało i zalesiło. Podobno ganiają, to nie byłem tam od 2 lat.

Awatar użytkownika
Beherit
Posty: 15
Rejestracja: 29 maja 2007, 20:49

Post autor: Beherit »

Rok temu jeszcze impreza była, więc nie wiem, nic mi sie nie obiło o uszy zeby zalesiali, czesc faktycznie ale nie całość, spytam sie lesniczych co z tym planuja:P

edit:
ok byłem dziś, w sumie trafiłem bez problemu (thnx:P) co powiedzieć, nie mam porównania do innych rajdów ale było miło, wysokie auta, duze koła, bardzo dużo błota:) publika raczej skromna a aut na oko około 25

Awatar użytkownika
Magnus
Klubowicz
Posty: 985
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:34
Auto: aktualnie bez auta, kiedyś HZJ73, HDJ80
Kontakt:

Post autor: Magnus »

Byłem i wróciłem. Samochodów startujących było 23, w tym 2 LC - 4 runner i HZJ 73 Romka Rudosławskiego, który wygrał zlot. :D Impreza nastawiona na integrację, bez napinania się na wyniki. Dobra organizacja i super grochówka na trasie.

ODPOWIEDZ