TLC Camp 2012

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18028
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: kylon »

Zdziwiłbyś się :mrgreen:. Wstępne przygotowanie do obchodzenia się z osłem posiadam. Moja żonka ma już pełne bo miała osła przez 6 lat.

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1494
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: MariuszS »

Ja też! :-)
Korzystając z tego, że Komandor śpi, to sobie trochę pooftopujemy ;-)
1971, Bułgaria - Magari, czyli osiołek, a na nim ja :-)
1971, Bułgaria - Magari, czyli osiołek, a na nim ja :-)

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Norick »

kylon pisze:Zdziwiłbyś się :mrgreen:. Wstępne przygotowanie do obchodzenia się z osłem posiadam. Moja żonka ma już pełne bo miała osła przez 6 lat.
Nawet nie chcę dociekać jaki masz staż małżeński i kiedy nastąpiło zmądrzenie...oczywiście żartowałem :mrgreen:
To już jestem spokojny. Tyle że w przypadku takich imprez najgorszą rzeczą jest przekarmianie zwierząt.
Niestety ludzie chcą spełnić swe potrzeby karmiąc nad miarę bo wydaje im się że są lepsi niźli rzeczywiście. Co skutkuje ciężkimi rozstrojami u zwierzaków po róznego rodzaju imprezach np...ochwatem u koniowatych itp
@Mariusz, to wygląda mi na wycieczkę do Nazatetu :mrgreen:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18028
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: kylon »

Osiołek miał na imię Igor. Obecnie jest w Dobrym Miście i od czasu do czasu bierze udział w zajęciach z niepełnosprawnymi dziećmi. W zeszłym roku trafiła mu się fucha w szopce :mrgreen: . Zbytnio ganiał wczasowiczów Kamili rodziców i wcinał lusterka samochodowe więc po sześciu latach zmienił miejsce zamieszkania :cry:.

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Moi drodzy - zgodnie z obietnicą podaję uzgodnione z Autodrom 4x4 koszty uczestnictwa w tegorocznym TLC Camp:

1. Dzieci 0-12 lat - zwolnione z opłat.
2. Młodzież 13-18 lat - 75 zł.
3. Dorośli 150 zł od osoby.
4. Goście z zagranicy 30 euro od osoby.

Wpłaty uruchomimy, podobnie jak w poprzednim roku w maju, o czym dowiedziecie się ze stosownego komunikatu. Recepcja, inaczej niż w poprzednich latach, nie będzie czynna od rana do wieczora, a w dwóch-trzech godzinnych sesjach, podczas których się odmeldujecie, odbierzecie gadżety zlotowe i pamiątkowe winietki na autka.

Podobnie jak w poprzednich latach możecie liczyć ze strony Autodrom 4x4 na pełną infrastrukturę gastronomiczną oraz sanitarną (łącznie z prysznicami oczywiście). Po zeszłorocznym Campie gospodarze terenu przeprowadzili modyfikacje m.in. pola biwakowego, żeby było się Wam wygodniej rozstawiać - wyjątkowy charakter miejsca pozostał, a będzie Wam wygodniej. Nie zapominając o tych z uczestników, dla których ważne będą mecze Euro 2012 w wigwamie będzie zorganizowana strefa kibica z 50-calowym LCD albo projektorem na czas ważnych spotkań jeśli się takowe trafią podczas Campa. Dla tych z Was, którzy będą chcieli wypożyczyć na czas TLC Camp przyczepę kempingową będzie możliwość wynajęcia takowej z dowozem na miejsce przez ekipę Autodrom, żebyście nie musieli targać jej ze sobą.

Podobnie jak w zeszłym roku w TLC Camp zaangażowało się Centrum Kultury i Urząd Gminy w Książu Wielkopolskim oraz Sołectwo z Włościejewek. Dzięki Centrum i Urzędowi będziemy mieć mieć na TLC Camp porządną scenę natomiast Sołectwo przygotuje m.in. boisko na mecz TLC kontra reszta świata. Bardzo dziękuję w imieniu TLC!

Na dziś tyle :wink:

KAT
Klubowicz
Posty: 131
Rejestracja: 24 sie 2010, 21:13
Auto: Land Cruiser J95 KAT
LAND CRUISER 100 KATZ
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: KAT »

Nie zapominajmy o naszych milusińskich. W tym roku zostanie przygotowany dla najmłodszych program pełen konkursów i nie tylko. Już się oto postaram, a na to mam przyzwolenie komandora PYRKI który to powałał spec ekipę:D :D :D
To przecie zlot rodzinny :D

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: hashid »

KAT pisze:Nie zapominajmy o naszych milusińskich. W tym roku zostanie przygotowany dla najmłodszych program pełen konkursów i nie tylko. Już się oto postaram, a na to mam przyzwolenie komandora PYRKI który to powałał spec ekipę:D :D :D
To przecie zlot rodzinny :D
"Stary Land Cruiser czy Hilux nie zając, przestań się ślinić, odpocznij czytając." albowiem już ruszyło wewnętrzne TLCowe pospolite ruszenie Tatusiów "czytaczy", którzy będą wieczory i pory siesty umilać lub zatruwać dzieciakom czytając bajki. Deklaracje, nazwiska - wszystko mam na piśmie :mrgreen:

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: konus »

Hashid ogarniam już z katem pomysły.
Jakaś ustawę trzeba bedzie zrobić.

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Słuchajcie riebiata - ustalam rozmiarówkę dla koszulek i potrzebuję wiedzieć ile koszulek będziecie chcieli dla dzieciaczków - chodzi mi o rozmiar XS, którego nie uwzględniłem w formularzu rejestracyjnym, bo nie przyszło mi do głowy, że takie małe w ogóle są :oops: Kto chce dla swojego szkraba taką małą niech kliknie w znaczek na stronie http://tlc-camp.pl/TLC-Camp/kontakt.html i wyśle mi maila z informacją, że taką by chciał.

Reszcie z Was przypominam, żeby się wpisywali, jak chcą przyjechać, na stronie rejestracji http://tlc-camp.pl/TLC-Camp/rejestracja.html, żeby Wam niczego nie zabrakło i żebyście - jak zwykle mam nadzieję - wyjechali zadowoleni.

Tym z Was, którzy mogą odnieść wrażenie, że dzieje się z TLC Camp mniej niż w latach poprzednich (bo wpisów na razie mniej) śpieszę zapewnić, że w dalszym ciągu będzie to najfajniejszy na świecie zlot TLC :D. W zeszłym roku świętowaliśmy 60-lecie Land Cruisera, w tym roku przyjdzie na Campie kolej na 60-lecie kogoś, kogo chyba wszyscy na tym forum i nie tylko bardzo lubią :wink: Będzie się działo!

Obrazek

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Sześciu troskliwych tatusiów zamówiło wczoraj XS-ki dla dzieci - nie ociągajcie się i piszcie śmiało, kto jeszcze chce, żeby płaczu nie było, że Jaś ma a Zosia nie dostała i nogi się jej plączą w ojcowskiej XXL.

No w przyszłym tygodniu dowiecie się co kryje się za poniższą fotografią i jaki jest jej związek z TLC Camp :wink: .
Obrazek

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18028
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: kylon »

8)

Awatar użytkownika
plum76
Klubowicz
Posty: 2134
Rejestracja: 10 gru 2009, 16:04
Auto: UZJ40
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: plum76 »

nagroda w jednym z konkursów?
paweł

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

plum76 pisze:nagroda w jednym z konkursów?
Jak wiesz Paweł ludzie nie dla nagród na Campa przyjeżdżają, ale dla dobrej zabawy, więc zrezygnowaliśmy z pomysłu, żeby ta 76-ka była nagrodą. Nie będzie :mrgreen:. Ale masz przecież w czerwcu imieniny więc możesz pokazywać małżonce, co by Ci pasowało na prezent w tym roku.

czaya
Klubowicz
Posty: 563
Rejestracja: 09 wrz 2008, 08:11
Auto: www.ready2go.pl
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: czaya »

hmm
czyżby jeden z dość aktywnych użytkowników forum wraca do serii 7 i do tego nowej i rodzinnej ? 8)

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Kwiatec »

ja obstawiam lans carsdubai :mrgreen:

ODPOWIEDZ