PIKNIK IŁŻA

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

onasz
Posty: 543
Rejestracja: 03 kwie 2009, 16:29
Auto: Chwilowo brak
Kontakt:

Re: PIKNIK IŁŻA

Post autor: onasz »

cd
A Cosi dostał najmniejszy sprzęt do jazdy w terenie a na dodatek z napędem tylko na tył :shock:
I te obiektywne utrudnienia uniemożliwiły nam zajęcie punktowanego miejsca :cry: (oczywiście to mój obiektywizm :mrgreen: )
I przy okazji tej imprezy wiem że nie należy mówić dowcipów o Land Rowerach ...... bo to wszystko prawda ,jedyne auto które się psuło to o dziwo dyskoteka :mrgreen:
Mimo lekkiej trasy udało się pobawić w błótku 8
Impreza bardzo fajna pod względem integracji ,było kilka Toyek niestety nie poznałem wszystkich ich użytkowników ale było OK.
Załączniki
Quad
Quad
dysko
dysko
błoto
błoto

Awatar użytkownika
cosi
Sąd Koleżeński
Posty: 653
Rejestracja: 02 lis 2008, 21:00
Auto: był Hilux'08
Kontakt:

Re: PIKNIK IŁŻA

Post autor: cosi »

Spokojna Twoja rozczochrana, mamy XXI wiek :mrgreen:

Obrazek

Awatar użytkownika
cosi
Sąd Koleżeński
Posty: 653
Rejestracja: 02 lis 2008, 21:00
Auto: był Hilux'08
Kontakt:

Re: PIKNIK IŁŻA

Post autor: cosi »

Lechu nie wstydź się, nie musisz usuwać postów :D

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: PIKNIK IŁŻA

Post autor: fobos »

onasz pisze:Impreza towarzysko bardzo udana :mrgreen: ,terenowo :cry: .
...................
Byłem bardzo ciekaw opinii na temat imprezy w Iłży. Byłem chyba 3 lata temu i powiedziałem sobie, że nigdy więcej. Na 20 samochodów był jeden raodbook. :evil: Po 3 godzinach stania w lesie, gdzie żywcem zeżarły nas komary, grupa podjechała do jakiegoś stawu i kto chciał mógł w nim potopić samochód. Nie wytrzymałem, zrezygnowałem z dalszej jazdy i poszliśmy z Elą pozwiedzać wieżę i na pizze. Od tego momentu było fajnie.
Widzę, że mimo upływu lat, niewiele się zmieniło :? , a szkoda, bo miasteczko fajne.

onasz
Posty: 543
Rejestracja: 03 kwie 2009, 16:29
Auto: Chwilowo brak
Kontakt:

Re: PIKNIK IŁŻA

Post autor: onasz »

fobos pisze:
onasz pisze:Impreza towarzysko bardzo udana :mrgreen: ,terenowo :cry: .
...................
Byłem bardzo ciekaw opinii na temat imprezy w Iłży. Byłem chyba 3 lata temu i powiedziałem sobie, że nigdy więcej. Na 20 samochodów był jeden raodbook. :evil: Po 3 godzinach stania w lesie, gdzie żywcem zeżarły nas komary, grupa podjechała do jakiegoś stawu i kto chciał mógł w nim potopić samochód. Nie wytrzymałem, zrezygnowałem z dalszej jazdy i poszliśmy z Elą pozwiedzać wieżę i na pizze. Od tego momentu było fajnie.
Widzę, że mimo upływu lat, niewiele się zmieniło :? , a szkoda, bo miasteczko fajne.
Nie tak do końca jest jak piszesz ,byłem tam w zeszłym razem i jazdy terenowej było na tyle dużo że nie dałem radu przejechać wszystkiego w wyznaczonym czasie. W tym roku była X-ta edycja i potraktowali ją zbyt lajtowo ale dzięki temu było więcej czasu na integracje :mrgreen:

lech
Posty: 222
Rejestracja: 15 maja 2009, 00:46

Re: PIKNIK IŁŻA

Post autor: lech »

Uważam imprezkę za dopiętą organizacyjnie. Trzeba brać pod uwagę, że to piknik i na nim obok uzbrojonych po zęby machin podkutych simexami są też auta typu autobus prawie seria. Nieźle byś się napocił, żeby przeciągnąć takiego przez "gazówkę". Faktem jest, że zwarte i mocne Toyki śmigały bezproblemowo; to cieszy. Wyważenie imprezy pomiędzy jazdą a integracją z przerywnikiem quadów czy małpiego gaju jest dla mnie świetnym prognostykiem na kolejną edycję.

lech
Posty: 222
Rejestracja: 15 maja 2009, 00:46

Re: PIKNIK IŁŻA

Post autor: lech »

cosi pisze:Lechu nie wstydź się, nie musisz usuwać postów :D
to nie kwestia nieśmiałości, lecz długich kos. :mrgreen:

filmik już jest...
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2012, 22:53 przez Remiołek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poprawiłem link do YT.

Awatar użytkownika
cosi
Sąd Koleżeński
Posty: 653
Rejestracja: 02 lis 2008, 21:00
Auto: był Hilux'08
Kontakt:

Re: PIKNIK IŁŻA

Post autor: cosi »

Sznurki to pikuś i frajdas, mnie zamordował miniquad ośka :oops:

Awatar użytkownika
kpeugeot
Klubowicz
Posty: 2514
Rejestracja: 24 cze 2009, 06:52
Auto: Taro(hilux) 3.0 V6
lj70 2LTII r1986
LJ78 2LT EFI 1991
Kontakt:

Re: PIKNIK IŁŻA

Post autor: kpeugeot »

ja byłem na iłzy juz któryś tam raz i znowu było super

poprostu trzeba pamiętać że to jest raczej zlot/spotkanie starych znajomych niż impreza stricte terenowa

choć wyżerka na koniec była bardzo słabiutka - do tego co pamiętam z poprzednich lat - ale najeść sie można było - tylko juz własnej wódki zabrakało o 12 w nocy.

no i pamiętajcie że trasa było układana pod rodziny z dziećmi a nie zmoty - moje dzieciaki było bardzo szczęśliwe :) bo nie rzucało nimi po całym samochodzie

ODPOWIEDZ