J4 Meeting 19-20 września 2009

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18038
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: J4 Meeting 19-20 września 2009

Post autor: kylon »

Napięcie rośnie :mrgreen:. 41 fotek idzie na serwer i robię podpisy

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: J4 Meeting 19-20 września 2009

Post autor: hashid »

dajcie mu odetchnąć. narobi się, przygotuje, niedośpi i stresuje, dołoży do interesu i jeszcze poganiają, no nie mogę :lol:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18038
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: J4 Meeting 19-20 września 2009

Post autor: kylon »

Zaraz :wink:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18038
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: J4 Meeting 19-20 września 2009

Post autor: kylon »

Transfer plików zakończony pomyślnie 8)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18038
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: J4 Meeting 19-20 września 2009

Post autor: kylon »

Jestem w połowie opisów.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18038
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: J4 Meeting 19-20 września 2009

Post autor: kylon »

No to jadziem z koksem :wink:. W Trzcinie niedaleko Brodnicy odbyło sie chyba pierwsze oficjalne spotkanie miłośników i posiadaczy tzw. czterdziestki. I nie chodzi tu o kobiety w pewnym wieku ale Toyoty :mrgreen:

Pierwsi uczestnicy przybili w piątek rano :wink:. Skoro moje auto nie jest jeszcze gotowe nie mogłem przyjechać z pustymi ręcami. Panowie zabrali zabawkę moim dzieciom i wyczerpali baterie do cna. Oj Panowie. Byście się wstydzili.

Obrazek

Pędzi pierwszy zawodnik. No niby pierwszy był Konus ale on już taki z założenia był :mrgreen:.

Obrazek

Ustawiali się do rana. Wieczorne pokazy slajdów i filmów przedłużały się w oczekiwaniu na ostatniego Wilusia. Kilka naleweczek się rozeszło. Malinowa, śliwkowa i wiśniowa. Oj dobre to było.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

O 10-ej po odprawie ruszyli. Pojechali na trasę o długości 150 km. Tym razem w kierunku Grunwaldu - a co. Coś nowego trzeba zobaczyć. Dziękuję za pomoc w ułożeniu trasy Margo, Hashidowi i Czaii. To właśnie podczas tego wyjazdu powstały zdjęcia w wannie 8).

Obrazek

Nawet na trasie podziwiali, oglądali i macali.

Obrazek

A i przemknęli. Zakurzyli mnie aparat i pojechali.

Obrazek

Obrazek

Okulary z epoki to nieodzowny element jednego z kierowców. Też takie sobie sprawie jak moja fura ruszy na trasy. Dla odmiany ze złotymi ramkami :mrgreen: .

Obrazek

Po drodze szukali zdjęć jak to bywa na fajnych imprezach turystycznych. Rekordzista znalazł ich siedem czyli połowę :mrgreen:. A wystarczyło się rozglądać. Nawet nie były takie złośliwie schowane, a że np. występowały 4 na jednej kratce to insza inszość :mrgreen:.

Obrazek

Każda z załóg otrzymała na drogę pleciony koszyczek rozmaitości. Miejsce szamki też pikne bo punkt widokowy na Wzgórzach Dylewskich. W koszyczku można było znaleźć kiełbaskę z musztardą, świerzy chlebek, masełko czosnkowe, smalczyk, ogóreczki, czosneczek z cebulką, jajeczko na twardo, ciasto drożdżowe oraz wodę do popicia. Nawet sól była w zawiniątku :shock:. No w szoku byłem choć przeca organizator jestem :mrgreen:.

Obrazek

Po jedzonku pojechali dalej.

Obrazek

Z nagła wyprzedzali jeden drugiego :wink:. Ziuuuu i pojechał.....

Obrazek

Po dojechaniu do mety koło godziny 18-ej wypełniali w ostatniej chwili kwity i test z historii Landka J4. Pytań było osiem. Nikt nie znał odpowiedzi na wszystkie pytania :mrgreen: - a internet tera przecie wszędzie.

Obrazek

Na razie puste ale potem zalegli. Zdjęcie zachowane na specjalną okazję. Jak to nasi offroaderzy chłoną słonko całym ciałem 8) .

Obrazek

Wysyłali SMS-y. Piknie tu mówię ci oj piknie.

Obrazek

Naklejki też dostali. I nawet przykleili. Niektórzy schowali do albumu bo tak im się podobali. Dzięki Wiluś za projekt i Hashid za wykonanie.

Dwóch nawet ze zmęczenia zemdlało :mrgreen:.

Obrazek

Nadszedł wieczór. Gdy słonko kładło się spać uczestnicy oddawali się rozkoszy wchłaniania mega wypaśnego żarełka przy świecach. Ach co to był za klimat. Ach jak było miło. Kasza, ziemniaki, kotlety, sałatki, kompoty, soki no i oczywiście wspomniane wcześniej nalewki.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A po kolacji 8). Zagrali. Kto nie widział niech żałuje. Panowie tworzą niezwykły duet. Wszak bracia to muszą przeca być zgrani. Dla ułatwienia zagadki czym zajmuje się pan w czarnej koszuli dodam iż gra na łyżkach do zupy :shock:. Ale wymiatają. Jak kto chce zobaczyć w telewizorze to trza oglądać Mam Talent a jak na żywo to Etno Adventure się zbliża.

Obrazek

Po koncercie sami zagrali w orkiestrze. Nie mam fotek ale ubaw był przedni. Sekcja łyżek, sekcja bębenków no i sekcja dęta czyli goście o najmniejszym talencie muzycznym. Zgadnijcie kto to był :mrgreen: . No ja i Leyko zwany Igorem co to na różowo się świeci jako TLC friend.

Obrazek

Rankiem wstali i pojechali na traskę. Ano znowu wszak trzeba coś robić. Dodam jeszcze tylko że poprzedniego wieczoru Leyek nawet gwoździa przybił przy stole 8). Dobra ta nalewka była.

Obrazek

O :shock:. Jakiś model się tu zaplątał :mrgreen:. Kobitki brać chłopa bo fajny. Przystojny. Nie rzuca skarpetek pod łóżko bo ich nie nosi no i taki miły jakiś. Pali tylko jak smok ale wystarczy co by któraś z was go postawiła do pionu i się chłopak nawróci. Uczynny, pracowity i umie przeprosić :mrgreen:.

Obrazek

Podjeżdżali i zjeżdżali, a następnie się wtapiali. Troszku błotka nie zaszkodzi.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A ten co się tak chowa.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nowy BF Goodrich MT super, super :mrgreen:.

Obrazek

Przyjechali kibice. Tacy znajomi i sympatyczni. Niektórym Paniom autka tak się spodobały, że budżet domowy musi teraz ulec zmianom. Nie ma że nowe firanki albo futerko na zimę. Kochanie kup mi takie auto :mrgreen:. Pani doktorowa zacnie wyglądała w sprzętach z pod znaku Toyoty. Nic nie cieszy jak piękne kobiety w pięknych samochodach :mrgreen: - ale wazelina trąciło :wink:.

Obrazek

Reszta na łączce obserwowała, gromadziła się i dyskutowała. Istna sielanka.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na koniec miejsca zdobyczne. Każdy otrzymał dyplom uczestnictwa zaś pierwsze trzy załogi miniaturki swoich autek. I tak
3 miejsce zajęła załoga Adama Radomady i Bartosza (66 punktów)
2 miejsce zajął Czarek z Małżowinką Lucyną (67 punktów)
And
The Winner is :lol: :!: :lol: :
Michał Wilma i Piotr Lubaczewski (76 punktów)

Obrazek

Obrazek

Dziękuje wszystkim za przybycie. Następna imprezka w gronie czterdziestek w scenerii zimowej. Spora galeria fajnych zdjęć do obejrzenia za kilka dnia na mojej stronce.

Ale się rozpisałem :mrgreen:.

misiekG
Klubowicz
Posty: 702
Rejestracja: 06 sty 2009, 22:38
Auto: HDJ100, LC200 V8
Kontakt:

Re: J4 Meeting 19-20 września 2009

Post autor: misiekG »

no pogratulować, fajna impreza, czaya ale reklama :mrgreen: (sie nie odpędzisz teraz)

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: J4 Meeting 19-20 września 2009

Post autor: konus »

No tylko nie zemdleli a ino nawaleni padli :mrgreen:

Dobrze było :mrgreen:

Dobrze jest :twisted:

Czuję się moralnym zwycięzcą tej imprezy, a co :lol: :mrgreen:

Awatar użytkownika
radomada
Klubowicz
Posty: 469
Rejestracja: 06 lut 2009, 13:14
Auto: FJ40
Kontakt:

Re: J4 Meeting 19-20 września 2009

Post autor: radomada »

Zabrakł mi fotek zbiorowych:
Pierwsza z sobotniego poranka.
Druga z niedzielnego powrotu do bazy.
Załączniki
Brodnica Meeting F4 019.jpg
(74,14 KiB) Pobrany 213 razy
Brodnica Meeting F4 036.jpg
(146,84 KiB) Pobrany 213 razy

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: J4 Meeting 19-20 września 2009

Post autor: hashid »

Czaya ma fajną wolną koleżankę i popatrz ze dwa lata pracowała w Ostródzie, kilka dni spędzając tam sama a Ty niedaleko. Oj zeswatam...
aha fajne czterdziestki, fajne... gram w totka :wink:

Blavateq
Posty: 106
Rejestracja: 14 sie 2008, 12:16
Auto: KZJ 77
Kontakt:

Re: J4 Meeting 19-20 września 2009

Post autor: Blavateq »

The Winner is :lol: :!: :lol: :
Michał Wilma i Piotr Lubaczewski (76 punktów)
No ładnie ładnie Viluś!! Niezły lans teraz możesz uskuteczniać na mieście!
A jak sobie wrzucisz na sympatię taką fotkę w swojej czerwonce z dopiskiem , ze winner,
to na pewno Czaję wygryziesz i innych plejbojów lubiących ryczące czterdziestki :mrgreen:

A tak w ogóle to jakoś tak bardzo optymistyczne fotki - "gołym okiem
widać, że było super fajnie. Gratulejszyn wielkie! :lol:

Awatar użytkownika
fuda
Klubowicz
Posty: 166
Rejestracja: 04 kwie 2007, 15:06
Auto: KZJ70 nieaktualny, GRJ120 nowa era
Kontakt:

Re: J4 Meeting 19-20 września 2009

Post autor: fuda »

super imprezka. fajne te wasze samochodziki...

Awatar użytkownika
lucjan
Posty: 605
Rejestracja: 28 cze 2009, 23:48
Auto: HDJ100
Kontakt:

Re: J4 Meeting 19-20 września 2009

Post autor: lucjan »

i prawdziwa Gwiazda była :wink:
czy może raczej "był" :D

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18038
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: J4 Meeting 19-20 września 2009

Post autor: kylon »

Był :wink:

czaya
Klubowicz
Posty: 563
Rejestracja: 09 wrz 2008, 08:11
Auto: www.ready2go.pl
Kontakt:

Re: J4 Meeting 19-20 września 2009

Post autor: czaya »

nie wierzę.... normalnie nie wierzę .... :mrgreen: :twisted:

ODPOWIEDZ