Niezwykle miejsca w Polsce - pomysly na weekendowe wypady

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
tadeo
Klubowicz
Posty: 1424
Rejestracja: 18 kwie 2008, 22:48
Auto: VDJ 76 i 150
Kontakt:

Re: Niezwykle miejsca w Polsce - pomysly na weekendowe wypady

Post autor: tadeo »

Kto mi sprzeda miejscówkę na wakacje z dziećmi:
- "leśniczówka" nad jeziorem, basen dla dzieci, dziko, pusto i dziko a z jedzeniem
nie koniecznie w Polsce.
Istnieją w ogóle takie miejsca?:)

stachu_l
Posty: 416
Rejestracja: 08 sie 2017, 15:54
Auto: KDJ120 AT
Kontakt:

Re: Niezwykle miejsca w Polsce - pomysly na weekendowe wypady

Post autor: stachu_l »

tadeo pisze:
06 mar 2023, 11:11
Istnieją w ogóle takie miejsca?:)
Eee no odludne z jeziorem, basenem i jedzeniem - nie wiedziałem.
Może jakaś willa po sekretarzu PZPR albo innym nowobogackim obecnie wynajmowana.
Takie doświadczenia lat poprzednich (ponad 20-tu) z przyczepa kempingową więc raczej pola kempingowe.
Druga połowa sierpnia to raczej już po sezonie choć ceny niestety jeszcze sezonowe. Raczej nie było problemu z miejscem na kempingach poza Polańczykiem bo chyba dopiero na trzecim były wolne miejsca.
Praktycznie pusto było w Bornym Sulinowie - jedna noc sami druga - przyjechała inna przyczepa.
Chyba to buło tu Nadbrzeżna 17A, 78-449 Borne Sulinowo ale widzę, że teraz jest tam parking. Prowadził to Sasza dawny fotograf jednostki.
Podobnie koło Komańczy ale tam nie ma jeziora.
W obu jedzenie raczej własne.
Polana Trzy Sosny, 12-200 Niedźwiedzi Róg Polana Trzy Sosny, 12-200 Niedźwiedzi Róg - pole należało (należy?) do nadleśnictwa, stali bywalcy - emeryci którzy siedzą gdzieś od maja do września. Jedzenie własne, Toi-Toi
Nad Wigrami - południowy brzeg - chyba to ten ośrodek ale może był jeszcze inny Zakąty 5, 16-304 Krusznik. Dwa włoskie kampery i ze trzy namioty plus my wtedy jeszcze z "zapiekanką" N126.
Na zalewem Czorsztyńskim - Frydman: Równia 19, 34-435 Frydman - nie widzę wpisu pola kempingowego ale tam było i to pod opieka tego ZOR tylko nie wiem czy w soboty nie ma dyskotek, tak było spokojnie.
Niedźwiady Małe - po drugiej stronie jeziora w stosunku do Lichenia - Niedźwiady Małe 1, 62-561 Posoka - z widokiem na wieżę bazyliki (resztę zasłania las.
Jeszcze inne miejsca odwiedzałem ale musiałbym odświeżyć pamięć.

Awatar użytkownika
kpeugeot
Klubowicz
Posty: 2506
Rejestracja: 24 cze 2009, 06:52
Auto: Taro(hilux) 3.0 V6
lj70 2LTII r1986
LJ78 2LT EFI 1991
Kontakt:

Re: Niezwykle miejsca w Polsce - pomysly na weekendowe wypady

Post autor: kpeugeot »

moze tu

chodz od serialu bieszczady tam doś gęsto sie zrobiło

ale lata temu z grupa rzeszowską tam sie wbilismy legalnie autami, woda była tylko opadowa - kibelek w lesie

49.35568557504876, 22.50978582354135

ODPOWIEDZ