TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
tynio
Klubowicz
Posty: 475
Rejestracja: 24 cze 2014, 14:29
Auto: lj 70 fj40 sam
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: tynio »

Było mówić coś by się wymyśliło (pewnie w lokalu maja to by się przedłużyło ) mi ogólnie jest zbędny ale

Awatar użytkownika
Krzysztof
Posty: 329
Rejestracja: 12 wrz 2008, 20:06
Auto: były HDJ80,HDJ100, Previa4x4, teraz Tundra 5.7v8
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: Krzysztof »

Jeszcze raz zapytam zapisany jestem ale opłatę chcę zrobić przy wjeździe da radę ?

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: luk4s7 »

Krzysztof, jeśli Twoje zamówienie zostało opłacone w czasie ma status Zrealizowane. Jeśli tylko dostałeś maila z taką informacją to wszystko jest w porządku. Vouchery były wysyłane automatycznie po zmianie statusu zamówienia na Zrwalizowane, osobnym mailem. Możliwe że mail wylądował w spamie więc sprawdź proszę ten folder. Możliwe że nie został dostarczony z innych, niewiadomych powodów.

W razie wątpliwości zapraszam mailowo na sklep@tlc.org.pl. Sprawdzę i potwierdzę czy wszystko jest OK.

Wszystkie osoby które zakupiły vouchery i wpłata za nie wpłynie dzisiaj na konto są OK.

Awatar użytkownika
Krzysztof
Posty: 329
Rejestracja: 12 wrz 2008, 20:06
Auto: były HDJ80,HDJ100, Previa4x4, teraz Tundra 5.7v8
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: Krzysztof »

luk4s7 wysłałem email sprawdź jak możesz

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: kylon »

Moim mili
Postawcie się w Naszej sytuacji. Jak mamy się przygotować do imprezy skoro czekacie z zapisami i wpłatami do ostatniej chwili? Potem macie pretensje że czegoś zabrakło. Pracujemy ciężko od kilku miesięcy aby wszystko było jak najlepiej. Przecież nie da się dodrukowywać naklejek, koszulek itp z dnia na dzień. To wszystko wymaga czasu. Był termin na zamawianie do 7-go maja. Po prostu wielu z Was nie czyta ;-). Jeśli jeszcze w piątek brakuje nam np 1500 pln to musimy z czegoś zrezygnować. A tu nagle fala wpłat na ostatnią chwilę. Prosimy Was o wyrozumiałość. Imprezę robi kilku chłopaków w swoim wolnym czasie. To nie jest przedsiębiorstwo biznesowe.
Mamy nadzieję że będziemy wszyscy się fajnie bawili.

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: luk4s7 »

Krzysztof pisze:Jeszcze raz zapytam zapisany jestem ale opłatę chcę zrobić przy wjeździe da radę ?
Krzysztof,
tak jak zapisanie na liście nie zobowiązuje do przyjazdu tak i nie zobowiązuje do zapewnienia miejsca. Zakupione vouchery są gwarancją uczestnictwa.

Jeśli jednak jesteś na liście, przyjedź, zapłać i kieruj się ku leśnym dróżkom.

Woleli byśmy oczywiście przyjąć wszystkich ale mamy ograniczenia o których pisałem wyżej.

Awatar użytkownika
JaroFix
Klubowicz
Posty: 903
Rejestracja: 16 mar 2009, 21:04
Auto: Nissan Patrol GU4
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: JaroFix »

Czyli jak mniemam jeżeli nie wpisałem się na listę, mogę nie tłuc zbędnych kilometrów? Nie ma możliwości rejestracji na miejscu?

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: kylon »

Fiksu. Przyjeżdżaj. Będzie opcja rejestracji na miejscu ale nie miej pretensji jak zabraknie koszulki, naklejki czy smyczy ;-). Prosiliśmy przez kilka miesięcy aby się wpisywać. To bardzo pomaga w organizacji. Teraz naród jest strasznie roszczeniowy a dziewczyny na recepcji wysłuchują pretensji. Wiesz jak jest.

Do zobaczenia w Wilczym Jarze.

Awatar użytkownika
JaroFix
Klubowicz
Posty: 903
Rejestracja: 16 mar 2009, 21:04
Auto: Nissan Patrol GU4
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: JaroFix »

kylon pisze:Fiksu. Przyjeżdżaj. Będzie opcja rejestracji na miejscu ale nie miej pretensji jak zabraknie koszulki, naklejki czy smyczy ;-). Prosiliśmy przez kilka miesięcy aby się wpisywać. To bardzo pomaga w organizacji. Teraz naród jest strasznie roszczeniowy a dziewczyny na recepcji wysłuchują pretensji. Wiesz jak jest.

Do zobaczenia w Wilczym Jarze.
Na fantach najmniej mi zależy. Ludzie się liczą.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: kylon »

I bardzo ważna sprawa. Nie dzwońcie do nas teraz czy można przyjechać. Można ale nic nie gwarantujemy. Pakujemy się i to nam też zabiera czas. Informowaliśmy o wszystkim wielokrotnie. Tych informacji nie chciało się czytać ;-) Jak listę zamknęliśmy to nagle wszyscy przeczytali i panika ;-)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: kylon »

Zatem do zobaczenia w Wilczym Jarze.

Awatar użytkownika
milczacy
Posty: 2216
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:01
Auto: Hilux 2008 wycieczkow?z
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: milczacy »

kylon pisze: Lasu jest dużo ale trzeba sobie w nim miejscówkę samemu przygotować. To nie jest las typu drzewo - 100 mchu jak stół i kolejne drzewo ;-)
Wystarczy siekier(k)a? :mrgreen:

jezus
Posty: 1807
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: jezus »

Bo listę trzeba było zamknąć ze dwa razy, za wczasu...tak dla zasady. Teraz to nawet Franc zapitala na jednej pędnej ośce by Wam o swoich przygodach z Toyką na Ruskich bezdrożach poopowiadać...oj będzie sama słodycz... :-)

CooL
Posty: 119
Rejestracja: 20 gru 2016, 12:40

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: CooL »

Łukaszu, Kylonie,

Jeśli mam voucher na jeden dzień, to muszę się zapowiedzieć mailem, albo coś, że przyjadę w piątek, czy po prostu przyjeżdżać ?

Awatar użytkownika
tynio
Klubowicz
Posty: 475
Rejestracja: 24 cze 2014, 14:29
Auto: lj 70 fj40 sam
Kontakt:

Re: TLC Camp 2018 - Wilczy Jar

Post autor: tynio »

zapraszamy nie zastanawiaj sie

ODPOWIEDZ