TLC - sekcja wspinaczkowa

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

seguzo
Posty: 25
Rejestracja: 27 lis 2007, 19:56

TLC - sekcja wspinaczkowa

Post autor: seguzo »

w nawiązaniu do wypowiedzi pt.: Niniejszym oglaszam nabor : do sekcji rowerowej TLC. No sportowcy, ujawniac sie kto chetny i jakie sa wasze mozliwosci ?

nieśmiało proponuję pójść za ciosem i może otworzyć sekcję wspinaczkową pod egidą TLC??
przyszłościowy wyjazd np w dolomity na via ferraty kolumną kojotów mógłby robić...
to też porządna dyscyplina.
oczywiście jeśli ktokolwiek się z towarzystwa w tym odnajduje..

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC Bikers - laczmy sie !!! idzie wiosna

Post autor: hashid »

zapisuje się do sekcji rowerowej oraz do sekcji wspinaczkowej :)
w obu przypadkach można bliżej niż w dolomity :)

seguzo
Posty: 25
Rejestracja: 27 lis 2007, 19:56

Re: TLC Bikers - laczmy sie !!! idzie wiosna

Post autor: seguzo »

by the way stary,
jest to jeszcze aktualne coby pochytać od Tjebja manuala ze elektrycznymi schematami ideowymi i montażowymi do 70ki bom chciał różne fiku miku w aucie porobić a bez tego nawet wykształcony elektryk dyplomowany będzie miał trudności?? rewanżuje się flaszkami offcourse))

seguzo
Posty: 25
Rejestracja: 27 lis 2007, 19:56

Re: TLC Bikers - laczmy sie !!! idzie wiosna

Post autor: seguzo »

i jeszcze jedno
Pan się wspinasz??
przecież to uciążliwe i bolesne zajęcie))

czaya
Klubowicz
Posty: 563
Rejestracja: 09 wrz 2008, 08:11
Auto: www.ready2go.pl
Kontakt:

Re: TLC - sekcja wspinaczkowa

Post autor: czaya »

Dolomity....

ahh...

Obrazek

zapisuję się do tej sekcji bo te góry są u mnie numero uno. 8)

Bartek 4.7
Posty: 181
Rejestracja: 27 sie 2007, 12:42
Auto: Hilux D-4D
Kontakt:

Re: TLC - sekcja wspinaczkowa

Post autor: Bartek 4.7 »

Jakby jakiś wyjazd się kroił pod koniec czerwca - początek lipca to jestem chętny. Liczę co prawda na Emsiego bo odpowiada mi jego impreza C4 i jej wielokierunkowy charakter. Niemniej bardziej obliguje mnie termin.

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC Bikers - laczmy sie !!! idzie wiosna

Post autor: hashid »

seguzo pisze:i jeszcze jedno
Pan się wspinasz??
przecież to uciążliwe i bolesne zajęcie))
jest manula dla tjebia u mjenija tolka za zabył jewo Czobu prekazat.

wspinanie jakieś było, lewe ramie lekko zgruzowane ale coś tam jeszcze da się wydziurkować.
w przyszłości można by jakiś wypad zorganizować.

Awatar użytkownika
Bekon
Posty: 336
Rejestracja: 16 lip 2008, 15:06
Auto: FJ CRUISER 4,0
Kontakt:

Re: TLC - sekcja wspinaczkowa

Post autor: Bekon »

My tez z malzonka lubimy pochodzic po gorach , a via Ferrata w Dolomitach to cos o czym rozmawiamy juz od dluzszego czasu, niestety czasu brakuje..

Bartek 4.7
Posty: 181
Rejestracja: 27 sie 2007, 12:42
Auto: Hilux D-4D
Kontakt:

Re: TLC - sekcja wspinaczkowa

Post autor: Bartek 4.7 »

emsi pisze:Ja planuję zrobić C4 Tatry / Pieniny w czerwcu (czwartek - niedziela). Zobaczymy jak się terminy ułożą, bo gęsto się robi w czerwcu, ale na pewno będziemy gdzieś jechać.

@Bartek - via ferraty w Dolomitach są w stylu tych w Słowenii :-) np. Mala Mojstrovka, tylko że dłuższe. Fajnie było, co?

Od adrenaliny bardzo łatwo się uzależnić.
Mi zeszłoroczna ferrata dała taki "strzał" że już wracając do polski myślałem o kolejnych wyprawach.
Wszystkie zabawy były odjechane ale ferrata zrobiła na mnie największe wrażenie. Kamila do dziś wspomina szaleńczy bieg w dół po osuwisku skalnym.
Canioning też był świetny. I hydrospeed. I rafting.

Byłem trochę nie przygotowany psychicznie na niektóre zajęcia, ale z perspektywy czasu widzę że było to zaplanowane optymalnie. Jak już pisałem bardzo mi odpowiada ta impreza zarówno pod względem zajęć jak i obciążenia fizycznego.

No i ludzie. Każdy z innego środowiska, bezproblemowi, mili. Ja nazwałem Vilusiów popapranymi kreatywnymi, oni mnie badylarzem czy jakoś tak i był luz. No problemo.
Na takie impry chcę jeździć.

Jeśli mam coś do powiedzenia to ja poproszę tak z tydzień do dwóch i gdzieś za granicą.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC - sekcja wspinaczkowa

Post autor: kylon »

No to można zrobić TLC-ową Słowenię albo Prowansję. Na Prowansję jadę na tydzień w maju ale typowo pod dzieciaki. Słowenii pewnie też nie odpuszczę - zeszłoroczny wyjazd z dziećmi się sprawdził. Potem byłem jeszcze z moimi chłopakami z pracy.

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC - sekcja wspinaczkowa

Post autor: hashid »

No na Słowenię to dobry plan z zestawem rodzinnym ale osobówką w moim przypadku.

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: TLC - sekcja wspinaczkowa

Post autor: konus »

Wy tu pierdu pierdu, a my z potrzebą już zacieramy liny i ustawiliśmy się na pierwsze słońce w jurze.
Za dwa dni będę sobie wchodził z małżonką na raki i czekany po lodzie, na taki mały lodowy jęzor. Tak że tysz już się do sekcji wspinaczkowej zapisuję.
Swoją drogą jest to chyba najbliższy sport offroadowi. Szkoda że często jedno z drugim daje katastrofalny obraz.

Vilem
Posty: 123
Rejestracja: 23 sty 2008, 12:32
Auto: 120
Kontakt:

Re: TLC - sekcja wspinaczkowa

Post autor: Vilem »

Trza do słowenii pojechać znowu - muszę odczarować to feralne miejsce z zeszłego roku (test narciarski w styczniu bez stabilizatorów zrobiony - kolana zginają się we właściwą stronę). A ta zimna woda to akurat mi bardzo pomogła - dopiero wieczorna knajpa mne połamała :wink:

seguzo
Posty: 25
Rejestracja: 27 lis 2007, 19:56

Re: TLC - sekcja wspinaczkowa

Post autor: seguzo »

moi drodzy,
nie sądziłem że da sie pogadć na skrikte offroadowym sznycie na tej liście dyskusyjnej o rzeczach poza katowaniem Naszych zajebistych maszyn, to raz.
dwa, Emsi, baczer mówił mi kiedyś że interesujesz bądz interesowałeś się w przeszłości sprawą wspinania wiec nie bez kozery zapuściłem szczura na liście tlc.ja osobiście od roku, może półtorej intensywnie uczę się metodologi wsinania na plastikowej ścianie w kato i gliwitz i kumpel który mnie w to wciągnął zaproponował mi wyjazd na via ferraty na który jadę for sure na przełomie lipiec sierpień. wyślę info w poniedielnik. jadą w wdwie pary i ja. ludzie spoko bez obciążeń all inclusiv, natomiast jakby ktoś chciał się dołączyć byłoby zajebiście.
a propos, jako laik jak sobie wklikałem w googlach sprawę na pikczersach via feraty i zobaczyłem foty to moja wrażliwość na widoki gór podziałała, że echhhhhhhhhhhhhhhhhhh.
jak ktoś ma silne ramiona, jesk gipki i nie boi się dyndać pod ekspozycją np.70 mr to bardzo gorąco zapraszam.są to miejsca gdzie się odpoczywa po całości tak myślę, przekonam się zresztą sam wkrótce
pazdrawlaju seguz

seguzo
Posty: 25
Rejestracja: 27 lis 2007, 19:56

Re: TLC - sekcja wspinaczkowa

Post autor: seguzo »

aaa, bo zapomniałem.
jeśli w tym roku C4 jest w Tatrach to ja jestem mocno zainteresowany.pytanie czy to polskie czy słowackie??

ODPOWIEDZ