TLC CAMP 2016 - Gajewniki

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: hashid »

W tym roku koszulki możecie kupić - nie rozdajemy niestety za free, na ten gest w tym roku nas nie stać - sponsorzy nie sypnęli za grubo kasą więc rozdawnictwa nie będzie.
Tak jak informowaliśmy - przy zapisach zbieramy informacje o rozmiarówce i taką ilość z okładem zapewnimy ale nie gwarantujemy, że każdemu wybrany rozmiar zostawimy wg. listy - przyjeżdżacie, rejestrujecie się w recepcji, opłata wpisowego, kilka suvenirów i wybieracie gadżeciki do kupienia i rozmiary koszulek męskich, damskich i dziecięcych a te jak znam to z wieloletniego doświadczenia i tak się w co 2 przypadku zmieniają bo... schudłem, zaraz zacznę dietę albo kupię dla syna mniejszą a w domu będę wciskał to się rozciągnie ;). Ale to są pierdoły.
Przy okazji w sklepikufikumiku kubasy, piersiówki, termosy i niespodzianka... .

jezus
Posty: 1816
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: jezus »

Darkovsky pisze:I niech ta suka nie szczeka tak często. Nie po to człowiek jedzie na łono natury, z daleka od żony, żeby słuchać podobnych jazgotów ;-)
Zamiast suki weźcie psa lepiej, to zabiorę i swojego, będą się miały chłopaki jak bawić ;-)
Moja suka szczeka tylko na inne suki...z psami się zabawia....po cichu.
Raz ją zostawiliśmy na dwie noce w hotelu dla psów...masakra , jest tak przywiązana do swojej pani że z tęsknoty prawie zdechła i straciła głos...przez tydzień nie mogła szczekać... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: Kwiatec »

bierz psa, sukę, żonę i teściową. jest tyle miejsca, że na uboczu znajdziecie kącik dla siebie.
zarełko było dobre i gotować nie ma potrzeby. tzn ja nie planuję :)

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: luk4s7 »

Kolejny już raz, niezawodnym partnerem TLC Camp jest australijska firma Terrain Tamer. Dokładnie tak, jak oferowane przez niego najwyżej klasy części do samochodów 4x4.

Obrazek

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: luk4s7 »

Nasz klubowy kolega Piotr Kulczyna, odbył wraz z synem Pawłem, fascynującą podróż przez Syberię, Mongolię i Kaukaz. Swoje doświadczenia i przygody postanowił przelać na papier. Tak oto powstała fascynująca książka „Droga na wschód”.

Obaj uczestnicy będą obecni na TLC Camp 2016 i podzielą się swoimi doznaniami w obszernej prelekcji. Kiedy dokładnie to nastąpi – już niedługo w programie imprezy!

Gorąco zapraszamy!

Obrazek

Awatar użytkownika
Dziq
Klubowicz
Posty: 138
Rejestracja: 25 sie 2012, 23:58
Auto: LJ70 '92
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: Dziq »

Super! Może zdążę do księgarni i poproszę o dedykację... uwielbiam takie wyjątkowe egzemplarze książek :)

Awatar użytkownika
Dziq
Klubowicz
Posty: 138
Rejestracja: 25 sie 2012, 23:58
Auto: LJ70 '92
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: Dziq »

jezus pisze:
Darkovsky pisze:I niech ta suka nie szczeka tak często. Nie po to człowiek jedzie na łono natury, z daleka od żony, żeby słuchać podobnych jazgotów ;-)
Zamiast suki weźcie psa lepiej, to zabiorę i swojego, będą się miały chłopaki jak bawić ;-)
Moja suka szczeka tylko na inne suki...z psami się zabawia....po cichu.
Raz ją zostawiliśmy na dwie noce w hotelu dla psów...masakra , jest tak przywiązana do swojej pani że z tęsknoty prawie zdechła i straciła głos...przez tydzień nie mogła szczekać... :mrgreen:
No to już brzmi trochę niepokojąco. Nie myśleliście o jakiejś socjalizacji czy resocjalizacji psiaka? Przecież to uciążliwe i dla Was i dla psa. Choć w hotelach, to i ja potrafię szczekać :mrgreen:
Zabierajcie ją ze sobą na Campa, poobserwujemy, pomyślimy. Nawet prawdziwa suka ma prawo do szczęścia u boku właścicieli :)

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: luk4s7 »

All Japanese Cars – niezależny warsztat aut japońskich marek, ponownie partnerem TLC Camp!

Obrazek

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: luk4s7 »

Nad bezpieczeństwem będzie czuwać ponownie, sprawdzona ekipa Offroad Rescue Team.

Jak zwykle poprowadzą również dla wszystkich uczestników, z dziećmi włącznie, podstawowe szkolenie z pierwszej pomocy. Wiadomo przecież, że lepiej wiedzieć lepiej!

Obrazek

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: luk4s7 »

Gravito – Agencja reklamowa, wytwórnia filmowa i telewizyjna. Za tymi krótkimi, żołnierskmi słowami, kryje się się ogrom pracy nad przygotowaniem nie pierwszego już TLC Camp’a.

Film z TLC Camp 2015 to również produkcja tego sprawdzonego partnera!

Obrazek

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: wista-wio »

luk4s7 pisze:Nad bezpieczeństwem będzie czuwać ponownie, sprawdzona ekipa Offroad Rescue Team.
toyotka stoi obok mojej ... w warsztacie u Rajmunda :mrgreen: ... sporo pracy wymaga :D , na campa powinna być gotowa ... moja też :P

KALI
Posty: 69
Rejestracja: 02 paź 2015, 10:30
Auto: by?a J95 Jagoda, jest J120
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: KALI »

Zapisani i my. Nie możemy się doczekać, zapowiada się super weekend :)

Awatar użytkownika
muzyczka
Posty: 153
Rejestracja: 18 cze 2007, 11:02
Auto: Toyota BJ40, HDJ80

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: muzyczka »

Atrakcje dla dzieci będą ? ;)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18024
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: kylon »

Będą ;-)

rafal187
Posty: 365
Rejestracja: 05 kwie 2015, 22:49
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2016 - Gajewniki

Post autor: rafal187 »

Hej. Można pprzyjechać tylko na dwa dni? Np w czwartek kolo ppołudnia i zostać do piątku wieczora? Jest juz jakiś plan działania? Może uda mi się wpaść na te dwa dni?

ODPOWIEDZ