Zlot podróżników offroad Bad Kissingen 2009 i targi

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Zlot podróżników offroad Bad Kissingen 2009 i targi

Post autor: kylon »

Ruszamy we czwartek o świcie. Ja z Kamilką i prawdopodobnie Igor choć ma chorego bobo.

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: Zlot podróżników offroad Bad Kissingen 2009 i targi

Post autor: Gałka »

Ja chcę jechać ok. 3 rano tylko będę wolniejszy ( 90-100km/h) :( .Jedziesz Nissanem?
Jadę przez Poznań i Słubice a później w dół. Przez Wrocław bliżej ale pewnie duuuużo dłużej. Dobra trasa?
Patyki i taśmę do grodzenia mam. Dziś zrobiłem najważniejsze zakupy...a jutro pakuję ładnie aby się nie potłukły :D .

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Zlot podróżników offroad Bad Kissingen 2009 i targi

Post autor: kylon »

Tak - jadę Navarką.

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: Zlot podróżników offroad Bad Kissingen 2009 i targi

Post autor: Gałka »

to pewnie mnie dogonisz. Do zobaczenia na trasie ( ? ). A wcześniej we Wtorek. :D

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: Zlot podróżników offroad Bad Kissingen 2009 i targi

Post autor: Gałka »

czy ktoś ma współrzędne gps na camp w Bad Kissingen ?

Awatar użytkownika
Boryś
Posty: 1268
Rejestracja: 31 maja 2007, 22:33
Auto: HZJ 80
Kontakt:

Re: Zlot podróżników offroad Bad Kissingen 2009 i targi

Post autor: Boryś »

widziałem w środę na A4 dwa mercedesy z RXV - pewnie już tam gnały :)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Zlot podróżników offroad Bad Kissingen 2009 i targi

Post autor: kylon »

A my z Kamilką już w domciu. Czwartek deszczowy na maksa. My na szczęście w drodze. Po przyjeździe już zaczynały się pierwsze przejaśnienia. Piątek na zwiedzanie idealny. W sobotę rano lampa. Podczas powrotu od Poznania lało. W tym roku uważam targi za o wiele ciekawsze niż w zeszłym. Wystawców było chyba ze dwa razy więcej. Podobnie na parkingu pod hipermarketem. Znalezienie wolnego miejsca graniczyło z cudem. Być może efektem rozrostu targów jest rozwój branży ciężarówek i wszelkiego rodzaju kamperów na terenówkach. Sporo aut nawet wśród podróżników było na sprzedaż. Czyżby kryzys :shock:. Jak zauważył Igor nie były to targi off-roadowe, a podróżnicze. Ja jako Toyociarz robiłem zdjęcia Toyek -wszak next stage nadciąga 8). Mi się targi podobały bardzo. Land Rover DE zrobił bardzo fajne miasteczko. Zobaczyłem już sobie nowego Hiluxa. Super stoisko Mercedesa. Gratów outdoor w tym roku jakby mniej :( ale co potrzebowałem to wylukałem 8). Spore stoisko miał organizator rajdu Grand Erg. Niesamowite wrażenie zrobiły na mnie domy na kółkach. Nie te małe ale te olbrzymie. Nawet nie wyobrażam sobie gdzie można nimi podróżować :shock:. Kilka pięter, technologia jak w promach kosmicznych. Ileś ogrzewanych garaży na motocykle itp. Kilka firm zmieniło w stosunku do zeszłego roku design swoich stoisk np. Nakatanenga. Pojawiło się sporo nowych i kilka też zniknęło. Duże i ciekawe stoisko zaprezentowała firma Outback Import. Bardzo dużo Mercedesów G w przeróżnych wersjach. Zwłaszcza te zrobione na trzydziestolecie marki. U nas w kraju zamówiona jest dopiero pierwsza sztuka, a tam na co drugim stoisku już poprzerabiane. To samo tyczy sie nowego Hiluxa. W Niemczech już budują na nich pojazdy wyprawowe, a u nas lansują się z lansem kiedy premiera :mrgreen:. Widać, że Toms wygryzł inne firmy, które przerabiały Toyki HZJ76 itp. Teraz przerabiają Land Rovery. Z resztą stoisko Tomsa było imponujące.

Nasz obóz.
Tym razem było nas sporo, a w związku z tym było wesoło :wink:. Dzięki chłopakom z RXV zebraliśmy się w jednym miejscu. A było nas:
Janek z Gałeczką i swoim new camperwagenem HZJ73, Robert w raz małżonką w Bremachu made by RXV, Kuraś Mercedesem G z kioskiem co to do góry się rozwija :wink:. Trzech kolegów z Poznania w dwóch Defenderach, Rysiek Dyskoteką, Kolega z synem wyprawowym L200, ekipa Patrolem Y60 z Bielska Białej, Endurance z kobitką, Fobos z Elą z nowym namiotem na dachu :mrgreen:, dwie Navarki D40 w tym jedna nasza, Zbyszek z Małżonką w swojej nowej kapsule na Hilu, Bogdan z Mercedesem G, Mario w HZJ78 oraz ekipa z dostawczym Hyundaiu. Wieczorne integracje były mega udane :wink:.

Krótka relacja dotycząca J4 na targach pojawi się z mojej części o BJ42 na oryginał by Kylon.
Zdjęcia z targów wrzucę dziś na moja stronę.

Bardzo dziękuje za mile spędzony czas.


jezus
Posty: 1817
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Zlot podróżników offroad Bad Kissingen 2009 i targi

Post autor: jezus »

czarna uterenowiona skania...co to miala pomaranczowego z przodu...jakis podnosnik kola ..czy kotwica.... :?:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Zlot podróżników offroad Bad Kissingen 2009 i targi

Post autor: kylon »

Nie mam pojęcia po co to ustrojstwo.

Awatar użytkownika
mopar
Klubowicz
Posty: 974
Rejestracja: 31 gru 2007, 02:24
Auto: HDJ 100
Kontakt:

Re: Zlot podróżników offroad Bad Kissingen 2009 i targi

Post autor: mopar »

wygląda jak instalacja pługu do odśnieżania i chyba to będzie to 8)

Zbyszek
Posty: 557
Rejestracja: 29 maja 2007, 12:45
Auto: Hil,Grizzly, Rubicon, texas 490,GLA4 matic
Kontakt:

Re: Zlot podróżników offroad Bad Kissingen 2009 i targi

Post autor: Zbyszek »

To jest urządzonko które zabezpiecza auto przed wpadnięciem w szczelinę (np na lodowcu) i zabezpiecza szybę i przód przed uderzeniem w krawędź pęknięcia po drugiej stronie

czaya
Klubowicz
Posty: 563
Rejestracja: 09 wrz 2008, 08:11
Auto: www.ready2go.pl
Kontakt:

Re: Zlot podróżników offroad Bad Kissingen 2009 i targi

Post autor: czaya »

Zbyszek pisze:To jest urządzonko które zabezpiecza auto przed wpadnięciem w szczelinę (np na lodowcu) i zabezpiecza szybę i przód przed uderzeniem w krawędź pęknięcia po drugiej stronie
coś chyba nie bardzo, zauważ że ma to jakąś hydraulikę w sobie a nie tylko wystający "grill" jak auta "lodowcowe".

albo coś co poziomuje auto podczas "pracy", jak np w dźwigach :mrgreen: (podnośnik)
albo pług jak napisał @mopar
albo lepiej się nie zastanawiać ... ;)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18032
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Zlot podróżników offroad Bad Kissingen 2009 i targi

Post autor: kylon »

W przyszłym roku zajmę się od strony organizacyjnej wyjazdu grupy TLC na targi. Na razie z Jankiem jedziemy na zlot Toyot we wrześniu. Odpowiednio wcześniej i na odpowiednio długo. Czas zacząć lans TLC w Europie :wink:. Czas się zabrać do roboty Drodzy Klubowicze :wink: .

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Zlot podróżników offroad Bad Kissingen 2009 i targi

Post autor: hashid »

cssssssttttt...czilałt.
obejrzałem fotki i ulżyło mi, że nie pojechałem - człek się napatrzy na to samo co w zeszłym roku, sprawdzi stan konta i utwierdzi się w przekonaniu, że zabawki nie dla niego, pakupi jakieś duperele za kilka ojro i odwodni organizm z powodu nadmiernego ślinienia...
ale fakt, że to dobra platforma dla podglądaczy, podziwiaczy i poszukiwaczy kontaktów handlowych...

ODPOWIEDZ