Spacer Starszych Pań... zlot J4

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3395
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: luk4s7 »

Ja rownież zgłaszam się na kierowcę! Obiecuje starszą panią traktować z należytym jej szacunkiem, wręcz z atencją :)

Generalnie zgadzam się na każdą formułę, bo z kupnem 40tki do września się na pewno nie wyrobię ;)
Ujmując rzecz poważnie - czuję że to spotkanie jest warte dowolnych poświęceń!

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: Addams »

O, dawno mnie nie było a tu proszę :D
Rownież zglaszam się na kierowcę... a nie, czekaj... :mrgreen:
Termin wrześniowy fajny, formuła otwarta ale ograniczona też fajowa.
No!

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: wista-wio »

Ufff ...już myślałem że Adam gdzieś się zgubił ... a może zakopał swoją czterdziestkopodobną maszynę gdzieś pod ziemią dla potomnych :mrgreen: kamień spadł mi z... dachu toyoty :D

a tak poważnie z niecierpliwością czekam na termin CAMPA i tam może dokonamy szkieletowych uzgodnień naszego wspólnego spotkania ...

Awatar użytkownika
muzyczka
Posty: 153
Rejestracja: 18 cze 2007, 11:02
Auto: Toyota BJ40, HDJ80

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: muzyczka »

Mając na względzie wspomnienia z poprzedniej imprezy u Piotra, zgłaszam akces i rezerwuję miejscówkę nad stajnią ;)

Czy dojedzie moja Bidżeja z Wrocławia - to stoi pod znakiem zapytania ...

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: wista-wio »

to termin spotkania ,,czterdziestek,, ustalony :) na wrzesień
9-11 września spotkanie w leśniczówce pod wiatą ... szczegóły zapewne dogadamy w trakcie kolejnych postów ... jedno jest pewne świeże siano nad stajnią i... komfortowe spanko we wspaniałych zapachach pól zapewnione :) acha jeszcze jedno jest pewne - kapitalna atmosfera :D

Awatar użytkownika
Rokfor32
Klubowicz
Posty: 8420
Rejestracja: 31 paź 2008, 21:15
Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: Rokfor32 »

Zapachy pól - nad stajnią ... :mrgreen: W dodatku czynną. Pozwolę sobie nieco powątpiewać ... No chyba że rezydenci stajni to tez element tych pól ... :mrgreen:

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: wista-wio »

chyba nigdy Rokfor nie spałeś na świeżym sianku ... a koniki w stajni to zapach ... pomyliłeś stajnię z chlewem czy oborą :mrgreen: ...

Awatar użytkownika
Rokfor32
Klubowicz
Posty: 8420
Rejestracja: 31 paź 2008, 21:15
Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: Rokfor32 »

Spałem, spałem. Ale mam strasznie czuły węch - i "choinki zapachowe" niekoniecznie działają, koniki się by pewnie przebiły ... :mrgreen:

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: wista-wio »

a od kiedy to koń śmierdzi ???
chociaż wiesz... raz miałem na zajęciach pewną szkołę społeczną , której nauczycielce przeszkadzał zapach koni ... podobnie jak niektórym ludziom którzy tęsknią za wiejską sielanką ... wprowadzają się na wieś budują pod lasem willlllę i po chwili zoong , okazuje się że na wsi są krowy, świnie i kury a w lesie komary i kleszcze ...
spokojnie nie ma problemu 3 kilometry od leśniczówki jest trzygwiazdkowy hotel SILVIA... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rokfor32
Klubowicz
Posty: 8420
Rejestracja: 31 paź 2008, 21:15
Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: Rokfor32 »

Starczy mi tam gdzie ostatnio - zapach benzyny (mój ulubiony :mrgreen: ) zabije te niepożądane ... :mrgreen:

simka
Posty: 60
Rejestracja: 20 cze 2009, 09:09
Auto: FJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: simka »

Potwierdzam wstępnie swoje przybycie na spotkanie Starszych Pań we Wrześniu.

Ciekaw jestem kto wypuszcza się swoją 40 na dłuższy Spacer.

Wróciłem z wyprawy po górach, jaskiniach i monastyrach w Bułgarii, zrobiłem 5000 km.
Ciekawa okolica, mili ludzie, mieliśmy "szczęście" nocowaliśmy w górach na wysokości 1500 m n.p.m
było - 5' C.
a pojechałem do słonecznej Bułgarii

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: wista-wio »

co masz na myśli Simka pisząc dłuższy spacer ? :mrgreen:

simka
Posty: 60
Rejestracja: 20 cze 2009, 09:09
Auto: FJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: simka »

czy ktoś podróżuje, wyjeżdża na wyprawy atrakcyjnymi 40-stkami.

Awatar użytkownika
plum76
Klubowicz
Posty: 2134
Rejestracja: 10 gru 2009, 16:04
Auto: UZJ40
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: plum76 »

przoduje w tym organizator wista-wio, daleka Rosja to jego kierunki. Ja swoją najdalej byłem na Ukrainie.

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: wista-wio »

plum76 pisze:przoduje w tym organizator wista-wio, daleka Rosja to jego kierunki. .
lubię ,,czterdziestki,, kiedyś zapytał się mnie mój znajomy ile zrobiłem Bjtką kilometrów na wyprawach ... i doliczyłem się 98 tysięcy ... ale dość pucowania się :mrgreen: czterdziestki to niezawodne samochodziki teraz popróbuję 45 :lol:


ale z innej beczki a raczej w temacie postu !
ostatnio dumałem o naszym wrześniowym spotkaniu i w związku z tym mam pytanko bo rodzi się pomysł naszej wycieczki ,,czterdziestek,,
to może tak :
-kto może przyjeżdża w piątek ognicho pogaduchy kolacja itp
- rano w sobotę po śniadaniu około 10-11 wyjazd , zawartą kolumną 40-stek przejedziemy do Gliwic przez arcyciekawe osiedle o nazwie Wilcze Gardło potem zwiedzimy Radiostację Gliwicką i Palmiarnię , następnie drugą stroną Gliwic przejedziemy na granicę Polsko-Niemiecką z 1939 roku oraz zwiedzimy bunkry Górnośląskiej Niemieckiej Lini Obronnej następnie miejsce gdzie była filia obozu niemieckiego Auschwitz ... a potem zrobimy mały hardkorek po wertepach i wrócimy do leśniczówki na biesiadę w połowie drogi ognisko i kiełbacha ...

proszę o uwagi, pomysły, co do wstępnego planu ... może ktoś miałby inny pomysł :D trzymajmy się jednej zasady - WSZYSTKO MOŻEMY NIC NIE MUSIMY - ... kreatywność i pomysłowość mile widziana ... może chcecie zobaczyć lotnisko może Zameczek Piastowski może Willę Caro .... (jednak tego wszystkiego w jeden nawet super pełny i intensywny dzień zobaczyć i zwiedzić się nie da :mrgreen: nawet Czterdziestkami :D )

ODPOWIEDZ