Spacer Starszych Pań... zlot J4

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18038
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: kylon »

Piotrze. Jakoś na początku czerwca będzie też Camp.

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: wista-wio »

Ok liczę się z tym oczywiście i czekam i szukam daty campa :D


to może inaczej wyeliminuję pewne weekendy które już są zajęte
3-5 czerwiec Kawaleryjka
1-4 lipiec ślub Pawła
26-31 Lipiec Dni Młodzieży ( mam 50 Węgrów)
zaraz po tym Rosja do połowy września
w maju wszystkie soboty zajęte!!! kurcze jak nie Polski Klub Ekologiczny to Amazonki potem PTTK , gliwiccy cykliści i tak mogę wymieniać ... :mrgreen:

ale kapitalnie było by znowu się spotkać ... powiem jaki mam wstępny plan :D
chciałbym pokazać granicę Polsko - Niemiecką jej dawny przebieg z przed II wojny światowej umocnienia Niemieckie oraz obóz niemiecki najpierw przejściowy potem koncentracyjny ... przejazd przez Gliwice i zwiedzanie Radiostacji Gliwickiej ... potem wjazd na tereny poprzemysłowe czyli Śląskie góry nazywane tu hałdami ... pokazałbym wam skutki antropopresji oraz naturalną sukcesję i odbudowę ...czyli krótko mówiąc jak to czarny brudny Śląsk zamienia się w zieloną enklawę Europy :D

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18038
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: kylon »

Jest wielce prawdopodobne że Camp będzie 9-12 czerwca ale jeszcze się mieli termin.

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: wista-wio »

to może ten weekend 15-17 lipca byłby odpowiedni i pasował ??
jeśli nie to pozostaje wrzesień ... z tym że dzieciaczki już są w wirze szkolnych obowiązków ... ale wrzesień to dobry miesiąc do opowieści po letnich wojażach :mrgreen: np 9-11 września :)

ale najważniejsza jest chęć spotkania i jeśli tego nie będzie to raczej nasze dywagacje terminowe nie mają sensu :(

Awatar użytkownika
waldek_BB
Klubowicz
Posty: 506
Rejestracja: 25 wrz 2013, 12:57
Auto: było: KZJ95
było: GV II 1.9 DDiS
jest: SX4 4x4 ... przynajmniej się nie psuje :)
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: waldek_BB »

Witaj Piotrze!
Czy istnieje nikła szansa byś kiedyś pokazał takie cuda nie posiadaczom 40-ek?
przypuszczam (i mówię za siebie) - z chęcią bym się (a na pewno wielu) z Tobą spotkało a nie mając 40 zostaje tylko camp....

Pozdrawiam serdecznie!

Awatar użytkownika
plum76
Klubowicz
Posty: 2139
Rejestracja: 10 gru 2009, 16:04
Auto: UZJ40
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: plum76 »

Wista, wakacje to słaby termin, bo urlopy się realizuje.
Wrzesień będzie najlepszy bo już po wakacjach a jeszcze ciepło.
paweł

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3399
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: luk4s7 »

Przyłączam się do głosu Waldka!

95 to właściwie dwie 40'tki i 15 reszty. Łapie się prawda? :)

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: wista-wio »

witam
ja nie widzę przeszkód by poszerzyć grono ... kiedyś Adam powiedział, że to tylko kupa żelastwa te nasze samochodziki ... a łączy nas zupełnie coś innego , coś co nie da się zmierzyć wiekiem czy kształtem aut które sobie wybraliśmy z pośród wielu jeżdżących automobili. To przygoda, pasja, sposób na spędzanie wolnego czasu a dla wielu sposób na życie i właśnie te nasze Toyoty nam to zapewniają, wożąc nas w różne ciekawe zakamarki tego Świata. Tylko absolutnym zbiegiem okoliczności ( nie kryję z którego bardzo się cieszę ) stałem się posiadaczem trzech czterdziestek ... mogłem mieć hilixa i też bym się cieszył :mrgreen:

zdradzę Wam moi drodzy forumowi przyjaciele coś innego , to dlaczego ciągnę Was w ten zakątek Polski. Chciałbym bardzo obalić jakże dobrze zakorzeniony w naszej świadomości mit brudnego brzydkiego pokrytego stertą odpadów po-kopalnianych Śląska. Gdzie w nasze umysły wrósł obraz lasu kominów fabrycznych, wielkich stalowych szybów kopalń ogarniętych mgłą śmierdzącego smogu z wielkich kominów kombinatów koksowniczych.
Pragnę obalić ten jakże niesprawiedliwy mit i pokazać Wam cudowny tętniący wspaniałą przyrodą region Polski. Zielony piękny Śląsk z jego wspaniałą historią i dobrymi ludźmi... może mówią troszkę dziwacznie nie wszystko da się od razu zrozumieć ale zapewniam Was że polskość mają głęboko w sercu ...

to co ? wstępny termin na wrzesień ? weekend 9-11 września ? :wink:

Awatar użytkownika
radomada
Klubowicz
Posty: 469
Rejestracja: 06 lut 2009, 13:14
Auto: FJ40
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: radomada »

Termin dobry. W tym roku nie nawale

Awatar użytkownika
tynio
Klubowicz
Posty: 477
Rejestracja: 24 cze 2014, 14:29
Auto: lj 70 fj40 sam
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: tynio »

Witam, nie ukrywam iż cieszy mnie poszerzenie grona:) mało jest toyotowych spotkań, wiec każde cieszy. A śląską polskość i gościnność dobrze znam, a połączona z toyotowym, ciekawym towarzystwem;)

pozdr,
tynio :roll:

Awatar użytkownika
waldek_BB
Klubowicz
Posty: 506
Rejestracja: 25 wrz 2013, 12:57
Auto: było: KZJ95
było: GV II 1.9 DDiS
jest: SX4 4x4 ... przynajmniej się nie psuje :)
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: waldek_BB »

super!
dwa pytania:
1) jaka będzie maksymalna ilość załóg? i jeśli byłoby chętnych bardzo dużo to....
2) może 40 chcą się spotkać same - a wtedy inny termin dla reszty?

pozdrowienia!

rafal187
Posty: 365
Rejestracja: 05 kwie 2015, 22:49
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: rafal187 »

Hej.
Jeśli ktoś młody stażem na forum też może wpaść to się piszę bardzo chętnie.
Co do matematyki to dwie 40 jest 80 czyli pełnia szczęścia, szczęście to 7, a 80 - 7 daje piękne lj73 :D

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: wista-wio »

dobra ...jakieś zasady muszą być ,
nie zamierzam w żaden sposób tworzyć nowego campa , nie mamy takich możliwości i nie taki jest cel naszego spotkania. W mojej leśniczówce odbyło się już wiele spotkań konnych samochodowych a nawet i skuterów śnieżnych. Jednak biwakowo mamy pewne ograniczenia a i warunki są dość spartańskie. Oczywiście w żaden sposób nie chciałbym dzielić moich znajomych na tych w czterdziestkach , osiemdziesiątkach czy setkach. Nie nie ... nie mam takich zamiarów , ALE no właśnie jest ale ,, ideą spotkania było namówienie jak największej liczby właścicieli tych urokliwych starych pojazdów do przyjazdu poznania się nawzajem wymianie doświadczeń i posiedzeniu przy ognisku we wręcz rodzinnym gronie. I taki cel pozostaje jako meritum naszego spotkania. Przyjmijmy więc taką zasadę , że spotykamy się w gronie właścicieli TLC wszelkiej maści ... ale na rajd jadą tylko i wyłącznie czterdziestki ... jak to w rzeczywistości wygląda ... osiemdziesiątki siedemdziesiątki zostają pod leśniczówkową lipą a jedziemy w teren czterdziestkami.
A jak to będzie wyglądać powiem na swoim przykładzie .=, jeśli nic się nie zmieni ja mam 3 BJtki potrzebuję 2 kierowców (najlepiej toyot) a na pokład swoich maszyn mogę zabrać w sumie 16 osób ...
jeśli chodzi o ogólna ilość uczestników to bez problemów zmieści się na podwórku 60-80 osób...

nie wiem czy wszystkim odpowiada to co napisałem ... naprawdę nie jest moją intencją dzielić się na tych co w 40 i resztę ... może któryś z forumowiczów ma lepszy pomysł jak to rozwiązać aby bawić się świetnie, nie dzielić ,,toyociarzy,, nie tworzyć sekty czterdziestek , a utrzymać idee naszego spotkania
... co do organizacji bytowo - terenowej zobowiązuję się temu stawić czoło i zająć się od strony technniczno tematycznej spotkaniem ...oczywiście po konsultacjach z Wami jako urodzony demokrata-liberał :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 31 sty 2016, 20:07 przez wista-wio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wista-wio
Klubowicz
Posty: 697
Rejestracja: 05 lut 2009, 21:59
Auto: BJ42 3,4D / BJ42 3B / BJ45
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: wista-wio »

jeśli mogę :D to proszę o pomysły :D

Awatar użytkownika
tynio
Klubowicz
Posty: 477
Rejestracja: 24 cze 2014, 14:29
Auto: lj 70 fj40 sam
Kontakt:

Re: Spacer Starszych Pań... zlot J4

Post autor: tynio »

pomysł naprawde fainy ze idea rajdu zostaje, i wyjeżdżaja tylko 40 na rajd bo to kultowe samochody i mysle ze tak jak ja, kazdy chciałby sie przejechac, od razu zgłaszam się na kierowcę:),

imprezę wpisuję już w kalendarz bez względu na rozstrzygnięcie konkursu na kierowcę 40:)
pozdr,
tynio

ODPOWIEDZ