Biesowisko - listopad 2014

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

mazeno
Posty: 110
Rejestracja: 22 maja 2012, 20:31

Re: Biesowisko - listopad 2014

Post autor: mazeno »

> Elood jak zwykle Hoooj !
nie zebym sie wstawial za elwoodem, bo strzelil focha i od roku sie do mnie nie odzywa, ale teraz sam siebie zbanuj.

albo nazwe cie pedalem - i bede mial do tego pelne prawo.

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: Biesowisko - listopad 2014

Post autor: MaxLux »

Super !

Typek sie oglasza gdzie wlezie, hienuje zaprasza, ktos kto jest na forum od wczoraj mysli ze to cos w rodzaju Biesowiska czy innej "sciemy" - fajnych spotkan symaptykow 4x4 a trafia w srodek szamba !

Nie mam nic przecis spotkaniom degenaratow ale po hooj sie taka swinia reklamuje na tym forum ?!

Potem sobie ktos pomysli ze to nasz kolega :?

mazeno
Posty: 110
Rejestracja: 22 maja 2012, 20:31

Re: Biesowisko - listopad 2014

Post autor: mazeno »

tu nie idzie o elwooda, tylko o to, ze komus nie wolno, a maxluxowi wolno.
wiec albo sie banujesz, albo jestes pedal.

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Biesowisko - listopad 2014

Post autor: Addams »

Max przestań hoojować a Mazeno moderować, taka moja rada...
:wink:

mazeno
Posty: 110
Rejestracja: 22 maja 2012, 20:31

Re: Biesowisko - listopad 2014

Post autor: mazeno »

nie strasz, nie boje sie.
i czekam na bana dla maxluxa.
macie jaja czy tylko geby mocne i kolko wzajemnej adoracji?

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Biesowisko - listopad 2014

Post autor: Addams »

Nie straszę, nie mam zwyczaju, ogarnij się
Nikogo jeszcze za sofciarskiego bluzga nie zbanowałem i nie zamierzam, to już nie te czasy, za recydywę- owszem.
Jajami swoimi się interesuj, moje nie podlegają twojemu audytowi.
Nawet gęb nie mamy mocnych, wszystko

mazeno
Posty: 110
Rejestracja: 22 maja 2012, 20:31

Re: Biesowisko - listopad 2014

Post autor: mazeno »

addams - ty tez jestes pedal.
mojego posta skasowales, maxluxowego "hooja" juz nie.

http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?p=177260#p177260" onclick="window.open(this.href);return false;

Zbowid
Klubowicz
Posty: 403
Rejestracja: 14 paź 2007, 16:24
Auto: HDJ80 24V/V2 HD
Kontakt:

Re: Biesowisko - listopad 2014

Post autor: Zbowid »

Tyle się mówi o kulturze i bractwie.... dla mnie nie ma znaczenia czy swoja impreza czy czyjaś.... nie wywala się gościa w nocy, nawet niechcianego. Jednak jak jeździ 4x4, to w jakiś sposób "swój chłop". Znam trochę klimat Biesów i nieprawdą jest, że ludzie tam jeżdżący to degeneraci. Organizator to inna bajka... a może uzurpator, bo organizują to zupełnie inni ludzie i szacun im za to.

Jak takie rzeczy/zachowania będą aprobowane, na zasadzie grzechu zaniechania, to nie ma co liczyć, że ktoś zatrzyma się na drodze i spyta: Może coś pomóc?...

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Biesowisko - listopad 2014

Post autor: Addams »

mazeno pisze:addams - ty tez jestes pedal
Pudło, ale próbuj dalej, w końcu kogoś dla siebie znajdziesz
Gdybyś przeczytał od początku ze zrozumieniem to byś załapał dlaczego nie skasowałem, w zakresie konsekwencji jesteś faktycznie magistrem elegancji..
Tego twojego posta w którym mnie obrażasz też nie wykasuję, z tych samych powodów co Maxowego, Gdybyś miał potrzebę jeszcze kogoś obrazić to śmiało, pokaż jakie masz jaja. Za kolejny przebłysk kultury ban na miesiąc, i tak do skutku, nie straszę, powiadamiam. Zadbaj też o swoje interesy w wątku albumowym, stronę podlinkuj czy coś...
Po co ci ta pyskówka jest potrzebna- nie wiem, ale trudno.

Zbowid, masz rację w generaliach, ale zagrożenia życia to tam chyba nie było. Gosc wiedział do kogo jedzie, poprawkę mógł wziąść na spadek formy intelektualnej gospodarza. Jak sobie poczytam "konwersacje" co to są na rajdach prowadzone, to w to "bractwo" raczej mało wierzę. Ale- do aprobaty to daleko.

mazeno
Posty: 110
Rejestracja: 22 maja 2012, 20:31

Re: Biesowisko - listopad 2014

Post autor: mazeno »

no widzisz - juz lepiej, ino nie trza bylo kasowac moich pierwszych postow. dlatego zakwalifikowalem cie do pedalskiej kliki.
z elegancja nic to nie ma wspolnego - jedynie z rownoscia wobec prawa. skoro juz je ustanawiacie, to sami rowniez sie do niego stosujcie.

a dla porzadku przenosze tutaj tekst, ktory wczesniej napisalem w watku technicznym. cytuje:

addams - cwaniakujesz.
elwood jaki jest - kazdy widzi. zwlaszcza ci, co go znaja. i tego bynajmniej nie kwestionuje.
ale nie w tym rzecz:
wywaliles kolejnego mojego posta, a maxluowy "hooj" wisi dalej.
http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?p=177250#p177250" onclick="window.open(this.href);return false;
nie zbanowales maxluxa, bo placi skladki - ale to mu nie daje prawa nazywac kogos hoojem, zwlaszcza, gdy sam za to banowal innych.
dla mnie obaj zachowujecie sie jak pedaly i zadna pokatna pseudomoderacja kolka wzajemnej adoracji tego nie zmieni. bedziecie musieli wywalic mazeniaka na amen, albo zbanowac maxluxa - bo jestem uparty jak osiol i nie odpuszcze.
a smrod waszej lobbystycznej komitywy i tak pozostaje.

a dlatego w tym watku - bo tu jest pierwszy post maxluxa po tej akcji.

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: Biesowisko - listopad 2014

Post autor: Norick »

Ochłońcie Panowie. Może przymknąć wątek na chwile byście nabrali dystansu?

mazeno
Posty: 110
Rejestracja: 22 maja 2012, 20:31

Re: Biesowisko - listopad 2014

Post autor: mazeno »

nie trzeba - sadze, ze addams skumal, co znaczy rownosc wobec prawa.
zdrowia, chlopaki.

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Biesowisko - listopad 2014

Post autor: Addams »

A ja sądzę, że i mazeno coś skumał
Sądzę też, że Elwood będzie miał mega ubaw jak tu zajrzy i zobaczy jak sie fajnie po dupach kopaliśmy w jego wątku. No trudno, taki los

mazeno
Posty: 110
Rejestracja: 22 maja 2012, 20:31

Re: Biesowisko - listopad 2014

Post autor: mazeno »

nie ma "jego watku".
jego watek konczy sie w momencie, gdy przestaje to dotyczyc jego, a zaczyna dotyczyc pewnych zasad - to juz zupelnie inny watek. w relacji do biesowiska i elwooda - to zupelny offtopic. i vice versa.
kropka.

Elwood

Re: Biesowisko - listopad 2014

Post autor: Elwood »

Addams pisze:A ja sądzę, że i mazeno coś skumał
Sądzę też, że Elwood będzie miał mega ubaw jak tu zajrzy i zobaczy jak sie fajnie po dupach kopaliśmy w jego wątku. No trudno, taki los
To istotnie miłe.
Zbowid pisze:...Organizator to inna bajka... a może uzurpator, bo organizują to zupełnie inni ludzie i szacun im za to.
Jak takie rzeczy/zachowania będą aprobowane, na zasadzie grzechu zaniechania, to nie ma co liczyć, że ktoś zatrzyma się na drodze i spyta: Może coś pomóc?...
Pewnie, że inna.
Wskaż "tych innych ludzi", potrafisz?
Nie sądzę.

Zeszmaciłeś się właśnie do końca... Nie sądziłem, że dasz radę.

Zablokowany