Bitwa na marki, ciekawa impreza off-roadowa 23-25 Maja 2014r

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

przemas987
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2011, 20:58
Auto: HDJ 100
Kontakt:

Re: Bitwa na marki, ciekawa impreza off-roadowa 23-25 Maja 2

Post autor: przemas987 »

Witajcie :-)
Odnośnie organizacji Bitwy nic się nie zmieniło. Organizatorem od początku był Actifun i tak też jest nadal - rozstaliśmy się z Sawisem, który jako forumowicz informował o przygotowaniach.
Fajnie by było gdybyśmy mieli okazję się spotkać na zlocie i miło spędzić ten czas, zwłąszcza że Toyot jak na lekarstwo :-)

Pozdrawiam i zapraszam Przemek

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: Bitwa na marki, ciekawa impreza off-roadowa 23-25 Maja 2

Post autor: Kwiatec »

przemas987 pisze:Witajcie :-)
Odnośnie organizacji Bitwy nic się nie zmieniło. Organizatorem od początku był Actifun i tak też jest nadal - rozstaliśmy się z Sawisem, który jako forumowicz informował o przygotowaniach.
Fajnie by było gdybyśmy mieli okazję się spotkać na zlocie i miło spędzić ten czas, zwłąszcza że Toyot jak na lekarstwo :-)

Pozdrawiam i zapraszam Przemek
Kręcenie lodów na imprezach charytatywnych powoduje u mnie awersje do osób które to robią, a co za tym idzie nie zmierzam ich dorabiać finansowo.

przemas987
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2011, 20:58
Auto: HDJ 100
Kontakt:

Re: Bitwa na marki, ciekawa impreza off-roadowa 23-25 Maja 2

Post autor: przemas987 »

Daleki byłbym od wyciągania takich daleko idących wniosków, nie znając prawdy, ale mamy wolność słowa i myślenia , więc masz do tego pełne prawo. Ja natomiast nie cierpię boksować się z faktami i z tego powodu nie ciagnę tematu bo szkoda zdrowia każdego z rozmówców. Może kiedyś będziesz miał okazję zweryfikować swoje słowa i odnieść się do tego ponownie w innym tonie. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: Bitwa na marki, ciekawa impreza off-roadowa 23-25 Maja 2

Post autor: Kwiatec »

przemas987 pisze:Daleki byłbym od wyciągania takich daleko idących wniosków, nie znając prawdy, ale mamy wolność słowa i myślenia , więc masz do tego pełne prawo. Ja natomiast nie cierpię boksować się z faktami i z tego powodu nie ciagnę tematu bo szkoda zdrowia każdego z rozmówców. Może kiedyś będziesz miał okazję zweryfikować swoje słowa i odnieść się do tego ponownie w innym tonie. Pozdrawiam
ton jest adekwatny do zaistniałej sytuacji. Z tego co temat obserwuję na innym forum nigdzie się do tego nie odnosisz.Ja to odbieram tak, jakbyś nie miał jak się z tego wybronić, a wręcz swoim milczeniem chcesz doprowadzić do tego, aby temat szczezł w czeluściach niepamięci.
Jak na razie źle to wygląda, wiec nie zamierzam w tym uczestniczyć i będe wszystkim odradzał dla zasady.
Jeśli jest tak jak mówisz i kiedyś udowodnisz że było inaczej, to ja znam słowo przepraszam.
Na dziś jesteś spalony.

ps. to jest tylko i wyłącznie moje zdanie.

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Bitwa na marki, ciekawa impreza off-roadowa 23-25 Maja 2

Post autor: Addams »

Kwiatek dobrze napisane.
Przemas987 napisz (gdziekolwiek) kilka słów wyjaśnienia odpowiadając na jak twierdzisz krzywdzące Cię plotki dotyczące zarabiania na imprezie charytatywnej i wróci normalność.
Pomysł na imprezę jest fajny ale gówno się przykleja...

przemas987
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2011, 20:58
Auto: HDJ 100
Kontakt:

Re: Bitwa na marki, ciekawa impreza off-roadowa 23-25 Maja 2

Post autor: przemas987 »

Addams i Kwiatek oczywiście że się odniosę do sytuacji, a ocenę pozstawię Wam samym, wiedząc że mnóstwo jadu zostało na mnie wylane.
Otóż jako organizator WOŚP, przyjąłem na siebie wszelkie zobowiązania z organizacji tej imprezy i za nie ponoszę konsekwencje. Powiem w skrócie bo inaczej chyba zabrakłoby limitu liter.
Z racji organizacji imprezy zajmowałem się m.in. pozyskiwaniem środków i rzeczy na licytację. Udało mi się pozyskać środki na organizację imprezy towarzyszącej "Bezpieczeństwo w życiu codziennym" w kwocie 16000 brutto, która odbywała się równolegle z WOŚPem i z racji której zapewnione były atrakcje, dostępne również dla imprezy WOŚP. Z kwoty tej zostały rozliczone wydatki bezpośrednio związane z przeprowadzeniem tej imprezy (ulotki + dsytrybucja), wynagrodzenie pracowników firmy Actifun (2 dni przed imprezą, w trakcie i 2 dni po imprezie), następnie rekultywacja terenu po imprezie, którą muszę przeprowadzić na wiosnę oraz (co jest wg pewnych osób najbardziej kontrowersyjne) 3500 brutto na pokrycie szkód wynikłych podczas imprezy w użytych sprzętach (połamane namioty, porwane dmuchańce, zamoczona elektronika symulatorów i kilka innych drobiazgów). Kwota ta jest tylko i wyłącznie pokryciem kosztów niezbędnych do przywrócenia do stanu używalności posiadanych sprzętów. Zaangażowanie Actifun było na poziomie 35 000 pln (namioty, scena, dmuchańce, nagłośnienie, ławy, symulatory, ścianka wspinaczkowa, samochody, lawety, przyczepy, etc…) i nie wzieliśmy z tego tytułu nawet złotówki poza wyżej wspomnianymi kosztami. Aby nie było domysłów odnośnie wynagrodzeń, to: Ja + 5 osób najbliżej związanych z Actifunem nie otrzymało złotówki za prace przy WOŚPie ani też przy imprezie towarzyszącej, natomiast wynagrodzenie to poszło na pracowników najemnych, którzy między innymi demontowali scenę do godz. 1 w nocy, czy też przez 2 kolejne dni doprowadzali do stanu używalności wszystkie sprzęty moje + materiały reklamowe partnerów przed ich oddaniem. Zarzut, że zarobiłem te 3,5 tys przy twierdzeniu, że gdyby nie impreza to sprzęty te leżałyby w magazynie, więc bym nie zarobił, jest bezzasadny, ponieważ gdyby były w magazynie nie zostałyby zniszczone. Zniszczenia te zostały spowodowane pogodą, która niestety niedopisała oraz działaniem jednej z osób tyczącej trasy, która bezpardonowo przejechała trzytonowym Patrolem po zlożonym namiocie łamiąc jego stelaż. Na koniec dodam jeszcze, że żadna z atrakcji udostępnionych przez Actifun do organizacji imprezy towarzyszącej i WOŚP nie obciążyła w żaden sposób budżetu WOŚP co zostało dokładnie rozliczone. Jeśli takie wyjaśnienie jest niewystarczające to służe swoją osobą w kwestii spotkania i przedstawienia wszystkiego w liczbach.
Pozdrawiam serdecznie Przemek

ODPOWIEDZ