TLC CAMP 2014 - 05-08.06.2014

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

ANDU
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2013, 19:18

Re: TLC CAMP 2014 - 05-08.06.2014

Post autor: ANDU »

Dziękuję Wam za czas spędzony wspólnie na campie , za życzenia , atmosferę i za to że jesteście......

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2014 - 05-08.06.2014

Post autor: Norick »

Dziękuję wszystkim, których poznałem i poznać nie byłem w stanie, za jeden z najmilszych Campów.
Przepraszam jesli ktoś się poczuł dotknięty walką ze sztormową pogodą :oops: . Ukradnę Ci ten kapelusz Góralu kiedyś :P. Wszystkie mamy i taty, które o mnie dbały :mrgreen:
Cieszę się że Was znów zobaczyłem, że poznałem nowych ...zwyczajnie że byłem :mrgreen:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2014 - 05-08.06.2014

Post autor: kylon »

Pierwsze fotki na Klubowym fejsie.
https://www.facebook.com/tlcoc" onclick="window.open(this.href);return false;

Elwood

Re: TLC CAMP 2014 - 05-08.06.2014

Post autor: Elwood »

Też chciałem podziękować, za bardzo udaną imprezę.

Awatar użytkownika
Mesel
Klubowicz
Posty: 511
Rejestracja: 05 paź 2009, 14:38
Auto: V8/KDJ90
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2014 - 05-08.06.2014

Post autor: Mesel »

My również chcieli byśmybardzo serdecznie podziękować za ten wspólnie spędzony czas.
Było to dla nas bardzo owocne doświadczenie i jesteśmy przekonani że na Campie oraz innych imprezach będziemy pojawiać się częściej :D

Janku, cieszę się że mogłem pomóc.


Pozdrawiamy
Aneta i Maciej

Awatar użytkownika
radomada
Klubowicz
Posty: 469
Rejestracja: 06 lut 2009, 13:14
Auto: FJ40
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2014 - 05-08.06.2014

Post autor: radomada »

Dziękuję za wrażenia, cudowną atmosferę, pogodę
Dziadek i wnuczek

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2014 - 05-08.06.2014

Post autor: konus »

Bardzo dziękuję za świetnego Campa.

Pan Leśniczy jest super, och, ach i w ogóle.

Awatar użytkownika
kmiecio
Klubowicz
Posty: 561
Rejestracja: 04 gru 2010, 16:30
Auto: TOYTOYOWE szale?stwo :)
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2014 - 05-08.06.2014

Post autor: kmiecio »

Dołączam się i ja do podziękowań, można było skojarzyć wreszcie twarze z nickami, świetna atmosfera, przyjaźni ludzie, no - jak w domu kurka wodna, organizacja na medal, a co najważniejsze taczka dojechała i wróciła i nawet na miejscu co nieco pojeździła... Dzięki...

Awatar użytkownika
waldek_BB
Klubowicz
Posty: 506
Rejestracja: 25 wrz 2013, 12:57
Auto: było: KZJ95
było: GV II 1.9 DDiS
jest: SX4 4x4 ... przynajmniej się nie psuje :)
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2014 - 05-08.06.2014

Post autor: waldek_BB »

z Naszej strony to.............
..... do zobaczenia za rok!!!! :)

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2014 - 05-08.06.2014

Post autor: hashid »

Jeszcze nie odespałem...

Dziękuję Kamili Franciszewskiej za cierpliwość do TLC i nieocenioną pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy... recepcja non stop, olimpiada, zajęcia plastyczne i jeszcze dwójka dzieci na głowie - WIELKI SZACUN.

Dziękuję Kylonowi za wzięcie komandorowania w tym roku na Swoje barki - wiem ile czasu i nerwów to zabiera - Krzychu KAWAŁ DOBREJ ROBOTY.

Dziękuję mojej Żonie za cierpliwość dla mnie ;) - choć obiecywałem, że nie będę się tak angażował w przygotowania campa - obietnicy nie dotrzymałem.

Dla większości camp to 4 dni zabawy, czasem kilka chwil pracy dla Klubowiczów, dla organizatorów robota przez cały rok wymagająca czasu - praca dla satysfakcji i idei. Camp nie jest imprezą komercyjną gdyż opiera się na pracy społecznej klubowiczów TLC. Teren i miejsce - Autodrom4x4 jest wynajęte za co płacicie wpisowym - atrakcje, program i jego realizacja, koszulki, upominki, nagrody itd. są free od Klubu i partnerów Klubu. Dlatego Chwała Organizatorom! Wypunktowując wyręczam pewnie komandora ale jako prezes czuję się w obowiązku wymienić zasłużonych.
Kamila "Kylonowa", Sylwia "Leśnego" i Ewelina "Addamsa" - piękne dzięki za organizację zajęć dla dzieciaków.
Leśny - za projekt charytatywny, spacer po lesie i kupę innych zajęć.
Margo - za stronę campa i pomoc generalnie.
Kwieczor za animacje zabaw i zajęć alternatywnych dla dzieciaków.
Addams - za odrestaurowaną 40 do psucia w konkursie mechanicznym i takie tam ;).
Gałka, Górol, Mesel - za oznakowania, vizual partnerów i wogóle.
Mesel - za nagłaśnianie i pomoc na każde wezwanie.
Kwiatek, ArekM - za konkursy i support oraz Arkową pomalowaną 90-kę.
Remik i Rokfor - za licytacje i konkurs mechaniczny
Cooder i MariuszS - za nagłaśnianie imprezy za granicami PL.
Adamowi za druk naklejek.
Jeżeli kogoś pominąłem oznacza to dokładnie tyle, że w kolejnym roku powinie się wziąć mocniej do roboty :mrgreen: .

Dziękuję także partnerom za finansowe, organizacyjne i materialne wsparcie imprezy:
AUTODROM 4x4| MEDYK 4x4| PODRÓŻE 4x4| ROYAL FLEET| SAMTEX| DAMAZ| Car+| LUMAG| BRECK| TERRAIN TAMER| HOTEL HABENDA| KOMPAK| KING'S ROAD| PARTNER 4x4NADLEŚNICTWO BOLESŁAWIEC| GARAŻ 4x4| Świdnicki Klub Balonowy| TOYOTA MOTOR POLAND| WYPRAWA4x4| BEREŚNIK| MTM PROFI| XTREME OUTBACK| ADRENALINKA.PL| WHITELINEADAM POLAK| ALL JAPANESE CARS| AmadaXtreme.
Także ukłony partnerom medialnym: Auto Świat4x4 | Turystyka4x4.pl | Terenowo.pl | Wterenie.pl.

Dzięki Waszej pomocy oraz kulturze integracyjnej uczestników udaje się zrobić najlepszą Toyotową terenową imprezę w Polsce a subiektywnie i w Europie ;).

Pozdrawiam,
Hashid

Awatar użytkownika
klepa
Klubowicz
Posty: 283
Rejestracja: 12 lut 2011, 19:45
Auto: Sprinter4x4 (16r.), V8 (08r.), Patrol Y61 GU4 (08r.)
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2014 - 05-08.06.2014

Post autor: klepa »

hashid pisze:Jeszcze nie odespałem...

Dziękuję Kamili Franciszewskiej za cierpliwość do TLC i nieocenioną pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu imprezy... recepcja non stop, olimpiada, zajęcia plastyczne i jeszcze dwójka dzieci na głowie - WIELKI SZACUN.

Dziękuję Kylonowi za wzięcie komandorowania w tym roku na Swoje barki - wiem ile czasu i nerwów to zabiera - Krzychu KAWAŁ DOBREJ ROBOTY.

Dziękuję mojej Żonie za cierpliwość dla mnie ;) - choć obiecywałem, że nie będę się tak angażował w przygotowania campa - obietnicy nie dotrzymałem.

Dla większości camp to 4 dni zabawy, czasem kilka chwil pracy dla Klubowiczów, dla organizatorów robota przez cały rok wymagająca czasu - praca dla satysfakcji i idei. Camp nie jest imprezą komercyjną gdyż opiera się na pracy społecznej klubowiczów TLC. Teren i miejsce - Autodrom4x4 jest wynajęte za co płacicie wpisowym - atrakcje, program i jego realizacja, koszulki, upominki, nagrody itd. są free od Klubu i partnerów Klubu. Dlatego Chwała Organizatorom! Wypunktowując wyręczam pewnie komandora ale jako prezes czuję się w obowiązku wymienić zasłużonych.
Kamila "Kylonowa", Sylwia "Leśnego" i Ewelina "Addamsa" - piękne dzięki za organizację zajęć dla dzieciaków.
Leśny - za projekt charytatywny, spacer po lesie i kupę innych zajęć.
Margo - za stronę campa i pomoc generalnie.
Kwieczor za animacje zabaw i zajęć alternatywnych dla dzieciaków.
Addams - za odrestaurowaną 40 do psucia w konkursie mechanicznym i takie tam ;).
Gałka, Górol, Mesel - za oznakowania, vizual partnerów i wogóle.
Mesel - za nagłaśnianie i pomoc na każde wezwanie.
Kwiatek, ArekM - za konkursy i support oraz Arkową pomalowaną 90-kę.
Remik i Rokfor - za licytacje i konkurs mechaniczny
Cooder i MariuszS - za nagłaśnianie imprezy za granicami PL.
Adamowi za druk naklejek.
Jeżeli kogoś pominąłem oznacza to dokładnie tyle, że w kolejnym roku powinie się wziąć mocniej do roboty :mrgreen: .

Dziękuję także partnerom za finansowe, organizacyjne i materialne wsparcie imprezy:
AUTODROM 4x4| MEDYK 4x4| PODRÓŻE 4x4| ROYAL FLEET| SAMTEX| DAMAZ| Car+| LUMAG| BRECK| TERRAIN TAMER| HOTEL HABENDA| KOMPAK| KING'S ROAD| PARTNER 4x4NADLEŚNICTWO BOLESŁAWIEC| GARAŻ 4x4| Świdnicki Klub Balonowy| TOYOTA MOTOR POLAND| WYPRAWA4x4| BEREŚNIK| MTM PROFI| XTREME OUTBACK| ADRENALINKA.PL| WHITELINEADAM POLAK| ALL JAPANESE CARS| AmadaXtreme.
Także ukłony partnerom medialnym: Auto Świat4x4 | Turystyka4x4.pl | Terenowo.pl | Wterenie.pl.

Dzięki Waszej pomocy oraz kulturze integracyjnej uczestników udaje się zrobić najlepszą Toyotową terenową imprezę w Polsce a subiektywnie i w Europie ;).

Pozdrawiam,
Hashid
AMEN.

A my dziękujem organizatorom: za czas, za chęci i wszystko inne. Najlepszy TLC camp do tej pory na jakim byłem (a byłem na trzech) :)

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2014 - 05-08.06.2014

Post autor: hashid »

Bardzo dziękuję także Jarkowi z Sieradza (niebieska J7) za wieeelki i pyyyszny campowy tort.
Spontaniczny i przemiły gest. Szacunek.

ArekM
Członek Zarządu
Posty: 195
Rejestracja: 23 sie 2009, 22:39
Auto: KZJ70-'96/'22, KDJ150-'12.
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2014 - 05-08.06.2014

Post autor: ArekM »

Tort był przepyszny to fakt :D i elegancko przyozdobiony.

górol
Klubowicz
Posty: 1094
Rejestracja: 06 maja 2011, 10:05
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2014 - 05-08.06.2014

Post autor: górol »

A ja dziękuję wszystkim obecnym na campie,jakby nie Wy to,to no wiecie co i po co :D

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: TLC CAMP 2014 - 05-08.06.2014

Post autor: Gałka »

jak wszyscy to i ja podziękuję Góralowi...za kaca :mrgreen: :D

ODPOWIEDZ