Passion4travel.pl - Spotkanie 24.03.2013 – Senegal, Gambia,

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Gercu
Klubowicz
Posty: 168
Rejestracja: 03 lut 2011, 11:56
Auto: Hilux D4D
Kontakt:

Passion4travel.pl - Spotkanie 24.03.2013 – Senegal, Gambia,

Post autor: Gercu »

Kolejne spotkanie Passion4travel.pl już za tydzień, 24 marca 2013, o godzinie 20:00 w Klubie Harenda, Krakowskie Przedmieście 4/6, Warszawa.

Chciałbym zaprosić Was do wysłuchania opowieści i obejrzenia filmu, a także kilkudziesięciu zdjęć z wprawy Wacława Skowrona do Senegalu, Gambii, Gwinei Bissau, przez Mauretanię, Saharę zachodnią oraz Maroko. W wyjeździe brały udział terenowe IVECO 40-10WC, Land Rover Defender oraz nowa Toyota Land Cruiser HZJ78.

Wyprawa odbyła się w styczniu br i jest okazja aby uzyskać najświeższe informacje o warunkach podróżowania po Afryce Zachodniej.

więcej info: http://passion4travel.pl/index.php/spot ... ei-bissau/

Zapraszam,
Marcin

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: Passion4travel.pl - Spotkanie 24.03.2013 – Senegal, Gamb

Post autor: Gałka »

Przyjemnie będzie popatrzeć "na ciepło" w tym 'zimnie " !

Gercu
Klubowicz
Posty: 168
Rejestracja: 03 lut 2011, 11:56
Auto: Hilux D4D
Kontakt:

Re: Passion4travel.pl - Spotkanie 24.03.2013 – Senegal, Gamb

Post autor: Gercu »

Moi drodzy

Zawsze chciałem aby Passion4travel opowiadało nie tylko o silnikach, koniach mechanicznych i tysiącach przejechanych kilometrów, lecz także pozwalało nam poszerzać horyzonty i poznawać inne kultury. Najbliższe spotkanie 24.03 będzie wzbogacone o wystąpienie Witolda Repetowicza podróżnika, dziennikarza i publicysty.

http://www.ulixes.pl tutaj możecie przeczytać więcej o Witoldzie Repetowiczu

Witek, przybliży nam wiele bardzo ciekawych, nie omawianych w mediach
zagadnień dotyczących tamtego regionu

- główne frakcje w Mali,
- kilka faktów o MLNA, Azawadzie i Touragach, historii konfliktu i aktualnej sytuacji w Mali i państwach sąsiadujących,

- wycofaniu się Hiszpanów z Sahary Zachodniej
- o tym jak Maroko i Mauretania zaczęły walczyć o ten rejon, jak go podzielono i o co chodzi z frontem Polisario i jak się do tego ma Algieria 
- sytuacji w Casamance, MFDC - na południu Senegalu...



Na spotkaniu poświęcimy także dużo uwagi bezpieczeństwu podróży do Afryki Zachodniej i Północnej, o stabilności różnych rejonów świata i sytuacji politycznej. Nasi prelegenci mają dużo do opowiedzenie w tym temacie Wacław Skowron w 2005 był porwany w Afganistanie (napad rabunkowy) a jego przyjaciele w zostali porwani w Mali w 2011 (to była głośna sprawa... teraz dowiecie się więcej)


Zapraszam,
Marcin

Awatar użytkownika
Adam
Klubowicz
Posty: 365
Rejestracja: 20 maja 2009, 12:05
Auto: LC120,2xHDJ100,Partol:)

Re: Passion4travel.pl - Spotkanie 24.03.2013 – Senegal, Gamb

Post autor: Adam »

Marcin, nie chciałbyś zrobić jakiegoś streamingu wideo z tych spotkań? Mógłbyś w dużo większej skali popularyzować się i prezentacje. Są mega ciekawe, ale dla mnie np. przyjazd z Krakowa jak nie mam innych spraw w WA to jest wyzwanie. Mógłbym Ci trochę pomóc ogarnąć temat technicznie. Miałbyś wtedy kilkuset oglądajacych.
Albo przynajmniej nagrywać prezentacje i wrzucać je potem na swoją www.
Byłoby fajnie, Adam

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: Passion4travel.pl - Spotkanie 24.03.2013 – Senegal, Gamb

Post autor: MaxLux »

Ej - "Byloby fajnie" !?

Byloby fajnie jakbys w koncu prezes przyjechal do 100-licy - goscine masz zapoewniona :)
Przywioze odwioze i jeszcze wieczorem sie napijemy - tylko nie mowcie ze zarobiony i zmeczony bo to do Ciebie nie pasuje !!!

p.s. po to bog dal Intercipke co godzine do Warszawy, zeby Krakusom tez zylo sie citke lepiej

Gercu
Klubowicz
Posty: 168
Rejestracja: 03 lut 2011, 11:56
Auto: Hilux D4D
Kontakt:

Re: Passion4travel.pl - Spotkanie 24.03.2013 – Senegal, Gamb

Post autor: Gercu »

Ha !!! Streaming ! To jest myś... widać jestem stary i prosty... o takiem technologi nie pomyślałem ! A to jest myś !!! Będę "investigowal"

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: Passion4travel.pl - Spotkanie 24.03.2013 – Senegal, Gamb

Post autor: MaxLux »

Adam ci dostarczy pelne rozwiazanie dla rynku enterprise - w dobrej cenie :)

Awatar użytkownika
Adam
Klubowicz
Posty: 365
Rejestracja: 20 maja 2009, 12:05
Auto: LC120,2xHDJ100,Partol:)

Re: Passion4travel.pl - Spotkanie 24.03.2013 – Senegal, Gamb

Post autor: Adam »

Masz rację tak zarobiony nie jestem żeby nie przyjechać, zwłaszcza na taką balangę. Elwira ciągle pyta kiedy zobaczymy Szczepana i kiedy go zobaczymy, i co u niego słychać, i... już nie wiem co mam jej mówić.
W ten weekend odpada bo mam bierzmowanie chrześniaka ale myśli się, nie znasz dnia ani godziny : )
Z systemem trzeba by coś low costowego zapodać, jak się Marcin prześpisz z koncepcją, zinwestygujesz i będziesz chciał to Cię tu z Maxem w pełni wesprzemy.

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: Passion4travel.pl - Spotkanie 24.03.2013 – Senegal, Gamb

Post autor: Gałka »

dziś o 20.00 Pamiętajcie !

Tuco
Komisja Rewizyjna
Posty: 2165
Rejestracja: 18 gru 2008, 22:22
Auto: kdj95
Kontakt:

Re: Passion4travel.pl - Spotkanie 24.03.2013 – Senegal, Gamb

Post autor: Tuco »

Będę.

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: Passion4travel.pl - Spotkanie 24.03.2013 – Senegal, Gamb

Post autor: Kwiatec »

i jo :)

ODPOWIEDZ