Operacja Pomorze Extreme 26-28 XI 2009r.

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

jezus
Posty: 1818
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Operacja Pomorze Extreme 26-28 XI 2009r.

Post autor: jezus »

Ostatnie zapisy na listę startową przyjmujemy do czwartku włącznie. Załogi zgłoszone w późniejszym terminie nie mają gwarancji startu w imprezie.

Dzięki współpracy z Nadleśnictwem Lębork poszerzyliśmy trasy tegorocznej Operacji Pomorze Extrem o bodaj najciekawsze pod względem off-roadowym tereny na Kaszubach. Uczestnicy we wszystkich klasach mogą spodziewać się gigantycznych wąwozów, przeszkód na trawersach , wymagajacych jazdy technicznej a to wszystko na terenach dawnych imprez off-road typu Expedycja Kaszubia czy Żelazna. I choć tereny północnej części Nadleśnictwa Lębork są bardzo wymagające, oczywiście dla każdej z klas trasa przygotowana została tak, żeby auta miały możliwośc pokonania choć samej trasy imprezy.

jezus
Posty: 1818
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Operacja Pomorze Extreme 26-28 XI 2009r.

Post autor: jezus »

Dokładny namiar na bazę imprezy...
www.nowecin.com.pl
Stadnina koni w nowęcinie ..na miejscu noclegi , restauracja..która czynna będzie non stop łącznie rzecz jasna z imprezą końcową w sobotę.. :mrgreen:
Właściciel i zarazem osoba która bukuje na miejscu noclegi..u siebie oraz w pensjonacie za płotem i hoteliku za drugim płotem.....Franek Maciukiewicz tel. 603-924213, stacj. 059-8661075

lech
Posty: 222
Rejestracja: 15 maja 2009, 00:46

Re: Operacja Pomorze Extreme 26-28 XI 2009r.

Post autor: lech »

Czekamy na relację....francka...ponoć było kolorowo :lol:

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1240
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Operacja Pomorze Extreme 26-28 XI 2009r.

Post autor: francek »

Ano było :)

Ciekawa impreza przeprawowa w fajnym terenie i dobrą organizacją.
Próby łatwe i techniczne, po orkę w bagnach. Generalnie dla samochodów z mechanikiem dosyć łatwo.
My z Bakterią po ścięciu na czwartej pieczątce wszystkich szpilek w lewym tyle kontynuowaliśmy zabawę 4x3 i mieliśmy prawie komplet I-szego dnia.
Prawie bo na 6 pieczęci od końca popełniliśmy rutyniarski błąd ( brak asekuracji ), bęben wincha się wypiął i runąłem z około 30-stu metrów nabierając sporej prędkości. Po drodze rósł baobab, w którego wyrżnąłem lewym tyłem i Kleszcz wykonał backflipa ze śrubą oraz 720 stopni rolkę na dół wąwozu.
Generalnie nic mi się jnie stało poza silnym potłuczeniem, naciągniętym obojczykiem, paroma guzami na głowie :roll:
Auto natomiast jest roz...ne na maksa i praktycznie muszę zaczynać budowę od nowa.
Przekoszona klatka, rama, buda. Pourywane mocowania wahaczy, wygięty most, zlamany amortyzator i powykrzywiane w U wahacze z Range. Ci co cokolwiek kapują wiedzą już, że siła musiała być ogromna. Rolka ponoć gorsza niż Suzusa z Tardzie ale nie ma się czym chwalić. Głupi jestem i tyle i mój pilot również i gów....o umiemy a nie jeździć w terenie :roll:
To tyle jeżeli chodzi o kolory :D
Poza tym fajni ludzie i okolica :mrgreen:

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Operacja Pomorze Extreme 26-28 XI 2009r.

Post autor: hashid »

widać trudno być Twórcą i Tworzywem...
naprawić i napierać :wink:

lech
Posty: 222
Rejestracja: 15 maja 2009, 00:46

Re: Operacja Pomorze Extreme 26-28 XI 2009r.

Post autor: lech »

Zatem mody szanowne proponuję ogłosić konkurs dla mistrzów demolki :lol:
Jednego kandydata poznaliśmy na Orawskich, teraz drugi. :lol:
Ufunduję puchary dla pierwszej trójki tego konkursu i wręczę na dorocznej Yocie.

jezus
Posty: 1818
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Operacja Pomorze Extreme 26-28 XI 2009r.

Post autor: jezus »

Tylko by sie nie okazało że zwycięscom wystarczy kilka zniczy...a nie puchar...... :? ..nie igrajmy z ogniem.....

lech
Posty: 222
Rejestracja: 15 maja 2009, 00:46

Re: Operacja Pomorze Extreme 26-28 XI 2009r.

Post autor: lech »

Hmmm...nie doceniasz talentów z tego forum. Są tu tacy, którzy maszynę migiem na złom przemielą i włos im z głowy nie spadnie. :lol:
A w temacie - czy masz jakieś fotki lub zapis tego eventu z imprezy?

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1240
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Operacja Pomorze Extreme 26-28 XI 2009r.

Post autor: francek »

A czym Ty się lechu tak podniecasz ?
Tym, że omal życia nie starciłem, czy tym jak się samochód turla po zboczu ?
Wypadek był ujowy wielce i dobrze, że auto przygotowane i kask na łbie :roll:
Nie było tu żadnego kozakowania po prostu wypiął się bęben od wyciągarki mechanicznej.
Nasz błąd, że się nie asekurowaliśmy dodatkową taśmą bo wtedy nie byłoby sensacji.
Zapewniam Cię, że uderzenie w drzewo przy prędkości 30 km/h ( bo tyle zapewne miałem z momencie zsuwania się) i nastepujący po nim zwrot przez dach i rolki to naprawdę nic przyjemnego :|
Czekasz na to ostatnie miażdżące uderzenie generalnie i chcesz, żeby się to już skończyło.
Obyś nigdy nie musiał tego przeżywać.

Weź sobie wpisz rolka off road w youtubie to sobie popatrzysz :twisted:

lech
Posty: 222
Rejestracja: 15 maja 2009, 00:46

Re: Operacja Pomorze Extreme 26-28 XI 2009r.

Post autor: lech »

e...panocku, wyluzuj...
więcej mistrzów przez rok przybędzie :lol:

A serio - cieszę się, że nic ci się nie stało. I rzeknij coś o suvmiarce - będzie/nie będzie? Simexy zakładać czy nie? :lol:

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1240
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: Operacja Pomorze Extreme 26-28 XI 2009r.

Post autor: francek »

Nie wiem czy będzie. Na razie głowę mam czym innym zajętą :roll: :roll:

jezus
Posty: 1818
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Operacja Pomorze Extreme 26-28 XI 2009r.

Post autor: jezus »

Weź sobie wpisz rolka off road w youtubie to sobie popatrzysz
Roboty na dachu.......... :mrgreen:
Po obejrzeniu mam kilka nowych pomysłów na przyszłość..... :twisted:

ODPOWIEDZ