Operacja Pomorze Wyczyn 10 IV 2010r.

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

lech
Posty: 222
Rejestracja: 15 maja 2009, 00:46

Re: Operacja Pomorze Wyczyn 10 IV 2010r.

Post autor: lech »

@wołynka - sam wiesz, że "wyłączyć przycisk ciśnienie" to się nie da. :mrgreen:

Na rajdzie jedziesz wśród niby-spokojnych, a jak rozwijasz windę i nie daj boziu bloczek to stado samurajów dyszy nad tobą i zewsząd w oczach wściekłe gromy, bo oni by przejechali a tu muszą czekać.

I nieważne, że potem na prostej łykasz ich jak chcesz po kilku naraz, ważne że tam, w tym błocku toyka szła na windzie, a oni mega-mocarze czekali.
I nieważne, ze potem na trawersach s..... w gacie czepiając się wszystkiego choćby sznurówkami do butów, byle się pomnik nie zrolował, ważne, że tam toyka szła na windzie, a oni przez nią stracili czas.

Najprzyjemniej pamięta się spokojny, relaksowy off w grupie zakończony obiadkiem w zajeździe czy wspólnym ogniskiem.

Dlatego @jezus popieram twe starania o klasę bezciśnieniowców, SUV-ów i innej rekreacji. Pisz kiedy i otwieraj listę. :D

wołynka
Posty: 55
Rejestracja: 29 lis 2008, 14:01
Auto: toi toi LC95
Kontakt:

Re: Operacja Pomorze Wyczyn 10 IV 2010r.

Post autor: wołynka »

@wołynka - sam wiesz, że "wyłączyć przycisk ciśnienie" to się nie da. :mrgreen:
da da zaufaj mi- jak się ma na pokładzie owoc upojnej nocy 8) i to nie jeden 8) to hamuje wszystko i mam w dupie ciśnieniowców, a jak nie to ich problem i wiącha poleci w ich stronę dla uspokojenia sytuacji :mrgreen:
oczywiście są i takie imprezy gdzie nastawiam się na jechanie i na rywalizacje i walczy się jak może :mrgreen: ale to imprezy z gatunku utopie się, ale się nie dam 8) :mrgreen:

jezus
Posty: 1818
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Operacja Pomorze Wyczyn 10 IV 2010r.

Post autor: jezus »

W związku z kompletem na liście startowej ... proszę osoby które jeszcze nie potwierdziły przedpłatą swojego startu, o przelanie pieniążków do dnia 26.02 na konto podane w formularzu zgłoszeniowym... na stronie orga.

PS....by bardziej przystosować się do panujacych trędów w OR ..... podniosłem rozmiar opon w pojazdach do 42 cali.....
Na stronie orga może byc jeszcze stary rozmiar....ale tu na forum jest oktualny......

ODPOWIEDZ