Jak zwykle niechcaco ...czyli Haluks w plenerze

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Jak zwykle niechcaco ...czyli Haluks w plenerze

Post autor: Norick »

Dzięki kolegom z Poznania wziąłem udział w sympatycznym wyjeździe
Obrazek
Tu mój numer startowy
Cała impra była raczej bezciśnieniowym spotkaniem kolegów niźli zaliczaniem kolejnych punktów z nerwowo poobgryzanymi paznokciami
Orgi dołożyli starań by nie było zupełnie bezcisnieniowo :D co powodowało cisnace się na usta powiedzenie " Nieźleście nas urządziły ...siostry"
Ogólnie podział turystyk i "ekstrem" ale o tym decydowały raczej opony niż super przeprawowy sprzęt
Obrazek
Samochody były jak widać różne z przewagą Jeepów ( heheh)
Obrazek
Mój pilot próbuję dosięgnąć pisaka
Obrazek
Dość ciekawy punkt gdzie ja opierałem się lampą na drzewie a do tyłu się nie dało. Koledzy z białego pick-upa pomogli wyciagarką ( dosłownie brakowało paru niutonów):evil:
ObrazekObrazek
Suza w natarciu i Rubicon
Obrazek
było miło :D
Tereny były różnorodne ..i mokro i sucho i piaszczyście i błotniście.
Nawet na upartego dało się fiknąc kozła do tyłu ( na szczęście się nie zdarzyło)
Obrazek
Można było sie też powiesić na ramie
Obrazek
albo zostać Misterem wykrzyzu...tak to jest jak się cwaniakuje za bardzo :P
I znowu pomogli koledzy z Nissana
Obrazek
Perfidia Orgów :D Widać sposób na dociążenie paki. Ja również pozyczyłem sobie trzy koła od kolegi z Cherokee ( dzieki mu bardzo)
Niestety piłowanie taśm na wyje...spowodowało przetarcie ( trza pomyslec na jakąś rurą z mocowaniami)
Obrazek
" Grześ taranem"
CDN czyli jak dostanę resztę fotek
Ostatnio zmieniony 01 gru 2009, 19:52 przez Norick, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
milczacy
Posty: 2216
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:01
Auto: Hilux 2008 wycieczkow?z
Kontakt:

Re: Jak zwykle niechcaco ...czyli Haluks w plenerze

Post autor: milczacy »

to czekamy na dalszy ciąg :)

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: Jak zwykle niechcaco ...czyli Haluks w plenerze

Post autor: Norick »

"Wieczorem...wieczorem Panie Janie będzie czas"
już niebawem dostane fotki. Na razie edytowałem to co się nie otwierało ( przynajmniej u mnie)
:roll:

Awatar użytkownika
milczacy
Posty: 2216
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:01
Auto: Hilux 2008 wycieczkow?z
Kontakt:

Re: Jak zwykle niechcaco ...czyli Haluks w plenerze

Post autor: milczacy »

Dociazenie paki by sie przydalo 8) U mnie sprawe zalatwiaja teraz 2 nieduze worki piasku + skrzynka z tirforem i kilkoma drobiazgami (poprzednio byly 3 worki piasku). Choc ja jednak az tak terenowych zapedow moim Hilem nie mam.
Zdjecia zacne, zwlaszcza zawisniecie na ramie :D

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: Jak zwykle niechcaco ...czyli Haluks w plenerze

Post autor: Norick »

No dobra to jedziemy
dostałem alboom od swojego pilota ( dobry chłopak choć ma Jeepa :D )
ale jeszcze parę pierdół.
Ogólnie wyglądało to tak
Czwartek wieczór spotykamy się w miejscu zakwaterowania...tam oczywiście się poznajemy itp. kolacja spiewy po rosie itd.(seta, piwo i sie spiwo)
Piątek rano czas na zmianę laczy, sniadanie itp goopoty
Potem w trasę, pierwszy dzień trialowo..( o czym częśc pierwsza traktuje)
Obrazek
były też próby czasowo-zręcznościowe
gdzie nalezało wykrecić dobry czas między "baobabami" jak mówi Czobi i jak najmniej uronić hehe
a następnie punktowany był sposób spożycia przez pilota :D( chwała mojemu )
potem spełzamy do miejsca zakwaterowania i zaczynają się opowieści( musiałem ufundować statuetkę fair play dla chłopaków z nissana-0,7 :D )
Następny dzień to bardziej zwiedzanie (wyprawowe) bo i kawałki terenu były. Odwiedziliśmy Wykus czyli miejsce koncentracji oddz. " Ponurego" itp.
Podsumowując, miła, sympatyczna impreza dla tych co to chcą pojeździć bez żadnych ciśnień w terenie i zobaczyć co samochód , którego, posiadaczami są potrafi. Dojechałem Haluksem wszędzie na odległość karty startowej i pisaka, ale jednego punktu nie zdobyłem bo poganiałem pilota( a pisak był perfidnie umieszczony a dla niepoznaki pieczątka :D)
Haluks na tych kapciach dawał sobie radę bez żadnego problemu...poza miejscami gdzie brakowało paru niutonów.( trirfor by załatwił sprawę)a raz dlatego, że za bardzo przykozaczyłem i stąd moja ulubiona fotka :D
Obrazek
czyli "król jest nagi"
a żaden facet nie lubi jak mu się zagląda w anatomię od spodu...:P( chyba że robi to...i tu wstawić swoje preferencje)
Dla Cosi kapcie naprawdę bez zarzutu, ale też odczułem ulgę jak zmieniłem na ATeki
Przy kupnie uważaj na wymiary bo chłopaki z Nissana mieli większe ode mnie nalewki( mimo tego samego wymiaru) i pruło im przy skręcie na wykrzyżach. Ja takiego problemu nie miałem bo sa identyczne z ATekami( ale dużo szersze, w mieście 13l/100)
Dzięki chłopaki z Bielska, Poznania i Starachowic za mile spędzony czas.
A niebawem przymiarka do stalowych osłon podwozia ( Yes Yes Yes)
i oczywiście ALBOOM
http://picasaweb.google.pl/lingrooves/A ... feat=email#
W albumie znajdziecie zdjęcie z wybitą szybą w Cheerokie ale mimo pięciu strzałów nożem z końcówką do tego przeznaczoną nic się nie stało poza paroma wgłębieniami o głębokośći 1mm, dopiero jeden strzał siekiery załatwił sprawę. Tak to jest jak się zostawia zamknięte szyby i kluczyk w samochodzie :lol:
Parafrazując
"my pick-upy musimy trzymać się razem "

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: Jak zwykle niechcaco ...czyli Haluks w plenerze

Post autor: Norick »

Hmm, żadnych pytań?
czy za cieńko czy za twardo?

Awatar użytkownika
cosi
Sąd Koleżeński
Posty: 653
Rejestracja: 02 lis 2008, 21:00
Auto: był Hilux'08
Kontakt:

Re: Jak zwykle niechcaco ...czyli Haluks w plenerze

Post autor: cosi »

po prostu fajnie :D

Awatar użytkownika
Heniu
Klubowicz
Posty: 1133
Rejestracja: 21 maja 2007, 11:40
Auto: LJ70 '86
Kontakt:

Re: Jak zwykle niechcaco ...czyli Haluks w plenerze

Post autor: Heniu »

Super :) się ogląda i czyta , zwłaszcza że większość nowych Hiluxów to widuje ale najczęściej na parkingu pod marketem. Tak 3mać.

ODPOWIEDZ