SUVmiarka Mazowsze

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: SUVmiarka Mazowsze

Post autor: BigU »

francek pisze:
BigU pisze:cały zapas paluszków zjadłem :D no Panowie !! zeby Tooyotę takie ścierwo wyciągało :evil: wstyd :mrgreen:
Toyoty generalnie się wyciąga :mrgreen: bo do jeżdżenia za bardzo się nie nadają, albo waga za duża albo silnik za słaby :roll:

Podobnie zresztą bywa z Gelendą i LR :mrgreen: :mrgreen: oraz Jeepem :mrgreen:
jakoś nie daję wiary w twoje słowa :D http://www.youtube.com/watch?v=Ax7BmWnxabc były też 4 Jeepy, umarły już w piątek na nocce :mrgreen:

lech
Posty: 222
Rejestracja: 15 maja 2009, 00:46

Re: SUVmiarka Mazowsze

Post autor: lech »

... mamy część drugą:


BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: SUVmiarka Mazowsze

Post autor: BigU »

no to fajnie ze mieliście jedną prawdziwą Toye :D i co ! wszystkie auta przejechały czy tylko te dwa?

lech
Posty: 222
Rejestracja: 15 maja 2009, 00:46

Re: SUVmiarka Mazowsze

Post autor: lech »

BigU...no ja cię proszę...to była lajtowa imprezka dla SUV-ów. Deszcz lał na łepetyny, mokro po kolana, potem było ciemno - starczy dwóch entuzjastów, co się czochrali po bagienku :lol:

W piaskowni było extra, wszystkie dostępne górki krótka j12 przeszła na blokadach bezproblemowo, usiadł jeep i "to ścierwo" jak powiadasz. :lol:
(coś z tego będzie w cz III).

Ale najważniejsze to super zabawa, współpraca i świetna atmosfera dla której wszyscy chcą jechać ponownie. Jeszcze raz dzięki Franc i czekamy na powtórkę z rozrywki.

Awatar użytkownika
francek
Klubowicz
Posty: 1240
Rejestracja: 10 mar 2009, 13:51
Auto: Hilary - SpecHilux 2.4td, Gienryk - Nissan Patrol Y60 TD42, Pingwin- Nissan Patrol Y61 ZD30, Teściu- Nissan Terrano 2.7td
Kontakt:

Re: SUVmiarka Mazowsze

Post autor: francek »

Następną SUVmiarkę zrobimy w Długosiodle :) pewno w grudniu i pewno w jakąś sobotę :)
A może coś z noclegiem ?

Czekam na sugestie

lech
Posty: 222
Rejestracja: 15 maja 2009, 00:46

Re: SUVmiarka Mazowsze

Post autor: lech »

no i jeszcze jeden rzut oka


i Suvmiarka 2009 przeszła do historii :D

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: SUVmiarka Mazowsze

Post autor: BigU »

lech&j12 pisze:BigU...no ja cię proszę...to była lajtowa imprezka dla SUV-ów. Deszcz lał na łepetyny, mokro po kolana, potem było ciemno - starczy dwóch entuzjastów, co się czochrali po bagienku :lol:

W piaskowni było extra, wszystkie dostępne górki krótka j12 przeszła na blokadach bezproblemowo, usiadł jeep i "to ścierwo" jak powiadasz. :lol:
(coś z tego będzie w cz III).

Ale najważniejsze to super zabawa, współpraca i świetna atmosfera dla której wszyscy chcą jechać ponownie. Jeszcze raz dzięki Franc i czekamy na powtórkę z rozrywki.
Luz :wink: jasne ze zabawa musi być :D ja tylko tak pi... bo nudy :mrgreen:

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: SUVmiarka Mazowsze

Post autor: BigU »

lech&j12 pisze:no i jeszcze jeden rzut oka
http://www.youtube.com/watch?v=hIvyyyYM ... re=channel

i Suvmiarka 2009 przeszła do historii :D
zakupiłem więcej paluszków :wink: będzie odcinek IV ??

lech
Posty: 222
Rejestracja: 15 maja 2009, 00:46

Re: SUVmiarka Mazowsze

Post autor: lech »

Paluszki odłóż na półkę...do następnej suvmiarki :D

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: SUVmiarka Mazowsze

Post autor: BigU »

A szkodaaa :D

ODPOWIEDZ