TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: hashid »

Faktycznie etgo bagniska nie pocykaliśmy ale emocje trzeba stopniować, nadrobimy.
Łuki naparliśmy w tygodniu, urlop sobie daliśmy a w weekend różnie bywa, jeszcze pojedziemy i na pewno się spotkamy.
A o sesję zdjęciową się upomnimy ja romantyczny jedi i Kylon nowe wcielenie brada pita abyś od korporacji mógł się oderwać - będziesz mógł zrobić striming na jutuba jak paczamy w nicość jestestwa przyrody :wink:

Awatar użytkownika
milczacy
Posty: 2216
Rejestracja: 22 lut 2009, 15:01
Auto: Hilux 2008 wycieczkow?z
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: milczacy »

kylon pisze:Zatem zapisać się proszę ;-)
Planuję raczej wpaść 'znienacka' z młodym 8)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18050
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kylon »

Wpadaj, wpadaj Milczący. Miło będzie Cie zobaczyć.

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3399
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: luk4s7 »

hashid pisze:striming na jutuba jak paczamy w nicość jestestwa przyrody :wink:
Ooożeszzzz mi scenariusz podsunąłeś na film! Będziem kręcić i strimować prosto z Camp’a. Zaprosimy jeszcze kolegę Milczącego coby natchnienie we Was tchnął i byście w milczeniu razem mogli kątempluć w trakcie paczania na ten cót natury! :mrgreen: :mrgreen:

Będzie HollyŁódzki przebój jak w morde… czy tam jak zamurowany! :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18050
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kylon »

Hashidu. To zapodaj kolejnego Partnera bo se jeszcze pomyślą żeśmy się wypstrykali z niespodzianek :mrgreen:

A tymczasem przypominamy:
- nie pobieramy dodatkowych opłat za nocleg na polu namiotowym :!:
- dojazd z Warszawy autostradą na dzień dzisiejszy jest bezpłatny (korekta, dłuższą trasą 1,10 PLN)
- z Warszawy do Campa to tylko 170 km zatem zapraszamy nawet w odwiedziny na jeden dzień. Pozostawienie auta na parkingu i odwiedziny to też brak kosztów ale dla tych którzy przyjadą na jeden dzień i będą chcieli uczestniczyć w życiu Campa z atrakcjami przygotujemy bilet specjalny

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: hashid »

Łuki ciągniemy temat streamingu na Campie - nieobecni będą mogli online zobaczyć Camp na Youtubie.
A jak jesteśmy przy technologii.
UWAGA. WiFi na Campie będzie i będzie FREE!

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: hashid »

Od wielu lat Royal Fleet wspiera nasze pomysły angażując się zarówno w TLCPomaga jak i TLC CAMP.
W tym roku nie mogło ich zabraknąć.
Są profesjonalistami w zakresie outsourcingu usług związanych z funkcjonowaniem samochodów w firmach. Robią to od wielu lat pracując nie tylko dla dużych korporacji ale także małych i średnich przedsiębiorstw.
Poza tym kochają błoto i Land Cruisery!

http://www.royalfleet.pl
logo_royal_fleet-01.png

szelma
Posty: 127
Rejestracja: 23 gru 2011, 18:54
Auto: RAV4 2,0 , Hilux 2,5 d4d
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: szelma »

Dziś jadąc przez Osielsko, koło Bydgoszczy, na płocie nowego warsztatu, który reklamuje swoją chęć obsługi Toyot 4x4 i Land Rowerów, zauważyłem baner TLC Camp 2015.

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: hashid »

szelma pisze:Dziś jadąc przez Osielsko, koło Bydgoszczy, na płocie nowego warsztatu, który reklamuje swoją chęć obsługi Toyot 4x4 i Land Rowerów, zauważyłem baner TLC Camp 2015.
A bo to nasz Kolega Buraczek i Land Cruiser Service dzielnie wspiera Campa :wink:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18050
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kylon »

66 załóg na dzień dzisiejszy - Wow :!: :!: :!:.

Awatar użytkownika
zombi
Posty: 704
Rejestracja: 17 mar 2014, 20:48
Auto: kzj95

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: zombi »

szukam i szukam i znaleźć nie mogę informacji o terminie wpłat i nr. konta.

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: hashid »

zombi pisze:szukam i szukam i znaleźć nie mogę informacji o terminie wpłat i nr. konta.
@zombi. Brak terminu i konieczności płacenia przed imprezą. W tym roku taka wyjątkowa formuła.
Przyjeżdżasz - płacisz. Złamiesz nogę - płaczesz w domu, że nie możesz z nami być ale nie tracisz ciężko zarobionych pieniędzy. Jacy my jesteśmy nierynkowi ;).
Wpadaj. Do zobaczenia.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18050
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: kylon »

Z wielką przyjemnością zapowiadam kolejną atrakcję Campa. Adam opowie o swojej trzy miesięcznej wyprawie do Tybetu, Chin i Mongolii. Całą trasę z Polski (28 tyś km) przejechał Land Cruiserem 100, ze swoją żoną ... po tej długiej wyprawie wciąż pozostali szczęśliwym małżeństwem : ) Opowie o tym jak zorganizować wjazd do państwa, do którego nie wolno wjeżdżać "nie chińskim" samochodem. Jak zrobił chińskie prawo jazdy, dlaczego możesz tam liczyć na średnio jeden wypadek tygodniowo i to ze swoim udziałem. Opowie, jak człowiek wraca do lat dziecięcych, przemierzając dalekie przestrzenie pustyni Gobi, też o tym że są na naszym kontynencie dzieci, które nie widziały kredki. W imieniu Adama zapraszam na wspaniałą opowieść.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

herrkam
Posty: 102
Rejestracja: 09 mar 2015, 21:00
Auto: J15 2022 Executive Black Matt
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: herrkam »

Hmm wychodzi na to ze się zapisałem i przyjadę z rodzinką. Dzieci (3 i 10) nie będą się za bardzo nudzić???

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC Camp 2015 - Nowe miejsce !

Post autor: hashid »

herrkam pisze:Hmm wychodzi na to ze się zapisałem i przyjadę z rodzinką. Dzieci (3 i 10) nie będą się za bardzo nudzić???
zarejestrowanych obecnie 3-12lat 69"szt.", poniżej 3lat 11"szt.", co roku setka dzieciaków więc nie ma opcji na nudę bo jest towarzystwo, a do tego koniki, atrakcje dla dzieci będą, co oczywiście nie oznacza możliwości porzucenia dzieciaków u "opiekunki". Większość z nas przyjeżdża z rodzinami. ;)

ODPOWIEDZ