TLC Camp 2012

nasze wycieczki, zloty, spotkania, slajdowiska etc., na które może przyjechac każdy

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
jackswan
Posty: 166
Rejestracja: 01 wrz 2010, 21:07
Auto: FJC AT 10
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: jackswan »

Napiszę krótko.
To był zaszczyt poznać Was.
Było czadowo.

Jac

Awatar użytkownika
stopa
Posty: 532
Rejestracja: 10 gru 2009, 13:15
Auto: HZJ 73 '93
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: stopa »

Mi sie tez podobalo choc krótko byłem. Noga po meczu jeszcze mnie boli ale dam rade! Niestety na campie zgubiłem kawałek wału od wyciagarki... i nie moge sie z tym psychicznie pogodzic. :cry: MOZE KTOS ZNALAZL GDZIES NA TORZE KAWALEK ZELAZA - z jednej strony wielowypust a z drugiej krzyzak. Błagam - niech ktos napisze ze znalazl!!!

Awatar użytkownika
Rokfor32
Klubowicz
Posty: 8491
Rejestracja: 31 paź 2008, 21:15
Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Rokfor32 »

Ja też doznałem strat w sprzęcie :wink: - po zabawie w piachu i błocie się zablokował rozrusznik (co wyszło na pierwszym tankowaniu :mrgreen: ), i poleciał uszczelniacz na główce tylnego mostu. Chyba paru autkom zachlapałem nieco przednią szybkę przekładniowym oleum ... :mrgreen:

Ale podobało sie mi strasznie (tegoroczny roadbook) - nie ma jak rozpoznanie słabych punktów sprzętu walką ... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Magnus
Klubowicz
Posty: 985
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:34
Auto: aktualnie bez auta, kiedyś HZJ73, HDJ80
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Magnus »

Mnie też sie podobał roadbook, w tym szczególnie nagroda za jego przejazd :wink:
ogólnie zaskoczyła mnie liczba samochodów, które przyjechały na Campa - 134. Zdecydowanie wydawało sie mniej, luz na polu był spory, ale widocznie to kwestia rozłożenia uczestników na różne imprezy.
Pyrka jak zwykle bardzio się postarał i zapewnił nam moc atrakcji. Nie wiem czy może być już lepiej. :D
Zaskakujące były atrakcje dla dzieciaków. W przyszłym roku koniecznie muszę pojawić się z córką.
Jedyne zastrzeżenie mam do gastronomi - drogo (32 zł za pierś kurczaka z chlebem), a w piątek porcje mięsiw na obiad stanowiły 1/2 czwartkowych. Niedostatki rekompensowała za to świetna i relatywnie tania kiełbasa wiejska. :D
I brakowało mi kilku klubowiczów. :roll:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18058
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: kylon »

Wieczorem wrzucę na facebooku małą galerię zdjęć. Duża już gdzie indziej i później 8)

- dziękuje Ci Pyrka, że mogłem odetchnąć od dnia codziennego
- dziękuję Wam Kat, Hashid i Konus za to, że moje dzieci są zachwycone
- dziękuje Ci Adams za przelot balonem
- dziękuję Wam wszystkim za niepowtarzalną atmosferę
- dziękuję Wszystkim bo było tak jak sobie wyobrażałem, że będzie

Miło było Was poznać, porozmawiać i razem się pośmiać. Ten Camp był jeszcze lepszy. Wszyscy się uczymy i wyciągamy wnioski na przyszłość. Tak trzymać :!:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18058
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: kylon »

Weź pod uwagę Marek, że:
- było sporo więcej miejsca do rozbijania się (za sceną oraz przy recepcji po obu stronach no i pod drewnianym płotem gdzie na pierwszym Campie stało dwóch wystawców)
- Camp rozpoczął się w środę więc nie wszyscy byli tyle dni i była rotacja
- było sporo aut na chwilę co nie wymagało rejestracji a podniosłoby statystyki choć ma być jakość a nie ilość
- sporo osób połączyło swoje siły i przybyło jednym autem albo osobówkami
- wielu znajomych faktycznie zabrakło choć się zapisali :cry:
- roadbook- nowość która wymagała zabrania z pola auta :mrgreen:

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: hashid »

Najlepszy z dotychczasowych Campów.
Pyrko - połączenie pasji i chęci dawania w Twoim wykonaniu to szczere złoto. Gdyby choć w części innym chciało tak samo świat byłby bardziej znośny. Dziękuję Ci za to.
Kostek na wyjeździe poderwał 2 dziewczyny :) i to jest dla mnie jako ojca ważny sygnał. Dla Kylona i Adamasa też :mrgreen: .
Żona dalej ma do mnie cierpliwość a roadbook specjalnie dla niej udało nam się przejechać w niedzielę i nawet poszukać śladów z czasów zaborów. W krzakach spotkaliśmy dziada borowego, który mówił po niemiecku i datowaliśmy go również na pruskie czasy.

"Dżentelmenkom" i dżentelmenom licytującym na TLC Pomaga na TLC Camp, zobowiązanym do późniejszej wpłaty przypominam, że wpłacacie na 2 konta w proporcji 50/50:

1. Dla Konrada Jankowiaka z Włościejewic obok Włościejewek, chorego na dziecięce porażenie mózgowe.
Parametry do przelewu na: http://www.hannamartyn.euorazwww.dzieciom.pl/11628" onclick="window.open(this.href);return false;

2. Dla Fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową".
Parametry do przelewu na: http://www.naratunek.org" onclick="window.open(this.href);return false;

Dzięki.

Awatar użytkownika
Magnus
Klubowicz
Posty: 985
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:34
Auto: aktualnie bez auta, kiedyś HZJ73, HDJ80
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Magnus »

zapomniałem o super dojeździe na Campa z Warszawy autostradą A2. Bajka ... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4389
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Kwiatec »

Dziękuję... "wypocząłem" :mrgreen: ledwie żyję... ale szczęśliwy...to prawie jak po seksiku zmęczony ale szczęśliwy.. :mrgreen:
do zobaczenia
tęsknię :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Pyrka »

Wylicytowana za dolarową 100-kę z numerem TLC01 kwota zasiliła już konto małego Konrada w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą".

Obrazek

LEŚNY
Członek Zarządu
Posty: 633
Rejestracja: 26 gru 2010, 19:35
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: LEŚNY »

A tutaj drużyna dziewczyn udowodniła drużynie chłopaków wyższość intelektu nad siłą mięśni :wink: :mrgreen:
Chłopaki mają miny że hej :mrgreen:
DSCF1521.JPG
DSCF1520.JPG
... drużyna dziewczyn nie kryła zadowolenia :D
DSCF1504.JPG

górol
Klubowicz
Posty: 1095
Rejestracja: 06 maja 2011, 10:05
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: górol »

Magnus pisze: I brakowało mi kilku klubowiczów. :roll:
:oops: :oops: :oops: :oops: :evil: :evil: :evil: :evil: tylko tyle mogę powiedzieć ,rok czekania :cry:

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4389
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: Kwiatec »

górol pisze:
Magnus pisze: I brakowało mi kilku klubowiczów. :roll:
:oops: :oops: :oops: :oops: :evil: :evil: :evil: :evil: tylko tyle mogę powiedzieć ,rok czekania :cry:
ło masz to Ciebie nie było?? a mi sie zdawało ze cię widziałem :) chyba ze to zwidy :)

górol
Klubowicz
Posty: 1095
Rejestracja: 06 maja 2011, 10:05
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: górol »

Kwiatec pisze: ło masz to Ciebie nie było?? a mi sie zdawało ze cię widziałem :) chyba ze to zwidy :)

Duchem byłem ,a zwidy i duchy to prawie to samo :mrgreen:

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18058
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: TLC Camp 2012

Post autor: kylon »

Kilka fotek
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 842&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ