Islandia - mapy Ozi ?

Mapy papierowe, oprogramowanie, urządzenia gps.

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Adam
Klubowicz
Posty: 365
Rejestracja: 20 maja 2009, 12:05
Auto: LC120,2xHDJ100,Partol:)

Islandia - mapy Ozi ?

Post autor: Adam »

Czy ktoś ma mapy islandii pod oziego ? kupiłem póki co połowę wyspy 1:500k, chętnie kupiłbym lub dostał resztę [brakuje mi wschodniej połowy] + całość 100k lub 200k.
Ew. jak ktoś ma jakieś sekretne miejsce gdzie można kupic to się polecam :)

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: Islandia - mapy Ozi ?

Post autor: endurance »

Adam,

zerknij na City Navigatora w ver. równej lub wyższej niż 2014.2, ale velomap też jest ok, jak nie lepiej
https://www.velomap.org/donate/odbl/dow ... nd_en.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Na maila też coś jest ;)

jak zawsze polecający Garmina
wojciech endurance
www.polkasteam.pl

Awatar użytkownika
Rokfor32
Klubowicz
Posty: 8299
Rejestracja: 31 paź 2008, 21:15
Auto: Wiele. Różnych. Większość Toyoty.
Kontakt:

Re: Islandia - mapy Ozi ?

Post autor: Rokfor32 »

Na garmina jest na 100% dokładniutka mapa z warstwą topograficzną, do turystycznych modeli - i jest naprawdę dokładna. Gdzieś powinienem to jeszcze mieć - acz wersje sprzed około 6 lat.

Awatar użytkownika
Adam
Klubowicz
Posty: 365
Rejestracja: 20 maja 2009, 12:05
Auto: LC120,2xHDJ100,Partol:)

Re: Islandia - mapy Ozi ?

Post autor: Adam »

Wojtku, jeszcze raz dzieki, dokladnoscia bija panstwowe mapy geo 100k :shock:
Anyway, jak Rokfor znajdzies swoja daj znac, warstwy tez by sie przydaly. Znalazlem fajne skany w apku pdf maps, z lokalizacja.
W Garminie, wkurza mnie widocznosc drog gruntowych od skali 1.2km w dol, czy jest jakas mozliwosc zmiany tych ustawien?

endurance
Klubowicz
Posty: 1442
Rejestracja: 26 gru 2007, 17:59
Auto: Hilux - owocow?z
Kontakt:

Re: Islandia - mapy Ozi ?

Post autor: endurance »

Pod ręką mam Montankę i można pobawić się "Szczegółowość" lub "Stopnie zoomu" ustawienie "Punkty mapy" ja mam to na auto i tylko reguluję "Szczegółowością", oczywiście "Punkty użytkownika" najczęściej na 100km jak samochodem, a 30km w innych przypadkach.
Przyglądnąłem się gruntówką na velomap w BaseCampie... przygotuj dobrze opisane punkty, które chcesz odwiedzić i nie będzie problemów bo mapka fajna ;)

montanista gruntowny
wojciech endurance
www.polkasteam.pl

donatello
Posty: 1
Rejestracja: 06 paź 2014, 17:17

Re: Islandia - mapy Ozi ?

Post autor: donatello »

Takie egzotyczne miejsca świetnie przedstawiają mapy GPS od rodowitych panów z Multi-moto. Charakter mają offroadowy ale na drogach zawsze mają aktualne i dokładne mapy.

ODPOWIEDZ