Montana 700i

Mapy papierowe, oprogramowanie, urządzenia gps.

Moderator: luk4s7

seguzo

Montana 700i

Post autor: seguzo »

Serwus wszystkim

Czy ktoś z Was ma jakieś (dobre lub złe) doświadczenia z Montana 700i??
https://buy.garmin.com/pl-PL/PL/p/699779

Z góry dzięki za komentarz..
Seguzo

Awatar użytkownika
Emek
Auto: HZJ76,Yamaha SR500
Kontakt:

Re: Montana 700i

Post autor: Emek »

Przed zakupem nowej navi długo się zastanawiałem nad 700i. Pobawiłem się i do auta chyba by podeszła gdyby mi w łapy nie wpadł na wyjeździe Overlander , którego pokazał mi jeden Holender co świat objeżdża i przypadkowo spotkaliśmy się w Tykocinie na campingu. Ja nie przepadam za dotykowymi rozwiązaniami i zanabyłem coś innego bo na motocyklu gdzie używam głównie navi bardziej odpowiadał mi 66i.
Jak chcesz używać wyłącznie w aucie i nie potrzebujesz inreacha brałbym overlandera za te same pieniądze. Jak do używania w aucie i okazyjnie inne aktywności na powietrzu Montana będzie OK (ja korzystam z inreacha na wyprawach). Nie miałem żadnych uwag do Montany na tyle co miałem okazję się zapoznać ze sprzętem.

operator

Post autor: operator »

Mam 750i - działa miodnie. Używam jej i w pieszych podróżach i samochodowych.
Jestem w trakcie objeżdżania z nią polski dookoła i jak narazie po kilku tys km nie miałem z nią problemu.
Nie ścina śladów. Bateria trzyma ok. Zasięg w samochodzie pełen. Oregon gubił w metalowej puszce toyoty (we wranglerze było ok).
Razem z nią podczas wyjazdów mam zawsze odpalony GuruMaps pro na tablecie z mapami offline i dane się pokrywają.
Minusem 750i jest to, że nie można jej zasilać AA czy AAA tylko dedykowanymi bateriami.
Z tego co pamiętam to modele z inreach tak mają. 700 i 750 mogą być zasilane AA

Awatar użytkownika
irko
Auto: Hilux 09
Kontakt:

Post autor: irko »

Ja mam Zumi XT
Miałem Overlandera na testach i nie byłem zadowolony.
Ta nawigacja potrafiła się ścinać nawet przy kilkukrotnym powiększeniu palcami skali mapy. Wyświetlała biały ekran i już. Poza tym lubię nawigację w pionie a ta tego nie potrafi. Mój opis http://www.bluephoto.pl/garmin-overland ... droznikow/

ODPOWIEDZ