RoadCruza

Moderator: luk4s7

segedyn
Posty: 11
Rejestracja: 25 paź 2020, 17:52
Auto: VDJ200, 210kw

RoadCruza

Post autor: segedyn »

witam mam pytanie czy ktoś zna te opony lub firmę RoadCruza, co to za twór bo w sieci nie ma zbyt wiele na ten temat
dzieki

JRA
Posty: 18
Rejestracja: 13 lut 2017, 10:46

Re: RoadCruza

Post autor: JRA »

Sam zastanawiam się nad tymi oponami. Chińczyk premium produkowany z myślą o Australii i tam można znaleźć opinie z użytkowania.
https://www.tyrecompare.com.au/brand/ro ... ra1100-at/
https://twd4x4.com.au/blog/roadcruza-tyre-review

jezus
Posty: 1805
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: RoadCruza

Post autor: jezus »

Z opisów i zdjęć to podróbka ateków goodricha.
Zapewne brak w naszym padole dealera tej gumy, więc czym się tu podniecać.
Brak dostępności, brak gwarancji, brak f-ry , cena po opłatach zapewne nie powali na kolana.
Ale oczywiście przetestowanie i szeroki opis na forum nowego produktu jak najbardziej mile widziany. :mrgreen:

JRA
Posty: 18
Rejestracja: 13 lut 2017, 10:46

Re: RoadCruza

Post autor: JRA »

jezus pisze:
15 lut 2021, 11:27
Z opisów i zdjęć to podróbka ateków goodricha.
Zapewne brak w naszym padole dealera tej gumy, więc czym się tu podniecać.
Brak dostępności, brak gwarancji, brak f-ry , cena po opłatach zapewne nie powali na kolana.
Ale oczywiście przetestowanie i szeroki opis na forum nowego produktu jak najbardziej mile widziany. :mrgreen:
Opony dostępne u kilku sprzedawców. Faktura jest, dostępność rozmiarów szeroka, gwarancja 2 lata. Cena za komplet 265/70/17 ok. 2100PLN.

Awatar użytkownika
OMM
Posty: 76
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:55
Auto: LJ70 2.4

Re: RoadCruza

Post autor: OMM »

Jakis czas temu na nie zerkałem jako alternatywe do KO2 wlasnie. Jednak cena na poziomie 75% BGF i nieco drożej niż wychwalana Insa Turbo Ranger odwiodła mnie od zakupu opon tej marki. BFG maja tutaj ta niezwykłą przewagę, że póki mają jakiś jeszcze bieżnik to zawsze znajdą nabywcę nawet już nieco przechodzone. Z tymi raczej nie ma na co specjalnie liczyć w tym temacie więc to związek na zawsze, a ryzyko, że nie podpisują zbyt duże.

Awatar użytkownika
kwiatek.pl
Posty: 8
Rejestracja: 25 maja 2019, 22:03

Re: RoadCruza

Post autor: kwiatek.pl »

Panowie a wiadomo coś o konstrukcji opony o jej bokach ?
Patrząc na zdjęcia wyglądają solidnie...

Troxil
Posty: 165
Rejestracja: 08 lut 2014, 13:00
Auto: GRJ 120
Jeep Cherokee
Kontakt:

Re: RoadCruza

Post autor: Troxil »

Ja może napiszę coś ogólnie o "chińczykach" Jakiś czas temu bez alternatywy kupna innych wrzuciłem mt firmy Goodride do Jeepa Cherokee i powiem że nie mogę im nic zarzucić. W terenie robi jak każdy mt, na asfalcie zachowuje się jak każdy inny mt, a jeżdżę już na nich ponad 2 lata. Oczywiście plusem w momencie zakupu była cena i dostępność.
Być może w szybkim/mocnym samochodzie na asfalcie (bo w terenie niekoniecznie) można byłoby wychwycić różnice, (w sensie hp do budget) ale w aucie którym i tak 120 km/h (w zależności od warunków oczywiście) nie przekraczam można je uznać za bardziej niż zadowalające.

ODPOWIEDZ