TREADLIGHTLY .PL

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: TREADLIGHTLY .PL

Post autor: konus »

PW ci napisałem.

Awatar użytkownika
wojteksz
Posty: 20
Rejestracja: 02 paź 2007, 05:48
Kontakt:

Re: TREADLIGHTLY .PL

Post autor: wojteksz »

jesli to miało być do mnie to niestety nic nie doszło :(

Awatar użytkownika
wojteksz
Posty: 20
Rejestracja: 02 paź 2007, 05:48
Kontakt:

Re: TREADLIGHTLY .PL

Post autor: wojteksz »

Panie i Panowie
dzięki pomocy zaprzyjaźnionego Klubu Suzuki mamy wydane pierwsze ulotki Treadlightly.pl
Sa to dwie ulotki: dla quadów i dla aut.
Jesli ktoś chciałby otrzymac ulotki do dystrybucji wśród spragnionej takiej wiedzy braci offroadowej ;) to prosze o info gdzie wysłać i ile sztuk.
pozdrawiam

czaya
Klubowicz
Posty: 563
Rejestracja: 09 wrz 2008, 08:11
Auto: www.ready2go.pl
Kontakt:

Re: TREADLIGHTLY .PL

Post autor: czaya »

@Wojtek, odezwę się po nowym roku, bo będę coś działał w lutym podobnie jak ostatnio... 8)

galon
Posty: 62
Rejestracja: 15 cze 2008, 13:52

Re: TREADLIGHTLY .PL

Post autor: galon »

http://www.4x4.szczecin.pl/joomla/index ... &Itemid=32

zdjęcie nr2 znalezione u partnera treadlightly...Oby akcja nie zakończyła się tylko na naklejeniu logo treadlightly na aucie...I drugie "oby" nie było to tak, że powodem podpisywania się pod tymi ideami nie był zwykły koniunkturalizm, a szczera chęć naprawy sytuacji.

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TREADLIGHTLY .PL

Post autor: hashid »

no rozumiem, że w Szczecinie nie ma warunków do wspinaczki lodowej ale na to samo drzewo można wleźć bez jego kaleczenia.
Szkoda... poza imponująca ale tylko brzuchatym z problemami wsiadania do liftowanego autka.

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: TREADLIGHTLY .PL

Post autor: hashid »

:shock: o tym nie słyszałem. Mój kuzyn walił szczelinami po betonie na bunkrach.
prostsza wersje tej "dyscypliny" co to ma pewnie ze 100 lat to SŁUPOŁAZ a wersję oldschool on sight po banana wykonywali ludzie pierwotni.
Sensu nie widać w wielu działaniach. Nauczka aby nie wklejać byle jakich fotek i na naszym forum uważać na to kiedy piszemy gdzie jeździmy...

Awatar użytkownika
wojteksz
Posty: 20
Rejestracja: 02 paź 2007, 05:48
Kontakt:

Re: TREADLIGHTLY .PL

Post autor: wojteksz »

prawda jest prosta:
- niektórzy NAPRAWDĘ nie wiedzą, że to jest niepoprawne zachowanie - tym pomoże edukacja
- niektórzy WIEDZĄ ale sie popisuja - tym niewiele juz moze pomóc - sami na nic dobrego nie wpadną i trzeba im wyjaśnic jak krowie na pastwisku, że źle robia. I może to brzmi zbyt pięknie, ale to właśnie opinia środowiska jest najlepszą nauczka. Jesli ktos takie zdjęcie umieścił to znaczy, że to akceptuje...

ODPOWIEDZ