Zimowy płyn do spryskiwaczy Orlen - totalny syf!

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Tomex
Posty: 3
Rejestracja: 20 lut 2020, 15:13

Re: Zimowy płyn do spryskiwaczy Orlen - totalny syf!

Post autor: Tomex »

tomekc pisze:
31 gru 2018, 17:14
Wracajac do meritum - czyli orlenowskiego płynu. Mamy w pracy w oddziale katowickim ze 40 ssmochodów, umowa flotowa na paliwo, plyny itp z Orlenem. Rozpytalem naprawde sporo osób - i nikt sie nie żali na mazanie po szybie.Zastanawiam sie czy to jakoś może zależy od położenia - inny dostawca inna hurtownia?
Zauważyłem cos podobnego z płynem z Biedry - do toyoty kupiłem i jest ok, nie maże nie śmierdzi a do plaskacza tydzień później w innej Biedrze - i nie da sie używac taki syf na szybie zostaje.
Właśnie miałem pisać, że biedronkowy płyn do spryskiwaczy nie jest taki zły i chyba nie spotkałem się jeszcze z taką sytuacją, żeby faktycznie mazy zotawały. Jedynie to zapaszek bardzo intensywny.. ale czego się dziwić, skoro alkohol jest :lol:

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Zimowy płyn do spryskiwaczy Orlen - totalny syf!

Post autor: luk4s7 »

Polecam tego Autoland Psik Psik - ma wszystko co potrzeba włącznie z brakiem nieprzyjemnego zapachu. Używam od czasu tej przygody z Orlenowym syfem, kupuję ze 2 na zapas w markecie i cieszy mnie że nie przepłacam na stacji.
Dostępny jest bez problemu w Auchan.

henio
Posty: 9
Rejestracja: 15 lis 2019, 14:45

Re: Zimowy płyn do spryskiwaczy Orlen - totalny syf!

Post autor: henio »

jakiś czas temu na przeglądzie dostałem w gratisie płyn. Ostatnio go wlałem i zacząłem używać. Jednym słowem MASAKRA. tylko moczy szybę i rozmazuje to co na niej się znajduje. Nie usuwa nic.

ODPOWIEDZ