Witam

Moderator: luk4s7

Jarosław Prezes
Posty: 40
Rejestracja: 25 paź 2022, 19:03
Auto: TLC J15
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Jarosław Prezes »

Cześć
Jestem nowy na forum. Jeżdżę Land Cruiserem 150 z końca 2017 w wersji Invincible. Mam go od ponad roku. Jeden z najfajniejszych pojazdów jakim w życiu jeździłem a trochę się tego przewinęło. Pojazd służy mi na co dzień w mojej firmie. A co się z tym wiąże czasem ruszam nim w teren górski bardziej wymagający. Auto nie ma wielkich modyfikacji poza aluminiowymi osłonami podwozia. Mam mieszane uczucia co do wszelkich modyfikacji. Każda niesie plusy ale i minusy i trochę boję się popsuć parametry tego fajnego auta.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Awatar użytkownika
mtjk
Posty: 2
Rejestracja: 07 lis 2022, 16:51
Auto: Lexus LX450

Re: Witam

Post autor: mtjk »

Cześć Wszystkim.
Do niedawna użytkownik Jeepa XJ jednak przyszedł moment na większy kaliber i w moim garażu pojawił się Lexus LX450.
Samochody użytkuję na potrzeby turystyki off-roadowej. Mam nadzieję, że forum będzie wiecznie żywe bo to skarbnica wiedzy niezbędnej ;-)
Pozdrawiam!

AdiBerni
Posty: 2
Rejestracja: 08 lis 2022, 09:24

Re: Witam

Post autor: AdiBerni »

Witajcie. Na co dzień zajmuje się motocyklami klasy adventure / enduro / dual sport. Od zawsze marzyłem o LC, teraz mogę to marzenie spełnić. Będę wdzięczny za pomoc.

Mazaki
Posty: 2
Rejestracja: 10 lis 2022, 13:48

Re: Witam

Post autor: Mazaki »

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu poszukuje mojej pierwszej Toyoty. Mam nadzieję, że dzięki waszej pomocy w końcu uda mi się kupić i cieszyć się z jej posiadania.

Awatar użytkownika
jpj
Posty: 34
Rejestracja: 07 lis 2022, 13:04
Auto: 4R II GEN

Re: Witam

Post autor: jpj »

Witam wszystkich użytkowników 4rum.

Awatar użytkownika
Guti
Posty: 8
Rejestracja: 08 lut 2022, 17:03

Re: Witam

Post autor: Guti »

Cześć. Guti z wypierdowa na warmii :mrgreen:

gato
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2022, 07:58

Re: Witam

Post autor: gato »

Witajcie,
nazywam się Jacek, Gdynianin ale od ponad 20 lat zamieszkały w Hiszpanii. Pierwszego Landa 120 miałem w 2003 roku i cieszyłem się nim przez 6 lat robiąc 330 tyś km nie odwiedzając serwisu. Po 19 latach mały powrót do przeszłości i chwile temu odebrałem nowego 150 w wersji VX. Ten już zostanie na zawsze w garażu. Zapewne będę miał pare pytań i z miłą chęcią skorzystam z opini fachowców.
Pozdrawiam z Calpe
Jacek

Hdj80
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2022, 15:29
Auto: HDJ80

Re: Witam

Post autor: Hdj80 »

Cześć.
Po długim okresie poszukiwania, udało się kupić fajną sztukę.

J8, 1994, 4.2 HD-T, Automat

Pozdrawiam z Gdańska
Tomek

grzechu 031
Posty: 27
Rejestracja: 11 gru 2022, 21:37

Re: Witam

Post autor: grzechu 031 »

Witam szanowne grono.
Pozdrowionka z Zielonej Góry.

szymon1238
Posty: 4
Rejestracja: 23 gru 2022, 14:14
Auto: J12 4.0 V6

Re: Witam

Post autor: szymon1238 »

Witam,
120, 4.0 V6, sprowadzają mnie problemy z pneumatycznym zawieszeniem

jkier540
Posty: 12
Rejestracja: 25 wrz 2022, 19:55
Auto: VZJ95

Cześć.

Post autor: jkier540 »

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Dwa miesiące temu kupiłem swoją pierwszą terenówkę, która mam nadzieję, zostanie ze mną na dłużej. Mowa o J9 Prado, benzyna. Zakup był niemalże sponatniczny, więc skończyło się na włożeniu w auto więcej kasy, niż za nie zapłaciłem. Podobno jednak nie jest to niczym niezwykłym, zwłaszcza, jezeli chce się mieć terenówkę dobrze (w moim mniemaniu) przygotowaną na wyprawy.
Tak więc nareszcie mogę się poczuć pełnoprawnym uczestnikiem forum.

barkas
Posty: 5
Rejestracja: 22 sty 2023, 01:31
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: barkas »

Cześć!
aktualnie posiadacz Jeepa WG 2,7 CRD, noszący się z zamiarem zakupu poliftowej 200.
Pozdrawiam!

Salaputro
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2023, 15:21

Re: Witam

Post autor: Salaputro »

Cześć !
Pozdrawiam wszystkich z podpoznańskiej Mosiny. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem zabytkowej Toyoty 4 Runner V6 z 94 roku. Autko leciwe ale kochane.

jacenty66
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2022, 16:30

Re: Witam

Post autor: jacenty66 »

Dzień dobry.
Chciałbym przywitać wszystkich użytkowników forum i przeprosić że nie zrobiłem tego od razu przy rejestracji.
Od trzech miesięcy posiadam LC 120 3.0 D z 2004 roku automat .Samochód w dużym stopniu przygotowany pod RTO
Pozdrawiam wszystkich Jacek z Rzeszowa

Przemat
Posty: 8
Rejestracja: 13 lut 2023, 19:56

Re: Witam

Post autor: Przemat »

Witam Serdecznie Grupowiczów,
Hiluxami jeżdżę do 12 lat, niedawno nabyłem Revo 2017. Auto stoi w Bieszczadach, gdzie spędzam większość weekendów i dni wolnych. Mam nadzieje, że dowiem się wielu praktycznych informacji o tym modelu i będę mógł skorzystać z doświadczeń fachowców. Jak ktoś będzie w Bieszczadach to zapraszam w teren. Mam pozwolenia z LP i BDPN.

ODPOWIEDZ