Witam

Moderator: luk4s7

Paweł t4r
Posty: 5
Rejestracja: 12 cze 2022, 11:03

Re: Witam :)

Post autor: Paweł t4r »

Witam wszystkich :D

Paweł t4r
Posty: 5
Rejestracja: 12 cze 2022, 11:03

Re: Witam :)

Post autor: Paweł t4r »

Witam wszystkich :D

jordano
Posty: 7
Rejestracja: 20 cze 2022, 14:19
Auto: LC V8 VDJ200
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: jordano »

Witam forumowicze,

dotychczas tylko wertowałem forum bez rejestracji i wzdychałem do J10 (a ostatnio też J20),
jako że przyszła pora na zmianę auta, obiekt westchnień nabiera realnego wymiaru :)

Zdrowy
Posty: 4
Rejestracja: 25 mar 2022, 15:17
Auto: Toyota Land Cruiser J120 4.0 VVTI
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Zdrowy »

Co prawda to nie jest mój pierwszy post ale poprzednio zachowałem się jak ostatni burak i się nie przywitałem .
Nawracam się zatem i mówię wszystkim .
CZEŚĆ
Zostałem posiadaczem mojego wymarzonego auta TLC J120 4.0 VVTI .
Co prawda nasza znajomość zaczęła się z pewnymi problemami i spędziliśmy razem masę godzin w warsztacie ale mam nadzieję że teraz będzie tylko lepiej.
Kuba

gasky
Posty: 7
Rejestracja: 10 lip 2022, 23:02
Auto: KZJ95

Re: Witam

Post autor: gasky »

Cześć,
wpadłem się tu przywitać.

Ostatnio na jakimkolwiek forum udzielałem się pewnie z 10 lat temu. Potem przez grupy na fb wiele for poumierało ale mam wrażenie, że powoli wszystko w Internecie znowu zmierza w kierunku ucieczki z scentralizowanych platform takich jak właśnie facebook i fora - zwłaszcza specjalistyczne - zaczynają przeżywać drugą młodość.

Tak czy inaczej, razem z dziewczyną staliśmy się posiadaczami KZJ95. Na razie jedyne czego żałujemy to że nie zdecydowaliśmy się na zakup 2 lata temu kiedy to pierwszy wpadliśmy na pomysł wypraw samochodowych. Teraz każdą wolną chwilę spędzamy na poznawaniu tego samochodu prawie tak starego jak my sami. Na razie są to wycieczki po okolicy w której mieszkamy, a w połowie sierpnia jedziemy na Bałkany (albo przynajmniej w ich kierunku xD).

Czeka nas teraz masa pracy nad zabudową, skompletowaniem wyposażenia - zarówno turystycznego jak i wyprawowego. No i przyspieszony kurs mechaniki wszelakiej.

Będę was wszystkich męczył w najbliższym czasie, więc do zobaczenia!

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18006
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: kylon »

Możesz mieć rację. Ja powoli już nie czytam tych bzdur z Facebooka. Zwłaszcza gdy nowicjusze nauczają nowicjuszy.

Jac3k
Posty: 9
Rejestracja: 31 lip 2022, 09:26
Auto: LC 150, R1250GS

Re: Witam

Post autor: Jac3k »

Witam wszystkich serdecznie. Stałem się nareszcie po prawie roku oczekiwania posiadaczem LC 150. Nic mu narazie nie brakuje bo to wersja Executive. Do tej pory byłem nie zarejestrowanym czytaczem forum. Już myślę jak sobie sobie go zrobić pod siebie. Pewnie na pierwszy rzut pójdą koła tak żeby mieć coś uniwersalnego na lato, zimę i lekki teren. Pewnie Geolandary albo BFG. Jedynie nurtuje mnie czy pójść w 265/65/R18 czy jednak 265/60/R18. Z tego co czytam to bez problemu 265/65/R18 dają radę i nie ma problemów z rozmiarem. Jeszcze wybór fajnych felg i przed zimą koła będą zmienione.

szymon83
Posty: 1
Rejestracja: 17 sie 2022, 17:10
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: szymon83 »

witam serdecznie szanownych użytkowników forum,
pozdrowienia ze słonecznych Kaszub

4dam
Posty: 8
Rejestracja: 17 sie 2022, 08:42
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: 4dam »

Hej wszystkim,
Kiedyś właściciel Froty i kierowca służbowego Hiluxa (ależ to fantastyczny pracownik). Pół roku intensywnego poszukiwania auta terenowego lub pickupa. Po przejechaniu chyba z 7000 km po Polsce w poszukiwaniu sensowego LR czy Nissana zakupiłem TLC120.

pozdrawiam

lycha
Posty: 2
Rejestracja: 20 mar 2021, 20:23

Re: Witam

Post autor: lycha »

Witam wszystkich :)
zarejestrowany już jakiś czas temu w celu poszukiwania wad i zalet 120 i 100 jednak zakupiłem tundrę i lc poszedł na bok.
Teraz pomysł na lc znowu wrócił więc jestem nazad :)

Unseen
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2022, 00:26
Auto: FJ Cruiser

Re: Witam

Post autor: Unseen »

Witam wszystkich, stalam sie posiadaczem FJa okolo 3 tygodnie temu. Troche mi zajmie, zanim przebije sie przez forum, ale juz przejrzalam forum FJ.

GregMar
Posty: 52
Rejestracja: 18 wrz 2022, 17:45

Re: Witam

Post autor: GregMar »

Witam i pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Jestem posiadaczem Toyoty Land Cruiser 120 Invincible z 2006 wersja z 201KM.

tof
Posty: 2
Rejestracja: 24 lip 2022, 12:45

Re: Witam

Post autor: tof »

Witam wszystkich serdecznie.

Za zakupem LC nosze sie juz od dluzszego czasu. Wkoncu nadeszla ta wielkopomna chwila i okolicznosci ku temu zdaja sie byc sprzyjajace.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
FoxMulder
Posty: 142
Rejestracja: 19 wrz 2022, 21:36
Auto: LC 150
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: FoxMulder »

Cześć,

Od niedawna moja żona stała się posiadaczką LC150 kupionej od użytkownika forum, ale jak wiadomo ja tankuje i potencjalnie naprawiam :)

Romekk
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2022, 07:33

Re: Witam

Post autor: Romekk »

Cześć witam serdecznie forumowiczów. Mam leasingowego hiluxa z 2019 roku, kończy się leasing, więc lada chwila zacznę go " ulepszać". Nie mam zbyt dużego doświadczenia, więc oczekuję wsparcia i konstruktywnych rad popartych doświadczeniem. Pozdrawiam, Romek.

ODPOWIEDZ