Prezent dla klubu

Moderator: luk4s7

BigU
Posty: 1016
Rejestracja: 19 paź 2008, 16:12
Kontakt:

Re: Prezent dla klubu

Post autor: BigU »

HiluxRunner pisze:Na moje pożegnanie z tym wątkiem dla wszystkich przyjaciół naklejek z butami na samochody terenowe Toyota prezent specjalnej troski
Obrazek
Jak młodsi forumowicze zadają sobie pytanie dlaczego jeszcze przez wiele lat nie będziemy mieli w Polsce autostrad to proszę powtórnie przeanalizować wątek "Prezent dla klubu". Kształcące.

Tymczasem poszukuję nadal silnika 2.4 D-Turbo do mojego 4-Runnera. Over.
bardzo ladnie to zrobiłeś! i jakie pożegnanie ??? no co TY !! :shock:

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Re: Prezent dla klubu

Post autor: konus »

Czy wy potraficie czytać ze zrozumieniem :?: Jakie gnojenie :!:

Przypomnę moje wpisy w tym poście:
konus pisze:Fajne, pewnie się przyda, ale nie na baner na stronie głównej bo jak już pewnie większość zauważyła mamy inne logo do którego jesteśmy już przywiązani
konus pisze:I bardzo dobrze. Chwalimy takie zachowanie, a nie tylko dojenie i dojenie z klubu ile się da. :mrgreen:
konus pisze:Możemy co najwyżej wrzucić jakiś baner z grafiką, ale musi on posiadać nasze logo
Nigdzie nikogo nie obraziłem a tylko starałem się wytłumaczyć że zmiana naszego baneru na górze jest nie możliwa do przeprowadzenia bez wykorzystania naszego logo, jak i zmiana naszego logo na inne. ( jest sporo roboty która się toczy i jest tam wykorzystane nasze obecne logo więc trzeba by te prace robić od początku).

Kwiatec kolego przeczytaj w dziale klubowym co się nam stało i dlaczego forum wygląda jak wygląda, bo jak Cię nie było to trochę się działo.

Odpowiadać na mojego posta już nie musicie bo to mój ostatni post tutaj.

PS. HilluxRunner jeśli to przeczytasz to [cenzura] (bardzo fajnie) Ci wyszedł but k__a but, tak naprawdę mogłaby być z tego super wlepka ,której z kolei ja nie wstydziłbym się wozić na aucie.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Prezent dla klubu

Post autor: kylon »

konus pisze:Odpowiadać na mojego posta już nie musicie bo to mój ostatni post tutaj.
Tylko napisz, że po prostu idziesz na urlop bo jeszcze kto pomyśli, że foch w modzie :mrgreen:

Chłopaki. Czeka nas jeszcze sporo pracy. Wiele pracy zostało poczynionej i to dzięki między innymi takim osobom jak Konus. W zeszłym roku mieliśmy włam na stronę i całkowicie poszła w pi.... Fajnie, że są kolejne osoby, które coś chcą zrobić. Banerki są super i takie akcje wymagają wielkiej pochwały. Jeszcze nie jeden spór przed nami więc głowa do góry i napieramy dalej.
Mamy wiele rzeczy od odrobienia bo część z nich rozpoczętych przez TLC zostało niestety przekształconych w zupełnie inne rzeczy i do innych celów. Taki lajf.

Awatar użytkownika
fobos
Posty: 3155
Rejestracja: 04 kwie 2007, 20:47
Auto: VZJ 90
Kontakt:

Re: Prezent dla klubu

Post autor: fobos »

To jeszcze ja dorzucę 3 grosze.
1.
Od początku śledzę ten temat i już jakiś czas temu miałem napisać coś w stylu " I po coś się Chłopie wychylał ", lub " I na co Ci to było ". Nie twierdzę, że tak jest, ale po przeczytaniu całych 5 stron takie jest wrażenie.

2.
@Konus napisał: "tylko starałem się wytłumaczyć że zmiana naszego baneru na górze jest nie możliwa do przeprowadzenia bez wykorzystania naszego logo"
Jak dobrze pamiętam wielu z nas w podobnym tonie wypowiadało się w sprawie zmiany wizerunku strony, a jak widać się dało.

3.
Z niepokojem zauważam rosnące zwulgarnienie wypowiedzi. Mamy Czobi'ego i to był jego przywilej. Moim zdaniem jeden Czobi do bluzgów wystarczy. Od jakiegoś czsu zastanawiam się nad cenzurowaniem takich postów. Proponuję dyskusję w temacie tu: http://tlc.org.pl/viewtopic.php?f=42&t=1627

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: Prezent dla klubu

Post autor: Gałka »

CZOBIZNY Czobiego to nie bluzgi :) . czyta się jak poezje...choć czasem trzeba się przyłożyć aby zrozumieć. I niech tak zostanie. Od czego mamy k... kropki....? :)

Awatar użytkownika
radomada
Klubowicz
Posty: 469
Rejestracja: 06 lut 2009, 13:14
Auto: FJ40
Kontakt:

Re: Prezent dla klubu

Post autor: radomada »

HiluxRunner
Jeżeli istnieje taka możliwość to proszę o wysłanie na adres a.radomyski@igichp.edu.pl banera z 40 jakości drukarskiej (5.5MB).
Ten baner będe tylko dla mnie-gwarantuję.
:D :D

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: Prezent dla klubu

Post autor: Pyrka »

Posłałem Ci (10.7MB).

Patry
Posty: 465
Rejestracja: 01 lis 2008, 21:47
Auto: J73 V8, HDJ100, HJ61, FZJ80
Kontakt:

Re: Prezent dla klubu

Post autor: Patry »

możesz wysłać mi te dwie wersje 70 ?

będzie tylko dla mnie, bez użytku komercyjnego :wink:

Awatar użytkownika
Norick
Posty: 1333
Rejestracja: 07 gru 2008, 02:58
Auto: Haluks kozow?z
Kontakt:

Re: Prezent dla klubu

Post autor: Norick »

Heheh banner fajny, rzekłbym bardzo fajny...no ale Hiluksa na nim brak.
Hej Runner nic sie nie przejmuj :D

Awatar użytkownika
radomada
Klubowicz
Posty: 469
Rejestracja: 06 lut 2009, 13:14
Auto: FJ40
Kontakt:

Re: Prezent dla klubu

Post autor: radomada »

Szkoda że już nie można objerzeć banerka. :cry:

Zablokowany