Naklejki TLC

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Naklejki TLC

Post autor: kylon »

No to zakładam kolejny temat wymagający zajrzenia do zakurzonej szafy, pudełka czy pogrzebania w piwnicy.
Natknąłem się w pudełku na kilka starych naklejek. Zatem pokarzmy jaki jest nasz dorobek od ośmiu lat. Wrzucamy fotki nienaklejone i te naklejone. Zapraszam do wspólnej zabawy i wspominek.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Naklejki TLC

Post autor: kylon »

Z pierwszego przeglądania fotek ;-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Gałka
Sąd Koleżeński
Posty: 4425
Rejestracja: 05 kwie 2007, 21:04
Auto: HZJ73 3w1
Kontakt:

Re: Naklejki TLC

Post autor: Gałka »

tę najbardziej "kocham"... :D
Załączniki
73.jpg

Awatar użytkownika
ems!
Posty: 175
Rejestracja: 07 paź 2013, 11:12
Auto: Godzilla HZJ78, Fenix HDJ100, Kronos V8
Kontakt:

Re: Naklejki TLC

Post autor: ems! »

http://tlc.org.pl/naklejek-czar/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://tlc.org.pl/naklejek-czar-ciag-dalszy/" onclick="window.open(this.href);return false;

Milego oglądania.

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Naklejki TLC

Post autor: Addams »

No właśnie, są już takie tematy, ale dobrze by było jeszcze parę słów o każdej imprezie skrobnąć. Bo to jest dorobek, naklejki to tylko naklejki.
Pyrka zaprojektował chyba najwięcej świetnych naklejek, kto był autorem reszty?

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Naklejki TLC

Post autor: kylon »

Faktycznie w tych artykułach są też naklejki (część pierwsza) ale potem już sporo grafiki, która powstawała niekoniecznie na naklejkach (część druga). Tu będziemy sobie zbierać fotki naklejek plus te na autkach. Żywsze są takie na szybie, na masce, w błocie itp. Zatem jak macie to przesyłajcie.

Pierwszym grafikiem TLC był Wiluś. On też projektował loga TLC Campa w ostatnich dwóch latach.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Naklejki TLC

Post autor: kylon »

No i Hashid. TLC pomaga i kilka ostatnich Yot to jego dzieło :wink:

Awatar użytkownika
Kubasty
Posty: 80
Rejestracja: 27 mar 2011, 19:09
Auto: VZJ 95 '98
Kontakt:

Re: Naklejki TLC

Post autor: Kubasty »

A ja trochę "z innej beczki"...
Z kim rozmawiać na temat zgody na zrobienie nadruku na koszulce z wykorzystaniem jednej z grafik ??
Konkretnie ten http://i1273.photobucket.com/albums/y41 ... 6085eb.jpg

pozdrawiam,
Kubasty

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Naklejki TLC

Post autor: hashid »

Kubasty pisze:A ja trochę "z innej beczki"...
Z kim rozmawiać na temat zgody na zrobienie nadruku na koszulce z wykorzystaniem jednej z grafik ??
Konkretnie ten http://i1273.photobucket.com/albums/y41 ... 6085eb.jpg

pozdrawiam,
Kubasty
dowcipna ;) choć wiesz my lubimy kolegów do Land Roverów - serio, to fajne chłopaki.
Ale co do Twojego pytania o grafikę (tą z nawiązaniem to land rovera) to z podpisu na photobucket wynika, że autorem jest Pyrka - kiedyś był klubowiczem i wykonał sporo dobrej roboty i grafik dla TLC stąd pewnie grafy związane z klubem w tamtym miejscu jako element promocji umiejętności no bo chyba nie do sprzedaży? nie wiem zresztą co to ten bucket… Paweł teraz ma bardziej komercyjną misję. Jest nadal zarejestrowanym uczestnikiem forum - możesz napisać na PW ale nie wiem jaki to da skutek. Na PW wyślę Ci wskazówkę jak znaleźć Pawła na Facebooku - nie chciałbym bez jego zgody podawać publicznie nazwiska ani kontaktu bezpośredniego.

Awatar użytkownika
Kubasty
Posty: 80
Rejestracja: 27 mar 2011, 19:09
Auto: VZJ 95 '98
Kontakt:

Re: Naklejki TLC

Post autor: Kubasty »

Dziękuje Prezesie :-)

Awatar użytkownika
Pyrka
Posty: 3742
Rejestracja: 15 mar 2009, 12:59
Kontakt:

Re: Naklejki TLC

Post autor: Pyrka »

hashid pisze: dowcipna ;) choć wiesz my lubimy kolegów do Land Roverów - serio, to fajne chłopaki.
Ale co do Twojego pytania o grafikę (tą z nawiązaniem to land rovera) to z podpisu na photobucket wynika, że autorem jest Pyrka - kiedyś był klubowiczem i wykonał sporo dobrej roboty i grafik dla TLC stąd pewnie grafy związane z klubem w tamtym miejscu jako element promocji umiejętności no bo chyba nie do sprzedaży? nie wiem zresztą co to ten bucket… Paweł teraz ma bardziej komercyjną misję. Jest nadal zarejestrowanym uczestnikiem forum - możesz napisać na PW ale nie wiem jaki to da skutek. Na PW wyślę Ci wskazówkę jak znaleźć Pawła na Facebooku - nie chciałbym bez jego zgody podawać publicznie nazwiska ani kontaktu bezpośredniego.
Jeśli pozwolisz Łukaszu, dopóty dopóki się ten post utrzyma się na forum dokonam aktu automoderacji mojej odpowiedzi na spekulacje, domysły i przypuszczenia zawarte w Twoim poście (usunięte przez automoderatora: xxxxxxxx xxxxx xxxxxx xxxxxxxx xxxxxxxxx xxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxx :D . xxxxxx xxx xxxxxxxxx xxxxx xxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx 8) xxxxxxx xxxxxx xxx xxxxx xxxxx xxx x xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx xxx xxxxxxx xxxxxxxxxx xxxxxx xxxx xxx xxxxxxx xxxx xxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx. xxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxx).

Kubasty - jak pisze Hashid wśród LR też dużo fajnych ludzi więc nie ma się co nad nimi znęcać. Dziś już bym tej naklejki nie zrobił, bo jestem cały przepełniony dobrem i miłością. Chyba pęknę od tego kiedyś.

Awatar użytkownika
hashid
Prezes Zarządu
Posty: 4456
Rejestracja: 20 lis 2007, 23:51
Auto: KDJ12
Kontakt:

Re: Naklejki TLC

Post autor: hashid »

:) Oj Pawle miało być o naklejkach :)...
Zbyteczny to sarkazm względem wielu życzliwych Ci Kolegów i mnie samego.
Nie sądziłem, że nadal tak wnikliwie śledzisz nasze forum więc rzeczowo odpisałem Koledze szanując Twoje prawo do prywatności o co sam prosiłeś wykładając mi własną filozofię "wirtualnego wizerunku" ;) - pamiętasz? Szacunek Chłopie. A pochwaliłem przy okazji - źle? - dziwny z Ciebie Gość. :(
Niepotrzebnie doszukujesz się czegoś negatywnego, miłość to cały ja :D .
Podziwiam nadal kunszt Twojej pracy, i fajne projekty. Szkoda, że starasz się to zepsuć.
Powodzenia.

Awatar użytkownika
Kubasty
Posty: 80
Rejestracja: 27 mar 2011, 19:09
Auto: VZJ 95 '98
Kontakt:

Re: Naklejki TLC

Post autor: Kubasty »

Ups...
Panowie... Przepraszam...To wszystko przeze mnie...
Ja już nie chcę żadnej koszulki :-)
Pozostańmy przy tym, że projekt fajny (zresztą nie jedyny autorstwa Pyrki), a koledzy z LR są w porządku.

;-)

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Naklejki TLC

Post autor: Addams »

Kubasty, jak nie chcesz tym handlować a tylko zrobić sobie koszulkę to się nikogo nie pytaj tylko rób. Reszta to ideologia którą możesz spokojnie mieć w... nosie.

ODPOWIEDZ