Witam

Moderator: luk4s7

Jarosław Prezes
Auto: TLC J15
Kontakt:

Re: Witam

Post autor: Jarosław Prezes »

Cześć
Jestem nowy na forum. Jeżdżę Land Cruiserem 150 z końca 2017 w wersji Invincible. Mam go od ponad roku. Jeden z najfajniejszych pojazdów jakim w życiu jeździłem a trochę się tego przewinęło. Pojazd służy mi na co dzień w mojej firmie. A co się z tym wiąże czasem ruszam nim w teren górski bardziej wymagający. Auto nie ma wielkich modyfikacji poza aluminiowymi osłonami podwozia. Mam mieszane uczucia co do wszelkich modyfikacji. Każda niesie plusy ale i minusy i trochę boję się popsuć parametry tego fajnego auta.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

mtjk

Post autor: mtjk »

Cześć Wszystkim.
Do niedawna użytkownik Jeepa XJ jednak przyszedł moment na większy kaliber i w moim garażu pojawił się Lexus LX450.
Samochody użytkuję na potrzeby turystyki off-roadowej. Mam nadzieję, że forum będzie wiecznie żywe bo to skarbnica wiedzy niezbędnej ;-)
Pozdrawiam!

AdiBerni

Post autor: AdiBerni »

Witajcie. Na co dzień zajmuje się motocyklami klasy adventure / enduro / dual sport. Od zawsze marzyłem o LC, teraz mogę to marzenie spełnić. Będę wdzięczny za pomoc.

Mazaki

Post autor: Mazaki »

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu poszukuje mojej pierwszej Toyoty. Mam nadzieję, że dzięki waszej pomocy w końcu uda mi się kupić i cieszyć się z jej posiadania.

Awatar użytkownika
jpj
Auto: 4R II GEN

Post autor: jpj »

Witam wszystkich użytkowników 4rum.

Awatar użytkownika
Guti

Post autor: Guti »

Cześć. Guti z wypierdowa na warmii :mrgreen:

gato

Post autor: gato »

Witajcie,
nazywam się Jacek, Gdynianin ale od ponad 20 lat zamieszkały w Hiszpanii. Pierwszego Landa 120 miałem w 2003 roku i cieszyłem się nim przez 6 lat robiąc 330 tyś km nie odwiedzając serwisu. Po 19 latach mały powrót do przeszłości i chwile temu odebrałem nowego 150 w wersji VX. Ten już zostanie na zawsze w garażu. Zapewne będę miał pare pytań i z miłą chęcią skorzystam z opini fachowców.
Pozdrawiam z Calpe
Jacek

ODPOWIEDZ