Podziękowania dla Rokfor32

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
FoxMulder
Posty: 165
Rejestracja: 19 wrz 2022, 21:36
Auto: LC 150
Kontakt:

Podziękowania dla Rokfor32

Post autor: FoxMulder »

Szanowni forumowicze, jak to w internecie bywa, poznajemy różnych ludzi, czasem mniej, a czasem bardziej pomocnych, ja chciałbym podziękować i opowiedzieć o tym drugim typie, wstawiłem tutaj kiedyś post z treścią o nie zapinającej się blokadzie, dostałem kilka odpowiedzi, jedna była od użytkownika [mention]Rokfor32 [/mention] czyli od Janusza, napisaliśmy może 2 wiadomości i już blokada była u niego, po jakimś czasie diagnoza ( na czasie mi nie zależało bo kupiłem sobie nową ) diagnoza pokryła się z tym co powiedział mechanik ale Janusz dodał do tego chyba ten niezbędny szczegół który powodował zacinanie się silniczka, do brzegu - wczoraj przyszła, dziś otworzyłem świeżo pomalowaną, szczelną blokadę plus w ostatniej wiadomości jaką otrzymałem kompleksowe know-how jak to zamontować.
Szanuję [mention]Rokfor32 [/mention]za podejście do tematu i profesjonalizm, takich ludzi trzeba, zwłaszcza w dobie dzisiejszej bylejakości.

Powodzonka i nie zmieniaj się!

Artur

Obrazek

Awatar użytkownika
Jake
Moderator
Posty: 2241
Rejestracja: 12 cze 2017, 01:57
Auto: Toyota 4-Runner 3.4 V6 1991
Kontakt:

Re: Podziękowania dla Rokfor32

Post autor: Jake »

Rokfor jest niezastapiony :)

Awatar użytkownika
plum76
Klubowicz
Posty: 2134
Rejestracja: 10 gru 2009, 16:04
Auto: UZJ40
Kontakt:

Re: Podziękowania dla Rokfor32

Post autor: plum76 »

Panowie no nie tak nie można, chłopak teraz podniesie ceny i zwykły użytkownik nie będzie w stanie skorzystać z jego usług. A ja właśnie wybieram się do naszego profesora.

Jak każdy komu pomógł napisze jeden wpis, to będzie to najdłuższy wątek na forum.

paweł

Synto
Posty: 347
Rejestracja: 12 paź 2020, 20:51
Auto: HDJ80
Kontakt:

Re: Podziękowania dla Rokfor32

Post autor: Synto »

To ja się z przyjemnością dołączam do wątku. Tym bardziej, że wiem, że wiele moich pytań i problemów było -jak przystało na totalnego laika - ekstremalnie banalnych i prostych. Zadając pytania myślałem sobie nie raz, że jak przeczyta je ktoś kto zjadł na tym życie, może nie zawracać sobie głowy takimi błahostkami i podstawami... ale nie, od Rokfora zawsze dostawałem szczegółowe odpowiedzi.

Ale nie mogę nie dodać, że wśród dotychczasowych problemów mojego Stwora, drugą bardzo pomocną dla mnie osobą jest Jake.
Dzięki Panowie!

pinc6x6
Posty: 505
Rejestracja: 29 wrz 2010, 10:47
Auto: Hilux
Kontakt:

Re: Podziękowania dla Rokfor32

Post autor: pinc6x6 »

Też się dołączam ! Jest trochę irytujący w innych dziedzinach, natomiast jeżeli chodzi o chęć niesienia pomocy i wiedzę o Toyocie to mistrzostwo !!! 🤘🙂👍

ODPOWIEDZ