Zdjęcie kontaktu podczas połączenia

Moderator: luk4s7

p_ozim
Posty: 112
Rejestracja: 31 maja 2010, 05:37
Auto: J 120
Kontakt:

Zdjęcie kontaktu podczas połączenia

Post autor: p_ozim »

Witam. Nie mogę ustawić zdjęcia kontaktu i mazwy użytkownika (wyświetla tylko numer) żeby wyświetlało się na nawigacji podczas połączenia .U taty w drugim landku nie ma problemu..
Tylko on ma bardziej wypchaną wersję Executive a ja prestige...Czy ktoś coś wie jak poradzić???

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Zdjęcie kontaktu podczas połączenia

Post autor: luk4s7 »

Działa w obu więc obstawiam że się książka (kontakty) nie zsynchronizowała. Tu bym szukał przyczyny.

p_ozim
Posty: 112
Rejestracja: 31 maja 2010, 05:37
Auto: J 120
Kontakt:

Re: Zdjęcie kontaktu podczas połączenia

Post autor: p_ozim »

Może wina teledonu.Kombinowałem na rózne sposoby

p_ozim
Posty: 112
Rejestracja: 31 maja 2010, 05:37
Auto: J 120
Kontakt:

Re: Zdjęcie kontaktu podczas połączenia

Post autor: p_ozim »

Nie moge poradzić..zgrałem kontakty na różne sposoby i lipa.Połączenie przez bluetootch,nie mam połaczenia z netem nie wiem czy to norma czy coś nie tak....komunikat że połączenie z imternetem nie udało się...

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Zdjęcie kontaktu podczas połączenia

Post autor: luk4s7 »

p_ozim pisze:Nie moge poradzić..zgrałem kontakty na różne sposoby i lipa.Połączenie przez bluetootch,nie mam połaczenia z netem nie wiem czy to norma czy coś nie tak....komunikat że połączenie z imternetem nie udało się...
Działa. Trzeba włączyć hotspota w telefonie. Przyjedź do Łodzi to Ci ustawię za przysłowiowe piwo.

ateneus
Posty: 53
Rejestracja: 28 lis 2016, 00:29
Auto: GDJ 150

Re: Zdjęcie kontaktu podczas połączenia

Post autor: ateneus »

W telefonie Twoim musisz zmienić uprawnienia dla powiązanego urzadzenia Bluetooth. Wlaczasz Bluetooth, pojawia Ci sie lista sparowanych, klikasz na ustawienia radia samochodowego ( "Toyota Touch 2 with Go" na liscie urzadzen BT, chyba ze masz po 2018 z Androidem, wtedy inaczej sie bedzie wabił). Na screenach zaznaczone. Dwa kilknięcia i bedziesz wiedział, od kogo nie odbierać. ;)
Załączniki
Właściwości urzadzenia
Właściwości urzadzenia
Screenshot_20230103_234514_Settings.jpg (13,53 KiB) Przejrzano 590 razy
Lista powiazanych urzadzen BT
Lista powiazanych urzadzen BT
Screenshot_20230103_234506_Settings.jpg (16,42 KiB) Przejrzano 590 razy

ODPOWIEDZ