Opony AT na zimę

Moderator: luk4s7

Eryk
Posty: 18
Rejestracja: 21 maja 2022, 11:01

Opony AT na zimę

Post autor: Eryk »

Witam wszystkich! Jestem świeżym użytkownikiem LC 150 i stoję przed dylematem wyboru opon na zimę. Autem porusza się oprócz mnie moja żona, wiec zależy mi przede wszystkim na bezpieczeństwie. Auto generalnie jeździ głównie po szosie, ale mam ciągotki zapuszczania się w lekki teren. Opony typu AT były by idealnym kompromisem. Czy Yokohama Geolander G015 będzie dobrym wyborem na warunki zimowe i do lekkiej turystyki ? Czy żona da radę na nich bezpiecznie jeździć?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3392
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: Opony AT na zimę

Post autor: luk4s7 »

Eryk pisze:Witam wszystkich! Jestem świeżym użytkownikiem LC 150 i stoję przed dylematem wyboru opon na zimę. Autem porusza się oprócz mnie moja żona, wiec zależy mi przede wszystkim na bezpieczeństwie. Auto generalnie jeździ głównie po szosie, ale mam ciągotki zapuszczania się w lekki teren. Opony typu AT były by idealnym kompromisem. Czy Yokohama Geolander G015 będzie dobrym wyborem na warunki zimowe i do lekkiej turystyki ? Czy żona da radę na nich bezpiecznie jeździć? Obrazek


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Poszukaj na forum. Masz o tym wszytko włącznie z opiniami użytkowników po paru sezonach. Nie twórz bez sensu kolejnego wątku.

Zablokowany