obicie siedziska kierowcy w Lc 150 welurowe

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
raymund60
Posty: 79
Rejestracja: 08 mar 2013, 11:04
Auto: TLC 150 prado. R 1200 GS.
Kontakt:

obicie siedziska kierowcy w Lc 150 welurowe

Post autor: raymund60 »

no więc lekko przetarł sie materiał pod tyłkiem i postanowiłem wymienic ten element materiałowy. oczywiscie telefon do ASO i tu niemiłe zaskoczenie: cena 2250 pln. Czy oni tam w tej toyocie na głowy poupadali ? ma ktoś jakis pomysł gdzie to wymienic za mniejsze pieniądze ?

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

obicie siedziska kierowcy w Lc 150 welurowe

Post autor: luk4s7 »

U tapicera samochodowego? W Łodzi na przykład jest firma TapCar która robi cuda od aut po samoloty. Poszedłbym od razu w coś bardziej trwałego niż welur na bokach. Chyba wiem o czym mówisz bo u mnie po 3 latach też było widać zużycie choć najbardziej na brzegu fotela kierowcy.

Awatar użytkownika
raymund60
Posty: 79
Rejestracja: 08 mar 2013, 11:04
Auto: TLC 150 prado. R 1200 GS.
Kontakt:

Re: obicie siedziska kierowcy w Lc 150 welurowe

Post autor: raymund60 »

dokładnie brzeg fotela. juz myslałem ze mam niewymiarowy tyłek ale Twój wpis utwierdził mnie ze konstrukcyjnie z fotelem jest cos nie halo. W takim razie szukamy tapicera i działam. natomiast skrobne dzis wieczorem zapytanie do toyota polska z zapytaniem czy oni to swoich klientów mają za debili czy też zwykych wiejskich głupków.

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: obicie siedziska kierowcy w Lc 150 welurowe

Post autor: luk4s7 »

Myślę że to zużycie wynika z wysokości auta i co za tym idzie sposobu wsiadania i wysiadania. Akurat przy moich 188cm wzrostu i raczej długich nogach i tak jest nieźle ale jak ktoś ma np. normalne 170cm to mocno ten rant eksploatuje.
Co do Toyoty to szkoda czasu. Jak to w wielkich firmach części niskorotujące mają wysokie koszty magazynowania i obsługi więc muszą być drogie. To nie filtr kabinowy czy oleju który sów używa przynajmniej 1 w roku per auto.

ODPOWIEDZ