gumowa dywanik podłogi bagażnika

Moderator: luk4s7

Grzegora
Posty: 41
Rejestracja: 05 cze 2011, 21:56
Auto: LC J15
Kontakt:

gumowa dywanik podłogi bagażnika

Post autor: Grzegora »

Cześć

Po ponad 10 latach rozstałem się z 120tką i przesiadłem się do nowej 150tki.

Nowożytna technika robi wrażenie chodz jest też kilka minusów przesiadki między innymi mniejsza widoczność z poziomu kierowcy, takie bynajmniej mam odczucia.

Odczucia odczuciami ale szukam gumowej wkładki na podłogę do bagażnika, miałem takie coś w 120tce i szukam czegoś podobnego do nowego auta.
Jeśli macie sprawdzony produkt proszę o podpowiedz gdzie mogę go nabyć.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: gumowa dywanik podłogi bagażnika

Post autor: luk4s7 »

Na Allegro… najlepsze co sam stosuję w różnych autach to Rezaw-Plast. Miękka guma dobrej jakości, bardzo dobre dopasowanie i nie śmierdzi.

Osobiście w J15 mam „oryginalną” matę którą dostałem razem z autem w salonie. Jest sztywniejsza i rant wzdłuż tylnej krawędzi zamiast leżeć grzecznie to się podnosi. Muszę to nagrzać delikatnie opalarką i ułożyć ale obawiam się żeby nie porobić fal.
Nie jest zła ta mata ale Rezaw lepszy. Widziałem natomiast u znajomego jakiś tańszy produkt też z Allegro i to był dramat… Jak coś takiego można w ogóle produkować?! Twarde jak puszka od konserw, odstaje wszędzie na bokach i śmierdzi okrutnie. Ale 120zł tańsze niż Rezaw. No cóż…

operator
Posty: 31
Rejestracja: 02 gru 2019, 14:17

gumowa dywanik podłogi bagażnika

Post autor: operator »

Mam taką.

https://allegro.pl/oferta/toyota-land-c ... 0941653506


Tyrana od 2 lat. Krawędzie podniesione więc jak coś się wyleje zostanie na macie. Nie śmierdzi. Nie za sztywna, nie za miękka. W sam raz.

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

gumowa dywanik podłogi bagażnika

Post autor: luk4s7 »

operator pisze:Mam taką.
Pozwoliłem sobie wyczyścić Twój link tak aby nie blokowały go AdBlock’i i inne tego typu pożyteczne dodatki.

Miałem do czynienia z tym co pokazujesz i delikatnie mówiąc nie jest to porywająca jakość. Za tę cenę pewnie nic lepszego się nie trafi ale można lepiej za trochę więcej.
Zrobię zdjęcie tego Rezaw’a co to mam u żony w Corolli to będzie widać o co chodzi i dlaczego jest to jednak lepsze.

Tym czasem foty tego co ja mam w LC czyli „oryginał” po 3 latach użytkowania. Dramatu nie ma ale jednak nie jestem super zadowolony. Jeśli ktoś chce to oddam w cenie 50zł i dorzucam 2 piwka. Przesyłka lub odbiór po stronie kupującego (Łódź i okolice). Sam kupię wtedy tego Rezawa.

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

operator
Posty: 31
Rejestracja: 02 gru 2019, 14:17

Re: gumowa dywanik podłogi bagażnika

Post autor: operator »

Racja.
Zapomniałem dodać, że mata jest ok jak za taką cenę.

Awatar użytkownika
luk4s7
Moderator
Posty: 3389
Rejestracja: 15 gru 2013, 23:32
Auto: Kiedyś znowu pewnie LC
Kontakt:

Re: gumowa dywanik podłogi bagażnika

Post autor: luk4s7 »

A tak wyglada Rezaw w Corolli. Foty po nocy robione ale różnicę widać i w takich warunkach oświetleniowych.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Grzegora
Posty: 41
Rejestracja: 05 cze 2011, 21:56
Auto: LC J15
Kontakt:

Re: gumowa dywanik podłogi bagażnika

Post autor: Grzegora »

Dziękuję za podpowiedzi

Guma Rezaw-Plast zamówiona.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ