Szukam Toyoty 4x4

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
duch
Posty: 275
Rejestracja: 22 gru 2009, 20:26
Auto: LAND CRUISER J12 3.0
Kontakt:

Re: Szukam Toyoty 4x4

Post autor: duch »

Marek,nie wygłupiaj sie :mrgreen:
Jesli nie zalezy Ci specjalnie na wyposażeniu to w Katowickim salonie Toyoty na Kolejowej pojawiła sie szara TLC J120 w kremowej skórze ale bez navi w dziale samochody pewne :wink:

Awatar użytkownika
seburaj
Posty: 2541
Rejestracja: 24 kwie 2007, 15:15
Auto: by?o: LJ70, BJ73, HDJ100, KZJ95...
Kontakt:

Re: Szukam Toyoty 4x4

Post autor: seburaj »

consigliero pisze:wcześniej zobaczę niestety nie Toyotę :( http://moto.allegro.pl/item920632321_ni ... _i_wl.html" onclick="window.open(this.href);return false;
PozdrawiaM
nie chce Cie zniechecac, bron boze, ale 3.0 DiT to nie jest najszcześliwsza jednostka napedowa w kwestii awaryjnosci :roll:

Awatar użytkownika
duch
Posty: 275
Rejestracja: 22 gru 2009, 20:26
Auto: LAND CRUISER J12 3.0
Kontakt:

Re: Szukam Toyoty 4x4

Post autor: duch »

seburaj pisze:
consigliero pisze:wcześniej zobaczę niestety nie Toyotę :( http://moto.allegro.pl/item920632321_ni ... _i_wl.html" onclick="window.open(this.href);return false;
PozdrawiaM
nie chce Cie zniechecac, bron boze, ale 3.0 DiT to nie jest najszcześliwsza jednostka napedowa w kwestii awaryjnosci :roll:

Nissan = Renault :mrgreen:

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Szukam Toyoty 4x4

Post autor: consigliero »

duch pisze:Marek,nie wygłupiaj sie :mrgreen:
Jesli nie zalezy Ci specjalnie na wyposażeniu to w Katowickim salonie Toyoty na Kolejowej pojawiła sie szara TLC J120 w kremowej skórze ale bez navi w dziale samochody pewne :wink:
A nie mają takiej bez skóry?
Co do kwestii awaryjności to rozgryzam temat, wiem też że można później wstawić 4,2 . Nie napalam się szczególnie na tego Patrola ale jako że wszystkie swoje auta które były kupione nowe(CRV, Yaris, Corolla ,Rav4, Alhambra) były sprzedawane po okresie 2-4 lat nigdy nie były ciężarówkami , zawsze z kompletem zimówek na felgach , zawsze serwisowane, wyjątkiem była używana 80 z samymi oponami, żadne nie miało przebiegu większego niż 100000 km , Rav po 4 latach miała 45 tys . Każdy z kupujących był zadowolony od tego który kupił Rav dostałem nawet 4 litry bimbru , bo tak był zadowolony po przyjechaniu do mnie, gdzie wszystko co napisałem okazało się prawdą .Jak mi opowiedział w jakim stanie oglądał auta to włosy dęba stawały. Nie stać mnie na kupno nowego auta dla zaspokojenia swojego hobby , ale oczekiwałem że będę traktowany tak jak ja traktuję innych, jak widać nie jest to popularne zjawisko . Pomimo tego że chciałbym się pojawić na jakimś zlocie to nie będę do tego dążył za wszelką cenę. Może i mnie trafi się w końcu jakiś normalny sprzedawca , żeby nie powiedzieć górnolotnie uczciwy.
PozdrawiaM

P

Rafi
Posty: 897
Rejestracja: 17 cze 2009, 15:49
Auto: VZJ90, KDJ120
Kontakt:

Re: Szukam Toyoty 4x4

Post autor: Rafi »

To nie szukaj od "sprzedawców" tylko od właścicieli. Najlepiej pierwszych właścicieli. Będzie drożej, będzie też lepiej.

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Szukam Toyoty 4x4

Post autor: consigliero »

Dotychczas trafiłem samych właścicieli Nissana, próbowałem też u nas na forum ale brak odpowiedzi. Nic nie mogę złego powiedzieć na Renault . Wczoraj zmuszony byłem wrócić ze Słowacji samochodem Renault Thalia swojego teścia, a byłem z psem i córką ,mieliśmy 3 plecaki , 3 pary nart i jeszcze kilka szpejów. Udało się złożyć siedzenie i włożyć narty w bagażniku resztę pies zgarbiony z niechęcią zajął miejsce z tyłu. Auto podjechało na śliską przełęcz na starych zimówkach i z niej zjechało bez strat, bezpiecznie dotarliśmy do domu, gdzie pojechaliśmy zobaczyć to auto http://www.toyota.pewneauto.pl/szczeg.a ... 700#szczeg" onclick="window.open(this.href);return false; , obsługa salonu ok pełna informacja z systemu Toyoty włącznie z informacją na temat dwóch robót blacharskich (wymiana lewych drzwi coś z błotnikiem,druga coś z tylnym zderzakiem, listwy na drzwiach tych lewych lekko się odklejają i klepią przy zamykaniu), stan opon tragiczny , drugi komplet w bagażniku nie powinien być pokazywany tylko wyrzucony na śmietnik. Lekki wyciek przy reduktorze reszta wyglądała ok, lakier był w stanie adekwatnym do ilości kilometrów.Ostatni przegląd w marcu 2009 przy przebiegu 253000 oddany do sprzedaży po wakacjach, tak więc trochę już stoi i czeka na chętnego . Dzisiaj oprócz Nissana podjadę też do tego Staszowa obejrzeć jak wygląda samochód z przebiegiem porównywalnym do tego z Krakowa ale jednak sporo młodszym i z welurową tapicerką. Oczywistym też jest że nie za kwotę podaną w ogłoszeniu.
PozdrawiaM

czaya
Klubowicz
Posty: 563
Rejestracja: 09 wrz 2008, 08:11
Auto: www.ready2go.pl
Kontakt:

Re: Szukam Toyoty 4x4

Post autor: czaya »

Jak byś chciał jednak patrola, to ten jest fajny, pewny i będzie wkrótce na sprzedaż:

Obrazek

szczegóły na pw.

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Szukam Toyoty 4x4

Post autor: consigliero »

Kontakt podjęty , ale kombinuję dalej , co myślicie o takim http://moto.allegro.pl/item916643617_toyota.html" onclick="window.open(this.href);return false;
wersja luna niestety było palone w samochodzie.

PozdrawiaM

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 828
Rejestracja: 10 wrz 2009, 10:18
Auto: KZJ70,NIssan Navara, BMW 520
Kontakt:

Re: Szukam Toyoty 4x4

Post autor: Cobra »

trochę duża cena jak za ten rocznik... jak dla mnie... ale sądzę że da radę coś urwać...... ja bym więcej nie dał niż 75 brutto...

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Szukam Toyoty 4x4

Post autor: consigliero »

Jestem po wizytacji autka z Tarnowa. Na pierwszy rzut oka jest całkiem nieźle , wyjątkiem są zaciemnione szyby łącznie z przodem(czy to można usunąć) , zawieszenie bez pneumatyki , skrzynia 4 biegowa, paskudny grill na froncie trzymający światła z których jedno jest zawilgocone. Tapicerka wygląda na niezniszczoną, nawet przedni fotel mimo wagi właściciela trzyma formę. Jedyna rzecz która jest paskudna to zniszczona kierownica w pozycji za dziesięć druga. Auto jeździ sprawnie nic nie stuka ,jedynie pedał hamulca bierze strasznie nisko w porównaniu do naszego Swifta też z automatem, podobno tak było od początku. Właściciel okopał się na swoich pozycjach cenowych i jest mało skłonny do negocjacji.
Jeszcze jedna ciekawostka http://otomoto.pl/toyota-land-cruiser-3 ... 59973.html" onclick="window.open(this.href);return false; a najciekawsze że po sprawdzeniu VIN przebieg wygląda na prawdopodobny, tylko ta cena.

PozdrawiaM i poszukuję okazji dalej

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Szukam Toyoty 4x4

Post autor: consigliero »

Nie wiem czy istnieje opcja edycji posta , jeżeli tak to nie mogłem jej znaleźć. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego samochodu http://www.toyota.pewneauto.pl/szczeg.a ... 935#szczeg" onclick="window.open(this.href);return false;
Ze swojej strony wiem że nie jest idealne od strony estetycznej , była to testówka dealera, uczestniczyła w conajmniej dwóch lokalnych rajdach , miała jakieś przygody blacharskie podobno związane z hobby szefa(polowania i jazda po lasach między drzewami), przebieg jest realny, fotel kierowcy pęknięty
PozdrawiaM

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Szukam Toyoty 4x4

Post autor: consigliero »

Jak wszystko pójdzie dobrze to w dniu jutrzejszym staniemy się właścicielami Toyoty Land Cruiser 120 w wersji dla ubogich czyli 4runner silnikiem jak w 80 przynajmniej jeżeli chodzi o ilość cylindrów. Pewnym jest że w pierwszych chwilach będziemy zadowoleni i mam nadzieję że taki stan utrzyma się przez trochę dłuższy czas, przynajmniej mamy taką nadzieję. Tym samym uznaję że czas już zakończyć ten długi i męczący, przynajmniej mnie, psychicznie wątek.
PozdrawiaM

Awatar użytkownika
duch
Posty: 275
Rejestracja: 22 gru 2009, 20:26
Auto: LAND CRUISER J12 3.0
Kontakt:

Re: Szukam Toyoty 4x4

Post autor: duch »

Consi,dawaj linka albo wrzuć foty :wink:

consigliero
Klubowicz
Posty: 1889
Rejestracja: 17 sie 2008, 22:14
Auto: 4Runner
Kontakt:

Re: Szukam Toyoty 4x4

Post autor: consigliero »

http://otomoto.pl/toyota-4-runner-4wd-s ... 46034.html" onclick="window.open(this.href);return false;

PozdrawiaM

Awatar użytkownika
duch
Posty: 275
Rejestracja: 22 gru 2009, 20:26
Auto: LAND CRUISER J12 3.0
Kontakt:

Re: Szukam Toyoty 4x4

Post autor: duch »

Link nie chce sie otworzyć :roll:

ODPOWIEDZ