Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Moderator: luk4s7

mati
Posty: 38
Rejestracja: 26 gru 2009, 23:07
Auto: J95
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: mati »

Cobra z tym fordem to masz spoko pomysla ale ja dadalbym do niego jeszcze ten twoj videorejestrator. Jako ze sprzet ma dzialac w reklamie to videorejestrator nada sie swietnie bo zarejestruje zainteresownie........

Awatar użytkownika
Boryś
Posty: 1268
Rejestracja: 31 maja 2007, 22:33
Auto: HZJ 80
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: Boryś »

nie no Cobra - źle odebrałeś moje intencje :) ja się zacząłem martwić że nas opuścisz dla forum forda :)

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 828
Rejestracja: 10 wrz 2009, 10:18
Auto: KZJ70,NIssan Navara, BMW 520
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: Cobra »

hehehe :mrgreen: :mrgreen:

Nie, no Co Ty.... Ale na pewno już trochę poczytałem... :)

Awatar użytkownika
dmuchawiec
Posty: 82
Rejestracja: 22 gru 2008, 20:27
Auto: 93 Hilux Surf KZ-TE
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: dmuchawiec »

4runner z Grodziska
w otomoto juz ze 3-4 miesiące: 3 litry diesel 1994, cena 18700, serwisowany w ASO, bezwypadkowy, skórzana tapicerka na zamówienie, doinwestowany
już kiedyś komentowany,:
Bordową jeździł kierownik salonu Toyoty, sprzedał ją pół roku temu znajomemu co ma autohandel, i teraz ten znajomy ma ją do sprzedania, podobno ma nowe akumlatory, skórę, dobrze doinwestowana z tego co mówił. Ale wolałbym coś młodszego w dobrej kondycji :wink: Mówił że klapa tylna się ciężko otwiera gdy są mrozy, ale to przypadłość 4runnerów-tak powiedział.
śmietnik,
bezwypadkowy - ale wygląda jak po wypadku - bity tył źle spasowana klapa, tylna szyba się wogóle nie otwiera (sprzedający: ojej a w zimie sie otwierała);
serwisowany w ASO - ale silnik naprawiał jakiś mechanik poza serwisem, silnik pracuje równo ale ZLANY olejem,
malowany też gdzieś w lesie ;-) - sprzedający przyciśnięty stwierdził że pewnie malowany ale to nie jego i nie wie,
jedyne co jest ładne to środek ;-)
sprzedający na koniec stwierdził że może coś obniżyć z ceny... ile? 700 złotych :-)
wygląda że autko miało dzwon, naprawione "po taniości" i na sprzedaż ;-)
NIE IDZĆIE TĄ DROGĄ !!

pzdr
dmuch

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: Kames »

o ten runnerek sie przeciera na ogłoszeniach dosc chwile widocznie jest jak kolega pisze :!:

Awatar użytkownika
pioti
Posty: 56
Rejestracja: 29 maja 2009, 10:34
Auto: J95
Kontakt:

Hilux 07

Post autor: pioti »

Cześć i czołem,

Chłopaki, oglądałem w sobotę tego hiluxa: http://www.lukpol.gratka.pl/ogl/11401672.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Auto fajne, poleasingowe, prosta ładna taczka, przydałaby się w firmie i na lajt teren, jak dla amatora ;-) Teraz bliżej mi do hila niż do 95tki...

Byłem sam, bez znawców tematu, ale rzuciło mi się parę spraw (na foto nie widać):
- grucha mostu tylnego i most jakby miejscowo pordzewiały
- jedna tuleja (nie wiem jak to się fachowo nazywa) na której zamocowany jest resor uszczelniona szmatą ;-)
- trochę porysowany, klapa lekko gnieciona, lekko uszkodzone osłony przednie (ale to raczej drobiazgi)
- nadkola tylne blaszane - wewnątrz lakierowane na biało, wygląda na oryginalne malowanie, ale wyglądało to jakby warstwa farby odchodziła, takie jakby hmm, odpryski, odparzenia lakieru (?) - nie zrobiłem zdjęć, nie wiem jak to inaczej opisać...
- żadnych wycieków nie widziałem, na moje amatorskie oko rama oprócz przerysowań ok.

I tu moje pytanie - czy taki stan mostu i nadkoli to normalka czy coś nie tak?

Sinik d4d 120km bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Kultura pracy, dynamika i wyciszenie znacznie lepiej niż w kzt-e (lc95), a w porównaniu do automatu to już rakieta...:-)

No spodobał mi się ten samochodzik. Ktoś z Was hiluxiarzy może pomóc w ocenie auta?

ps. nie wiem czy to dobry dział na ten post, no bo trochę o hiluxie, trochę o zakupach ;-)

pozdr.
pioti

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 828
Rejestracja: 10 wrz 2009, 10:18
Auto: KZJ70,NIssan Navara, BMW 520
Kontakt:

Re: Hilux 07

Post autor: Cobra »

Ogólnie pewnie zaraz których z moderatów przenie ten post tutaj http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f ... &start=165" onclick="window.open(this.href);return false;

Bo tutaj jest miejsce na temat pytań czy ktoś widział, lub coś wie...

Cóż ja moge powiedzieć. Auto ze zdjęć wygląda ładnie. Ta szmata mnie trochę zastanawia. Chciałbym coś takiego zobaczyć na żywo...

A co porównania KZJ -ta 95 to wydaję mi się że LC dużo więcej komfortu daje niż Hill... No chyba że chcesz mieć fakturkę itd.. odliczenie vatu..

Awatar użytkownika
pioti
Posty: 56
Rejestracja: 29 maja 2009, 10:34
Auto: J95
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: pioti »

Cobra,
Wiesz, pełna faktura vat i jednorazowa amortyzacja to ładny prezent od naszych władz... Trzeba korzystać dopóki tego nie zmienią.
Ja w sumie byłem zdecydowany na lc95, ale ciężarówek jest jak na lekarstwo... A szkoda, bo to kupa kasy zostaje w kieszeni :?

pozdr.
pioti

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 828
Rejestracja: 10 wrz 2009, 10:18
Auto: KZJ70,NIssan Navara, BMW 520
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: Cobra »

wiesz, ja miałem takie szczęście że znalazłem właśnie taką igiełkę :) opis znajdziesz w moja toyota LC 95 by Cobra czy jakoś tak... :)

Ale długa nie stała na sprzedaż. W środę wystawione ogłoszenie w piątek pojechałem i kupiłem :D

Awatar użytkownika
nieludzki
Klubowicz
Posty: 560
Rejestracja: 05 gru 2009, 02:11
Auto: HDJ 80 4,2 TD '93; Hilux 2,4 TD '98
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: nieludzki »

pioti pisze:Cobra,
Wiesz, pełna faktura vat i jednorazowa amortyzacja to ładny prezent od naszych władz... Trzeba korzystać dopóki tego nie zmienią.
Ja w sumie byłem zdecydowany na lc95, ale ciężarówek jest jak na lekarstwo... A szkoda, bo to kupa kasy zostaje w kieszeni :?

pozdr.
pioti

jedyny mankament tego "prezentu" to automatyczna kontrola z Urzędu Skarbowego... ale jeśli księgowość w firmie prowadzona jest lege artis to nie ma się czego obawiać... 8) no chyba że urzędnik po swojemu zinterpretuje sobie przepisy...

azja
Posty: 26
Rejestracja: 26 sty 2010, 15:00
Auto: ...
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: azja »

Czy ktoś może oglądał lub wie cokolwiek na temat tego egzemplarza?

Może już coś wcześniej było pisane na temat tego samochodu, ale nie mam takiej możliwości teraz szukać, bo obecnie przebywam w Bieszczadach przy Ukraińskiej granicy, a żeby złapać zasięg muszę tu wyjść na największy szczyt(bo tam gdzie przebywam to dziura maaaaxa ), a teraz o tej porze to już ciemno, zimno, ale przynajmniej czołówka na głowie ogrzewa mi trochę dłonie :D

http://moto.allegro.pl/item937725968_to ... 4_24v.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Na początku miałem kupić 3d, ale sytuacja się trochę zmieniła i potrzebuję 5d.

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 828
Rejestracja: 10 wrz 2009, 10:18
Auto: KZJ70,NIssan Navara, BMW 520
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: Cobra »

Nie widziałem wcześniej tego samochodu w necie... Daleko z Krakowa Nie masz...

Po zdjęciach widać że zadbany. Ale trzeba by auto zobaczyć na żywo. Czujnik lakieru, podnośnik itd..

Awatar użytkownika
oskar
Posty: 437
Rejestracja: 06 lut 2010, 16:33
Auto: KDJ95'02
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: oskar »

Mam pytanko czy ktoś widział może tą J95?
http://moto.allegro.pl/item938159785_to ... 0_rok.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Silniczek też jest tym ku któremu się skłaniam, a i wygląda nie najgorzej. Niestety nie ma zdjęć wnętrza.
Tutaj mam jeszcze jedną, którą kiedyś wrzucałem, ale widzę że po chwili nieobecności wróciła na otomoto.pl:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11402391" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 828
Rejestracja: 10 wrz 2009, 10:18
Auto: KZJ70,NIssan Navara, BMW 520
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: Cobra »

oskar pisze:Mam pytanko czy ktoś widział może tą J95?
http://moto.allegro.pl/item938159785_to ... 0_rok.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Silniczek też jest tym ku któremu się skłaniam, a i wygląda nie najgorzej. Niestety nie ma zdjęć wnętrza.
Tutaj mam jeszcze jedną, którą kiedyś wrzucałem, ale widzę że po chwili nieobecności wróciła na otomoto.pl:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11402391" onclick="window.open(this.href);return false;
\

Jeden i drugi widzę od początku grudnia w ogłoszeniach... ale więcej nic nie mogę powiedzieć...

mati
Posty: 38
Rejestracja: 26 gru 2009, 23:07
Auto: J95
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: mati »

oskar pisze:Mam pytanko czy ktoś widział może tą J95?
http://moto.allegro.pl/item938159785_to ... 0_rok.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Silniczek też jest tym ku któremu się skłaniam, a i wygląda nie najgorzej. Niestety nie ma zdjęć wnętrza.
Tutaj mam jeszcze jedną, którą kiedyś wrzucałem, ale widzę że po chwili nieobecności wróciła na otomoto.pl:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11402391" onclick="window.open(this.href);return false;
Oskar powinieneś przejrzeć wszystkie posty, są tam opisy oglądanych przez nas aut wraz z oceną ich stanu. Tak się składa że pytasz o samochód który został opisany ciut wyżej …..

ODPOWIEDZ