Opinie LC J90 3.4 V6

Moderator: luk4s7

vulnerarius
Posty: 3
Rejestracja: 08 kwie 2023, 11:44

Opinie LC J90 3.4 V6

Post autor: vulnerarius »

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość ;)
Mam na oku Land Cruisera J90 3.4 V6 z 1998 roku oferowanego przez komis KURUMA ze Starachowic. Niestety ogłoszenie z OTOMOTO zostało już zdjęte. Byłem już na jazdach autem, byłem też w serwisie który sprawdził stan techniczny pojazdu. Na plusy - ultra zdrowa rama, zdrowa buda. Natomiast auto pracuje nierówno jak się rozgrzeje. Mechanicy z serwisu Alcar w Kielcach nie są w stanie stwierdzić czemu tak jest, bez pracy nad silnikiem. Auto jest drogie i przez tego benzyniaka dość rzadkie, a ja nie chcę wtopić kasy. Czy ma ktoś z Was jakieś doświadczenia z tymi silnikami i czy spotkał się z przerywaniem i nierówną pracą tej jednostki napędowej? Dodam, że auto nie było nigdy na LPG.

Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam :)

vulnerarius
Posty: 3
Rejestracja: 08 kwie 2023, 11:44

Re: Opinie LC J90 3.4 V6

Post autor: vulnerarius »

Znalazłem ją w starym ogłoszeniu z Giełdy Klasyków: https://www.gieldaklasykow.pl/toyota-la ... rachowice/

Awatar użytkownika
szulbor
Posty: 392
Rejestracja: 25 sty 2014, 20:29
Auto: Toyota 4runner 3rd 5VZ-FE 3.4ccm Supercharged
Kontakt:

Re: Opinie LC J90 3.4 V6

Post autor: szulbor »

Ten silnik mam na myśli 3.4 to mocna strona tego samochodu, co to znaczy nierówno jak się rozgrzeję, mowisz o wolnych obrotach czy podc,as jazdy. Ciezko wywróżyć co to moze byc. Na pewno sprawdzilbym kompresje, jak będzie ok to rokuje choć jak pisałem wróżbita nie jestem. Najlepiej zrobisz jak wstawisz gdzies auto na przeglad przedzakupowy to sie sytuacja rozjasni. Piszesz ze jest drogi. Pewnie jak wszystko dzisiaj, pytanie czy jesteś świadomy modelu jego bolączek fabrycznych. Jak nie to poczytaj.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka


vulnerarius
Posty: 3
Rejestracja: 08 kwie 2023, 11:44

Re: Opinie LC J90 3.4 V6

Post autor: vulnerarius »

Pracuje nierówno na wolnych obrotach, ale nie wywala na desce kontrolka Check Engine.

ODPOWIEDZ