[i] Ktoś Żnina to auto??

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Samaeli
Posty: 110
Rejestracja: 29 paź 2012, 22:11
Auto: TLC 100 4.2TD MANUAL 98R
Kontakt:

[i] Ktoś Żnina to auto??

Post autor: Samaeli »

Hej. Znacie moze auto z ogłoszenia gdyż za duzo info nie jest podane http://olx.pl/oferta/sprzedam-samochod- ... ca2c4d4b5e" onclick="window.open(this.href);return false; :)

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: [i] Ktoś Żnina to auto??

Post autor: kylon »

Znali
Samochód mojego kolegi i jednego z pierwszych klintów. Było zrobione super i doinwestowane. Zadbane i sprawne. Jest w naszych realizacjach jeszcze w starym kolorze ( ciemny zielony metalik). Przewrócił go na Żelaznej ale delikatnie. Niezauważył pieńka w trawie i podczas ruszenia się za bardzo majtnął. Wyremontowany silnik na oryginałach - bardzo porządnie. Paweł go sprzedał bo kupił HZJ105. Nowy klient strzelił dacha. Olej dostał się do cylindrów i zapalił. Samochód dostał kilka tysięcy obrotów i tłoki wtopiły się w cylindry. Poszedł inny silnik od 4 Runnera. Samochód kupił potem kolejny człek i wtedy pociął go i popsikał speedlinerem. Od tamtej pory nic nie wiem czyli od jakiś 4-5 lat.

Ale to nie jest też miejsce na takie pytania więc niech moderatorzy to przestawią.

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: [i] Ktoś Żnina to auto??

Post autor: Kwiatec »

Cobra wraca.... :mrgreen:
sprawdź stan dogaduj cene i kupuj. ale to była fura. pierwsza cena sprzedaży była za 120 000zł zrobienie kosztowało pewnie z 200 tysi :mrgreen:
a tak marnie skończyła :mrgreen:

pablo200
Posty: 495
Rejestracja: 27 kwie 2009, 19:22
Auto: B6 4M
KZJ 95
Kontakt:

Re: [i] Ktoś Żnina to auto??

Post autor: pablo200 »

Polecam wątek:
http://tlc.org.pl/forum/viewtopic.php?f=35&t=2996" onclick="window.open(this.href);return false;
Jak I inne posty użytkownika.

Awatar użytkownika
Samaeli
Posty: 110
Rejestracja: 29 paź 2012, 22:11
Auto: TLC 100 4.2TD MANUAL 98R
Kontakt:

Re: [i] Ktoś Żnina to auto??

Post autor: Samaeli »

Hmm na Zmotce poznałem Patryka Nowaka który jest tutaj na forum. Nie chciał bym na marne jechać do Warszawy no chyba ze udało by mi się wpaść do Wypraw w końcu :D się pokazać. Czy był by może ktoś skłonny za broo lub jakąś kwotę oblukać auto?? Czy zostało coś z tego co było tam wstawione??

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4385
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: [i] Ktoś Żnina to auto??

Post autor: Kwiatec »

Tak Patryk to jest mistrz 70. zna się jak mało kto :wink: . jak powie że dobra to dobra pod warunkiem, że ci jej wcześniej nie rozłoży na części :mrgreen:
a poważnie to wybierz się do wypraw i sprawdź miedzy innymi soboe tam to auto

Awatar użytkownika
Samaeli
Posty: 110
Rejestracja: 29 paź 2012, 22:11
Auto: TLC 100 4.2TD MANUAL 98R
Kontakt:

Re: [i] Ktoś Żnina to auto??

Post autor: Samaeli »

To prawda. No nic jutro czeka mnie jazda 370 km z Wejherowa. Ale dziękuje Wam :) dam znac.

Awatar użytkownika
Samaeli
Posty: 110
Rejestracja: 29 paź 2012, 22:11
Auto: TLC 100 4.2TD MANUAL 98R
Kontakt:

Re: [i] Ktoś Żnina to auto??

Post autor: Samaeli »

Już jest MOJAAAAA . Proszę moda o zamkniecie tematu :D

Zablokowany