Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Moderator: luk4s7

porajdowani
Posty: 13
Rejestracja: 16 wrz 2011, 14:57
Auto: LJ73
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: porajdowani »

gesio pisze:a co to za tuning na ścianie grodziowej?
Może maszynownia umiera i wyciszone żeby jej płaczu nie było słychać :mrgreen:

A tak poważnie to nikt nie oglądał tej Toyki?

azja
Posty: 26
Rejestracja: 26 sty 2010, 15:00
Auto: ...
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: azja »

Pewnie nie jedna osoba zna warsztat Toyoty i Lexusa na ul. Jutrzenki 81 Warszawie.
Tam właśnie stoi 4Runner,może ktoś ma po drodze np. jadąc do pracy i mógłby zerknąć na nią?
Lub może ktoś już oglądał ją? I może się wypowiedzieć :D

http://otomoto.pl/toyota-4-runner-C27627335.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Basaj
Posty: 44
Rejestracja: 20 sie 2010, 11:31
Auto: Hilunio 3,0 automat
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: Basaj »

Dzwoń do Rafała - opowie wszystko co wie na temat tego auta. Na pierwszy rzut oka - potężnej rdzy nie ma, w normie jak na 23 latka:), blacharnia z przodu była robiona ale nie po dzwonie, najwyżej stłuczka. Mechanicznie ponoć ok.

Pabur
Posty: 41
Rejestracja: 17 sie 2012, 19:06
Auto: Szukam KZJ95 lub HJ61, HDJ80...
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: Pabur »

Jakby ktoś miał trochę gotówki wolnej (cena netto :)) to tu 200 ładna, można się potaplać w błocie a i na wyjazd dobry bo bak 350 litrów:

http://www.rajdy4x4.pl/index.php/ida/3/ ... &pSt=1&p=3" onclick="window.open(this.href);return false;

Emu
Posty: 644
Rejestracja: 16 paź 2008, 23:18

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: Emu »

tego wraka ktos ogladal ?
http://allegro.pl/toyota-land-cruiser-h ... 58849.html" onclick="window.open(this.href);return false;
jak wyglada podwozie/mosty ?


Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: Addams »

Emu pisze:tego wraka ktos ogladal ?
http://allegro.pl/toyota-land-cruiser-h ... 58849.html" onclick="window.open(this.href);return false;
jak wyglada podwozie/mosty ?
Oglądałem, rama z przodu podgięta razem z resorem, wyciągarka grzechotnik wjechała pod maskę, uszkodziła pompę wody, o ile pamietam silnik zerwał się z poduszek, nie wykluczone że wał dostał solidnego gonga, w każdym razie nawet nie da się zakręcić. Mosty- są :wink:
Buda pogięta cały prawy górny rant, jakby pod coś wjeciał. Ale do uratowania, bez jakiejś wielkiej rdzy. W środku zapuszczony, to było jakieś pogotowie techniczne czy cuś

Awatar użytkownika
seburaj
Posty: 2541
Rejestracja: 24 kwie 2007, 15:15
Auto: by?o: LJ70, BJ73, HDJ100, KZJ95...
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: seburaj »

Gibson74 pisze:
Znajdz 5 szczegółów ..... :)
ale progi ma inne
no i szyby nieprzyciemnione :mrgreen:

Awatar użytkownika
seburaj
Posty: 2541
Rejestracja: 24 kwie 2007, 15:15
Auto: by?o: LJ70, BJ73, HDJ100, KZJ95...
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: seburaj »

Addams pisze: Oglądałem, rama z przodu podgięta razem z resorem, wyciągarka grzechotnik wjechała pod maskę, uszkodziła pompę wody, o ile pamietam silnik zerwał się z poduszek, nie wykluczone że wał dostał solidnego gonga,
no to bardzo mozliwe, ze prze wał/reduktor poszło na tylny most - i z pochwy (pardon) zrobił sie banan... dość typowe przy centralnych uderzeniach w silnik :roll:

górol
Klubowicz
Posty: 1095
Rejestracja: 06 maja 2011, 10:05
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: górol »

Brak wciągarki,przetarty przedni zderzak i alusy inne,ale cena wyższa. :shock:

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: Addams »

seburaj pisze:
Addams pisze: Oglądałem, rama z przodu podgięta razem z resorem, wyciągarka grzechotnik wjechała pod maskę, uszkodziła pompę wody, o ile pamietam silnik zerwał się z poduszek, nie wykluczone że wał dostał solidnego gonga,
no to bardzo mozliwe, ze prze wał/reduktor poszło na tylny most - i z pochwy (pardon) zrobił sie banan... dość typowe przy centralnych uderzeniach w silnik :roll:
nie wykluczone, że jest jak piszesz. Wydaje mi się, że to auto to tylko buda, jak ktoś ma pognitą to tą można robić.

gajdus
Posty: 19
Rejestracja: 24 sty 2013, 23:16
Auto: KDJ120
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: gajdus »

http://allegro.pl/toyota-land-cruiser-3 ... 90732.html" onclick="window.open(this.href);return false;
ktoś zna? jakieś ciekawe info... w sumie jestem zielony w temacie i nie wiem czy to co tam niby jest wypisane jako wymienione tudzież dołożone jest warte uwagi. Czy może świadczy o tym, że lepiej omijać to auto z daleka.
Będę wdzięczny za szczere info.
Pozdrawiam

Rafi
Posty: 897
Rejestracja: 17 cze 2009, 15:49
Auto: VZJ90, KDJ120
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: Rafi »

Wygląda obiecująco, jak szukasz tego czego szukasz ;) to chyba jest warta obejrzenia. Takich rzeczy jak Websto, cały IRONMAN czy zmienione wtryski na nowe większość osób nie docenia, póki sama nie musi po za kupie tego zrobić... Oczywiście jeśli to zostało wszystko naprawdę zrobione ;)

adrozd
Posty: 20
Rejestracja: 22 paź 2010, 08:45
Auto: KZJ95
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: adrozd »

Widziałem tą Toyotę miesiąc temu w Murzasichlu. Zwróciłem na nią uwagę, bo znajomy też szuka takiego samochodu. Gość przyjechał z rodzinką na narty ... Prezentowała się nieźle, widać, że zadbana i na chodzie. Rudej też nie było widać. Zerknąłem także pod spód- na pierwszy rzut oka żadnych wycieków. Mechanicznie nie miałem okazji dokładnie sprawdzić.

SzukamLC120
Posty: 3
Rejestracja: 28 paź 2012, 20:13
Auto: Toyota
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: SzukamLC120 »

Panowie - sprowadzane z Belgii -podobno 3 lata w Polsce - może ktoś oglądał - zna? Z góry dziękuję za info.

pozdrawiam

http://otomoto.pl/toyota-land-cruiser-t ... 91305.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ