Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Moderator: luk4s7

jezus
Posty: 1818
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: jezus »

Zaparka pisze:Prawie 50.000km co rok, niesamowite.
Ale prawdziwe i baardzo realne...wystarczy że auto do pracy...kilka lat i pół bańki km-ów na stanie... 8)

znam gościa co do swojej firmy...sporej firmy....codziennie około 60 km w jedna stronę pycił..patrolem Y61...i tak ze trzy lata...az sprzedał grata.... :mrgreen: ...ale chyba firme tyz....

Awatar użytkownika
Kwieczor
Klubowicz
Posty: 1561
Rejestracja: 05 gru 2009, 23:57
Auto: Hilux 2,5 D4D 2008
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: Kwieczor »

jezus pisze:
Zaparka pisze:Prawie 50.000km co rok, niesamowite.
Ale prawdziwe i baardzo realne...wystarczy że auto do pracy...kilka lat i pół bańki km-ów na stanie... 8)

znam gościa co do swojej firmy...sporej firmy....codziennie około 60 km w jedna stronę pycił..patrolem Y61...i tak ze trzy lata...az sprzedał grata.... :mrgreen: ...ale chyba firme tyz....
Spokojnie - ja hilem w pierwszym roku zrobiłem 40 kkm bez wojaży
teraz z ekonomii pomykam fiorino - co najmniej 120 km dziennie prze 5 dni we tygodniu + ekstrasy
Jak REP ravką zrobiłem 150 tys w niecałe 2 lata, więc to nie żaden kosmos

Zaparka
Posty: 270
Rejestracja: 04 cze 2012, 19:17
Auto: Toyota Sienna
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: Zaparka »

Ja tez robilem prawie 50.000km z towarem, ale nie wygodniej w lecie i szybczej jezdzić plaskaczem, ja dla tego sprzedalem Pajero, bo 600km jechalem 12godz. i osobowym 10 i z wyprzedzaniem latwiej.
Ale o gustach nie ma co dyskutowac, piekny samochod jak na takowy przebieg.

Pabur
Posty: 41
Rejestracja: 17 sie 2012, 19:06
Auto: Szukam KZJ95 lub HJ61, HDJ80...
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: Pabur »

http://otomoto.pl/toyota-land-cruiser-h ... 91857.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Zna ktoś tą 80-kę lub coś więcej wie o niej ?

Awatar użytkownika
sebaok
Posty: 72
Rejestracja: 11 paź 2011, 17:30
Auto: Hilux '02 2.5
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: sebaok »

Ursus pisze:cześć,
czy ktoś z was oglądał tego Hiluxa z linku poniżej i może coś o nim powiedzieć?
http://otomoto.pl/toyota-hilux-2-5-d4d- ... 08668.html" onclick="window.open(this.href);return false;
zgadza sie, stoi na alle juz baaardzo długo, cena co jakiś czas w doł. Jeśli mnie pamięć nie myli to zaczynał od 36 tyś

Zaparka
Posty: 270
Rejestracja: 04 cze 2012, 19:17
Auto: Toyota Sienna
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: Zaparka »

W Bialej Podlaskiej jest 4 Runner z 2000r., benzyna, automat i nie drogi
http://otomoto.pl/toyota-4-runner-C27132193.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
nestor
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2012, 11:59
Auto: VZJ90
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: nestor »

Witam.
Kolega zaraził się off-roadem i znalazł http://moto.allegro.pl/toyota-land-crus ... 93781.html" onclick="window.open(this.href);return false; - znacie może to autko?

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18053
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: kylon »

He he czego to ludzie nie wypisują aby sprzedać auto. Auto kiedyś u nas serwisowane przez poprzedniego właściciela. Poprzedni właściciel miał faktycznie chopla na punkcie auta i robił to co trzeba było ale np ostatnio robione nie chińskie zawieszenie ma ze 3 lata i było robione jeszcze wcześniej. Chyba, że coś zmienił bo narzekał że za twarde. Z resztą widać że przód wyżej stoi bo zawiecha dostosowana do zderzaka stalowego i wyciągarki.
- rama była malowana ale nie piaskowana. była czysta
- ciekł uszczelniacz między skrzynią i silnikiem
- jest sporo do stargowania. Uwierz mi 8) Auto długo już jest sprzedawane. Stoi chyba z pół roku w komisie :wink:

Zaparka
Posty: 270
Rejestracja: 04 cze 2012, 19:17
Auto: Toyota Sienna
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: Zaparka »

Wzorowo przygotowane do sprzedazy,
wypucowane ale silnika i wnetrza niepokazal.

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18053
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: kylon »

Autko znam więc było bardzo zadbane ale faktycznie komis troszkę poleciał z opisem i lustrem. Jak będziesz zainteresowany to dam Ci telefon do poprzedniego właściciela.

Awatar użytkownika
namlooc
Posty: 480
Rejestracja: 29 maja 2011, 12:59
Auto: rav4 3sfe, 4runner 3vze
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: namlooc »

Kolejny 3L na alledrogo. Wczesniej byl 4runner teraz LJ78:
Obrazek
...tylko pytanie moje czy to sie nadaje na wymarzona wyprawowke ?

Awatar użytkownika
Addams
Klubowicz
Posty: 3856
Rejestracja: 19 lis 2009, 17:35
Auto: FJ40, BJ45
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: Addams »

Nadaje się doskonale- MariuszS niedawno wrócił takim z serca Azji

MaxLux
Klubowicz
Posty: 2890
Rejestracja: 05 kwie 2007, 11:01
Auto: GRJ120
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: MaxLux »

prawdopodobnie z tego samego zrodla (Litwa zaklad energetyczny) co Mariuszowa, tyle ze Mariusz dal cos ponizej 20k

Awatar użytkownika
MariuszS
Klubowicz
Posty: 1494
Rejestracja: 27 lip 2007, 10:56
Auto: LJ-79 na do?ywocie
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: MariuszS »

MaxLux pisze:prawdopodobnie z tego samego zrodla (Litwa zaklad energetyczny) co Mariuszowa, tyle ze Mariusz dal cos ponizej 20k

"dychy" Ci się pomyliły - było "coś poniżej" 30k :mrgreen:
Faktycznie, wygląda na tą samą serię (kolor, charakterystyczny dokładany obrotomierz, a nr VIN różni się od mojego tylko o 14 szt. itp). Jednak, wyprzedaż tamtej floty odbyła w 2009r, więc trzy lata u kogoś pojeździła, nabawiając się przy tym większych opon, wyciągarki, snorkela, gumowych poszerzeń błotników i... pedalskiego bulbara :mrgreen:
Jeśli to auto z tej samej serii, to nie jest, jak pisze sprzedający "wersja na Emiraty Arabskie" tylko właśnie wersja "Cold Spec" (2 aku, mocniejszy alternator i rozrusznik, oraz podgrzewany filtr paliwa). :D
namlooc pisze:...czy to sie nadaje na wymarzona wyprawowke ?

Bardzo się nadaje!
Jedynie trzeba mieć świadomość, że to proste auto jest, więc komfort i moc nie powala ;-)
Ale za to, objechałem bezawaryjnie 15 tys km po Azji, wróciłem, wymieniłem olej, i mogę jechać z powrotem do Azji :-)
M4S_10772#.jpg

azja
Posty: 26
Rejestracja: 26 sty 2010, 15:00
Auto: ...
Kontakt:

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: azja »

Witam wszystkich po trzyletniej przerwie. Przede wszystkim na początku chciałbym pozdrowić forumowiacza
SPEEDY z Krakowa z białego VZJ95
Będę szczery: 3 lata temu szukałem pierwszego mojego samochodu terenowego, najbardziej byłem za Toyotą , ale trafił się Jeep Cherokee 99r z silnikiem diesla VM 2,5td, auto było bardzo zadbane i za wiele nie miałem z nim problemu przez ten czas użytkowania, ale miało kilka mankamentów (np.dużo tracą na wartości, słabo grzeją w zimie itd.) jak to amerykańce i ten włoski silnik diesla :oops: . Sprzedałem go tydzień temu uff :-)
Przez te trzy lata nabrałem już trochę ogłady :lol: w świecie terenowych samochodów.
Celowałbym najchętniej 4Runner 3,4l lub Land Cruiser VZJ95 3,4l roczniki 1996-2001 najchętniej w manualu.
Znalazłem 2 takie ogłoszenia przypadkowo

http://dealer.mobile.eu/AUTOHANDELEUROCAR#des_162233575" onclick="window.open(this.href);return false;
może ktoś go oglądał lub mieszka w pobliżu tego komisu? Z tego co widzę to nie ma chyba napędu 4x4.

A to stoi w Rzeszowie facet ma go od nowości, kupił go w salonie. Przebieg 340tyś km ponoć bez zastrzeżeń sekwencja od 2010r cena 25900.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ