Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: Kames »

Kwiatec pisze:nie ma dla mnie większego śmiecia jak ktoś w dzisiejszych czasach obszywa poduszkę powietrzną. samo pytanie o taki pojazd zastanawia mnie czy pytający ma wszystko w porządku z głową. tymbardziej w czasach gdy wybór tych modeli jest niemały :evil: :twisted:
Kwiatek ,wiesz czemu jest obszyta nie :!: bo poduchy nie ma :mrgreen: i jest zamaskowane pękniecie , na to cięka gąbeczka potem skórka i mozna jeszcze wypalic logo tojki , kupe ludzi się nabiera smutne ,ale prawdziwe

Awatar użytkownika
Javo
Posty: 38
Rejestracja: 28 maja 2008, 23:38
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: Javo »

kames76 pisze:
Kwiatec pisze:nie ma dla mnie większego śmiecia jak ktoś w dzisiejszych czasach obszywa poduszkę powietrzną. samo pytanie o taki pojazd zastanawia mnie czy pytający ma wszystko w porządku z głową. tymbardziej w czasach gdy wybór tych modeli jest niemały :evil: :twisted:
Kwiatek ,wiesz czemu jest obszyta nie :!: bo poduchy nie ma :mrgreen: i jest zamaskowane pękniecie , na to cięka gąbeczka potem skórka i mozna jeszcze wypalic logo tojki , kupe ludzi się nabiera smutne ,ale prawdziwe
Kiera juz jest inna - Obrazek

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: Kames »

ale te koła :!: nie wiem ile to wytrzyma ale 35" dla mnie na niezalezny zawias troszke duzo
-cena spadła bardzo mocno ,tu pytanie dlaczego
-no i to zdanie jest nalepsze
Toyota podciągnie się na prawie pionowej ściane - jest potwornie silna...Napęd 4*4 rozdzielny.

Awatar użytkownika
Javo
Posty: 38
Rejestracja: 28 maja 2008, 23:38
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: Javo »

kames76 pisze:ale te koła :!: nie wiem ile to wytrzyma ale 35" dla mnie na niezalezny zawias troszke duzo
-cena spadła bardzo mocno ,tu pytanie dlaczego
-no i to zdanie jest nalepsze
Toyota podciągnie się na prawie pionowej ściane - jest potwornie silna...Napęd 4*4 rozdzielny.
Cena jest caly czas taka sama, okolo 30 000

Kola sa 33" - gadalem z gosciem i mowil ze zle napisal w ogloszeniu. Ale co by nie bylo, to sa spore.
A propos sciany to opowiadal jak poprzedni sprzedajacy mu chcial zaprezentowac ze jest w stanie podjechac.

Obecny sprzedajacy powiedzial ze mozna mu dac duze felgi, z niskoprofilowymi oponami, i ze wtedy bedzie wygladal jeszcze lepiej... Z dalszej rozmowy wywnioskowalem ze gosc nie jest za bardzo kumaty z jazda w terenie.

Podsumowujac widze ze chyba nikt jej z bliska nie ogladal, takze bedzie sie trzeba wybrac w weekend obadac co i jak.

Awatar użytkownika
Kwiatec
Klubowicz
Posty: 4389
Rejestracja: 15 gru 2008, 10:49
Auto: TOYOTA Hilux
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: Kwiatec »

no tylko na tym zdjęciu to jest nadal kiera obszyta :mrgreen:

Łukasz
Posty: 54
Rejestracja: 11 sty 2010, 10:48
Auto: LC120, D4D, 173 KM

Re: Krajowe ogloszenia

Post autor: Łukasz »

600volt pisze:Witam!
Jestem w trakcie poszukiwania J95 i przegladajac ogloszenia takie auta zwrocily moja uwage.
http://moto.allegro.pl/item1081182854_t ... _reje.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://moto.allegro.pl/item1085830028_t ... ersja.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13775611" onclick="window.open(this.href);return false;
Czy ktos z forumowiczow zna, widzial/ogladal, slyszal moze cos na temat ktoregos z tych aut, ktores jest godne polecenia badz ewentualnie odradzenia?

W zasadzie jestem zdecydowany na D4D i tu pytanie. Czy auto podane w pierwszej aukcji ma taki silnik? Teoretycznie moc wskazywalaby na to (163km) ale w ogloszeniu sprzedajacy napisal 3.0D

Z gory dzieki za wszelkie rady, uwagi i odpowiedzi.
Pozdro
600
Pierwszą propozycję sobie odpuść, samochód wygląda bardzo ładnie bo ma cały spolerowany lakier-dosyć nieudolnie bo są widoczne hologramy, kierownica jest dopiero co obszyta skórą(odcina się wyrażnie od środka), skóra na fotelach też jest odświeżona pastą koloryzującą, zresztą nie jestem pewien czy wersja na 50-lecie prosukcji Land Cruisera a z taką tu mamy do czynienia była dostępna w Niemczech, natomiast powiem, że bardzo częśto widziałem te emblematy na Wyspach i Australii. Moim zdaniem nie jest to wersja 160-kilku konna, zawsze kojarzyłem mocniejszą wersję ze znaczkiem D4D przy kierunkowskazach na błotnikach (powinni się wypowiedzieć forumowi eksperci) Zresztą nie mogę doszukać się w nim przebiegu.

Moim zdaniem najrozsądniejsza jest 3 propozycja, a jeżeli chcesz mieć spokój i wszystko udokumentowane zajrzyj tutaj http://www.toyota.pewneauto.pl/rezultat ... &sort_wg=1" onclick="window.open(this.href);return false; co prawda ceny będą nieco wyższe ale będziesz miał dużo większą pewność co kupujesz. Jesteś z Warszawy także podjedź do Toyoty Włochy, widzę,że mają tam taki egzemplarz i wypytaj się dokładnie co i jak.

Łukasz

Awatar użytkownika
Kames
Posty: 2076
Rejestracja: 17 wrz 2009, 18:06
Auto: Prawdziwe ?elazo
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: Kames »

Javo pisze:
kames76 pisze:ale te koła :!: nie wiem ile to wytrzyma ale 35" dla mnie na niezalezny zawias troszke duzo
-cena spadła bardzo mocno ,tu pytanie dlaczego
-no i to zdanie jest nalepsze
Toyota podciągnie się na prawie pionowej ściane - jest potwornie silna...Napęd 4*4 rozdzielny.
Cena jest caly czas taka sama, okolo 30 000

Kola sa 33" - gadalem z gosciem i mowil ze zle napisal w ogloszeniu. Ale co by nie bylo, to sa spore.
A propos sciany to opowiadal jak poprzedni sprzedajacy mu chcial zaprezentowac ze jest w stanie podjechac.

Obecny sprzedajacy powiedzial ze mozna mu dac duze felgi, z niskoprofilowymi oponami, i ze wtedy bedzie wygladal jeszcze lepiej... Z dalszej rozmowy wywnioskowalem ze gosc nie jest za bardzo kumaty z jazda w terenie.

Podsumowujac widze ze chyba nikt jej z bliska nie ogladal, takze bedzie sie trzeba wybrac w weekend obadac co i jak.
tylko :!: czasmi tak jest ze ludziskom cos sie nie podoba ,nikt nie ogląda ,a fura warta ceny -tak kupuiłem bj71 stała na aledrogo pół roku nikt sie nie interesował, pojechali zakupili i są mega zadowoleni :wink:

maras
Posty: 234
Rejestracja: 23 cze 2010, 11:28
Auto: kiedyś KDJ 95 vel Krowa :)
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: maras »

A kojarzy może ktoś te samochody:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11599358
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12117486
:?:
Każdy ma wady ;) W pierwszym chromy a w drugim homologacja na ciężarowe i brak informacji, czy jako 4 miejscowy, czy 5.

Awatar użytkownika
nieludzki
Klubowicz
Posty: 560
Rejestracja: 05 gru 2009, 02:11
Auto: HDJ 80 4,2 TD '93; Hilux 2,4 TD '98
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: nieludzki »

jak dla mnie troszku za dużo się cenią... zanim kupiłem swoja 80-tke rozglądałem się za długimi 90-mi... byłem już prawie w drodze po podobną rocznikowo w skórze z przebiegiem ok. 200 tys. z Zakopca cena wyjściowa 38tys...

ale dla każdego słowo "okazja" znaczy co innego ...

Tuco
Komisja Rewizyjna
Posty: 2165
Rejestracja: 18 gru 2008, 22:22
Auto: kdj95
Kontakt:

Re: Krajowe ogloszenia

Post autor: Tuco »

Łukasz pisze:Moim zdaniem nie jest to wersja 160-kilku konna, zawsze kojarzyłem mocniejszą wersję ze znaczkiem D4D przy kierunkowskazach na błotnikach
Nie koniecznie. Częśc samochodów z 2001 roku nie miała znaczka.

Awatar użytkownika
Michalkrk
Posty: 375
Rejestracja: 18 lut 2009, 19:55
Auto: byla kdj90
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: Michalkrk »

moja jest z 2001 kdj90 D4D sprowadzona z wloch ,i nie ma znaczka d4d na blotnikach ,blotniki nie byly malowane klepane itp ,sprawdzone

maras
Posty: 234
Rejestracja: 23 cze 2010, 11:28
Auto: kiedyś KDJ 95 vel Krowa :)
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: maras »

Kojarzy może ktoś to auto:

link :?: Bullbar do zdjęcia, ale reszta wygląda w miarę ok.

Awatar użytkownika
seburaj
Posty: 2541
Rejestracja: 24 kwie 2007, 15:15
Auto: by?o: LJ70, BJ73, HDJ100, KZJ95...
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: seburaj »

tradycyjnie nie wierzę w przebieg :mrgreen:

Awatar użytkownika
Cobra
Posty: 828
Rejestracja: 10 wrz 2009, 10:18
Auto: KZJ70,NIssan Navara, BMW 520
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: Cobra »

maras pisze:Kojarzy może ktoś to auto:

link :?: Bullbar do zdjęcia, ale reszta wygląda w miarę ok.

Kierownica NIEORYGINALNA!! Wiec co za tym idzie przebieg też nie wierze...

gwid
Posty: 9
Rejestracja: 28 maja 2010, 20:23
Auto: j95
Kontakt:

Re: Czy znacie tą toykę? - Byłem, Widziałem, Oglądałem

Post autor: gwid »

maras pisze:Kojarzy może ktoś to auto:

link :?: Bullbar do zdjęcia, ale reszta wygląda w miarę ok.
Gril i zderzak nie od tego rocznika

ODPOWIEDZ