Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Moderator: luk4s7

CEZAR131

Re: Czy znacie to auto? - pytania o Toyoty z ogłoszeń

Post autor: CEZAR131 »

Ja ja obserwuję od 6 m-cy cena początkowa była 55000zł i zero negocjacji.Rozmawiałem telefonicznie z Panem sprzedającym nawet podał vin.

supertzar
Kontakt:

Post autor: supertzar »

A podzielisz się tym numerem VIN na priv?
Ja byłem na miejscu i niestety widziałem, szkoda auta bo za takie pieniądze nikt kto umie je liczyć go nie kupi.

supertzar
Kontakt:

Post autor: supertzar »

ta z Ełku ma ładną budę, silnikowo też - tak mi się wydaje jak na nie mechanika, skrzynia nie szarpie, płynnie zmienia begi...instalacja gazowa to jakiś nołnejm, nawet nie pamiętam producenta ale jeździ i nie ma żadnych szarpnięć, nie krztusi się przy zmianie biegów. Błędów brak.I to tyle... ale
- rama była łatana - słabo, do poprawki
- od spodu auto jest obrzygane jakimś raptorem lub tym podobnym, buda nie była ściągana wszystko było robione na podnośniku i chyba po pijaku
- nie ma możliwości dokładnego sprawdzenia stanu ramy, trzeba najpierw pozbyć się tego rzygu
- rzyg jest położony na ramie wybiórczo, tam gdzie był gorszy dostęp tam jest tylko chlapnięte, w innych miejscach ciężko wyczuć blachę pod rzygiem
- miejsca po łapach podnośnika na którym wisiała toyka nie zostały obrzygane i to są miejsca w których widać stan ramy :) rudość
- zarzygany jest też oczywiście VIN na ramie, więc sprawdzenie numeru czy też przejście przeglądu wiąże się z usunięciem rzygu
- panowie, którzy rzygali na ramę nie zasłonili nic więc rzyg znajduje się w całej komorze silnika, przewodach, wiskozie, nawet miernik poziomu oleju się skleił. Wszystkie przewody, podzespoły poklejone. Dramat
- próba zapinania napędów też nie zakończyła się pełnym sukcesem, zapina 4H, przy 4Lo miga ciągle lampka sygnał dźwiękowy ale napędu nie zapina - błędu też nie wyrzuca. 4 łapki nie były podobno zapinane zbyt często, w każdym razie 4Lo nie wchodzi.
- wrzuciłem VIN na bęben i są różnice pomiędzy datą produkcji w stanach i w PL, chyba że różnica czasu to kilka miesięcy a nie godzin.

stasik
Auto: KDJ95

Post autor: stasik »

supertzar pisze:
25 paź 2021, 22:14
- nie ma możliwości dokładnego sprawdzenia stanu ramy, trzeba najpierw pozbyć się tego rzygu
Młotek, użyj młotka. Śrubokręt też się przyda...

Samsons

Post autor: Samsons »

Czy ktoś oglądał? Co sądzicie?warto za to tyle dać?
https://www.olx.pl/d/oferta/toyota-land ... JbVny.html

Samsons

Post autor: Samsons »

ODPOWIEDZ