FJ80 "Tojka"

Opis naszych samochodów.

Moderator: luk4s7

jezus
Posty: 1817
Rejestracja: 05 lut 2009, 20:58
Auto: IVECO 168M11
Kontakt:

Re: FJ80 "Tojka"

Post autor: jezus »

Fajna sztuka na wycieczki
Kilka imprez tego typu i toyka bez większej wartości będzie.... :mrgreen:
To co robisz nazywane jest potocznie zbrojeniem grata....zakończenie jest jedno...pocięte pod płotem.
Sprzedaj jakiemuś zapaleńcowi co to zasterczuje i nad kominkiem postawi a w teren gotową zmotę z patrola za kilka tysia zakup.... 8) ..mechanik, simexy 35 cala blokady itp....
Bądz nie sprzedawaj i zostań szczęśliwym posiadaczem zajefajnej bryki....ale do taplania zakup zmotę jw.

PS..tak dla zaoszczędzenia na zakupie nowej windy... zakup do swojej nienajmocniejszej windy bloczek zwrotny...bo pokazane wyciaganie z mokrej łączki to pikuś.... jak wpadniesz do czegoś głębszego.. winda z braku prądu powie i siły uciągu ..buuuuuu

Awatar użytkownika
Szybek
Posty: 24
Rejestracja: 01 wrz 2012, 22:20
Auto: FJ80 1990
Kontakt:

Re: FJ80 "Tojka"

Post autor: Szybek »

Hehe spokojnie to był jednorazowy wypad... tak naprawdę pojechałem obejrzeć rajd, ale pojawiły się 4 załogi, więc puścili bez wpisowego na łatwą trasę, dało się utopić tylko tam gdzie się utopiłem... :P A pojechałem bo było parę auto do wyciągania.... :P Tak to Tojka zostaje, jako auto na niedzielne wycieczki nad jeziorko lub do lasu :P :D Większość czasu spędzi w mieście, dlatego zostaje seryjna jedynie opony większe.. :D

Awatar użytkownika
Szybek
Posty: 24
Rejestracja: 01 wrz 2012, 22:20
Auto: FJ80 1990
Kontakt:

Re: FJ80 "Tojka"

Post autor: Szybek »

Mała aktualizacja, niestety foty sprzed naprawy brakło... :?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
8) :D

Awatar użytkownika
kylon
Klubowicz
Posty: 18030
Rejestracja: 04 kwie 2007, 21:32
Auto: BJ42
Kontakt:

Re: FJ80 "Tojka"

Post autor: kylon »

Ojej. Zalakierowane z glutami otwory odpływowe :shock:

Awatar użytkownika
Szybek
Posty: 24
Rejestracja: 01 wrz 2012, 22:20
Auto: FJ80 1990
Kontakt:

Re: FJ80 "Tojka"

Post autor: Szybek »

Spokojnie tak wyszło na zdjęciu, nie ma tam gluta ;) był,i zostało to poprawione ;) dlatego tak późno foty dałem....

ODPOWIEDZ