Regulamin forum

Wszytko co jest związane z funkcjonowaniem TOYOTA LAND CRUISER OWNERS CLUB

Moderator: luk4s7

Awatar użytkownika
konus
Evil Admin
Posty: 6342
Rejestracja: 28 lut 2007, 02:23
Kontakt:

Regulamin forum

Post autor: konus »

REGULAMIN FORUM

Korzystając z "Forum Toyota Land Cruiser Owners Club", zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli nie zgadzasz się na nie, nie wchodź na "Forum Toyota Land Cruiser Owners Club", ani z niego nie korzystaj. Warunki te mogą ulec zmianom i dołożymy wszelkich starań, aby Cię o tym poinformować. W Twoim obowiązku jest regularnie sprawdzać te warunki podczas dalszego korzystania z "Forum Toyota Land Cruiser Owners Club".

Nasze forum jest oparte na skrypcie phpBB (dalej jako "skrypt phpBB", "www.phpbb.com", "Grupa phpBB") chronionym "Powszechną Licencją publiczną" (GPL) i dostępnym na stronie http://www.phpbb.com" onclick="window.open(this.href);return false;. Skrypt phpBB wspomaga tylko dyskusje przez Internet. Grupa phpBB nie odpowiada za to, co możemy, a czego nie możemy robić. Więcej informacji o phpBB znajdziesz na stronie http://www.phpbb.com/" onclick="window.open(this.href);return false;.

Zgadzasz się nie publikować materiałów obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych lub obrażających mniejszości rasowe, religijne i seksualne, jak również innych materiałów, które mogą stanowić pogwałcenie prawa w Twoim kraju, w kraju, w którym "Forum Toyota Land Cruiser Owners Club" jest hostowane, lub prawo międzynarodowe. W przypadku postępowania niezgodnego z powyższymi zasadami zostaniesz natychmiastowo i bezapelacyjnie zbanowany/a, a Twój dostawca Internetu zostanie przez nas powiadomiony o takim postępowaniu. Adres IP każdego postu jest zapisywany w celu zapewnienia przestrzegania zasad i/lub dokumentacji ich łamania. Zgadzasz się, aby administracja "Forum Toyota Land Cruiser Owners Club" miała prawo do usuwania, edycji, przesuwania i zamykania każdego Twojego tematu oraz Twoich postów. Jako użytkownik zgadzasz się na to, by Twoje informacje były zachowane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez Twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże ani "Forum Toyota Land Cruiser Owners Club", ani phpBB nie odpowiadają za włamania hakerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Korzystając z "Forum Toyota Land Cruiser Owners Club" wyrażasz zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie danych Stowarzyszenia Toyota Land Cruiser Owners Club, które będzie ich administratorem, a także na ich przetwarzanie i wykorzystywanie tych danych tylko do celów statutowych stowarzyszenia zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) w zakresie, w jakim jest to niezbędne do korzystania z forum oraz działań prowadzonych przez Stowarzyszenie w celach statutowych. Użytkownik ma zawsze wgląd do swoich danych w panelu użytkownika forum i sam odpowiada za ich aktualność. Stowarzyszenie zaświadcza że nie przekazuje danych zamieszczonych przez użytkowników osobom trzecim.

Administrator/Moderator ma prawo usunąć/edytować każdy post. Od jego decyzji nie przysługuje odwołanie. Można napisać do niego PW z prośbą o wyjaśnienie, Administrator/Moderator ma OBOWIĄZEK podać przyczyny usunięcia/edycji postu (istnieje możliwość przywrócenia postu po wyjaśnieniu sprawy z Administratorem/Moderatorem.

Przymusowy urlop od Forum przysługuje m.in. za:

1. Ewidentne naruszenie dóbr osobistych innych osób (szczególnie w rozumieniu prawnym) bezpośrednio na forum, a także na stronach zalinkowanych, czy też jednoznacznie wskazanych. Dotyczy to Forumowiczów zarówno umieszczających lub rozpowszechniających treści sprzeczne z prawem. W przypadku recydywy Administratorzy mogą jednogłośnie, po wcześniejszej konsultacji z Moderatorami, na stałe usunąć Forumowicza dokonującego takich (lub innych ewidentnie sprzecznych z prawem) działań z Forum (ban).

2. Rozdwojenie jaźni (mnożenie własnych bytów wirtualnych na Forum).

3. Prowokowanie lub przenoszenie na forum konfliktów prywatnych, naruszanie dóbr osobistych, publikowanie treści niezgodnych z prawem, obraźliwych, stanowiących groźby lub molestowanie, obelżywych, oszczerczych, szkalujących, zwodniczych, oszukańczych, naruszających prywatność innych osób, (dotyczy to również działań pośrednich, takich jak np. linkowanie lub umieszczanie w profilu odnośników do stron, na których mają miejsce prywatne "rozgrywki", czy wręcz ataki na forumowiczów).
 

Zablokowany